2014/15 Puchar Polski JKH GKS Obrońca 1 0 0 0 0 0 0 0 0 -2
2012/13 Puchar Polski JKH GKS Obrońca 2 1 1 0 0 1 0 0 0 1
2011/12 Puchar Polski JKH GKS Obrońca 5 1 1 0 2 1 0 0 0 0
2010/11 Puchar Polski JKH Jastrzębie Obrońca 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2009/10 Ekstraliga JKH GKS Obrońca 55 2 1 1 18 0 0 0 0 -23

pokaż/ukryj legende

SHOUTNEWS

2015-09-04 15:01 Były hokeista Comarch Cracovii, Patrik Valčák podpisał kontrakt z Manchester Storm (EIHL). Czeski środkowy w poprzednim sezonie po ucieczce z Krakowa grał w Allen Americans (ECHL) z którym zdobył Kelly Cup.

2015-09-03 20:19 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrali z mistrzem MOL Ligi DVTK Miskolci Jegesmedvék 3:1 (0:0, 1:0, 2:1). Bramki dla gospodarzy zdobyli: Strzyżowski 2, Danton.

2015-09-03 19:28 Po drugiej tercji Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrywa z DVTK Miskolci Jegesmedvék 1:0. Bramkę zdobył Marek Strzyżowski w 22 minucie.

2015-09-03 10:49 Metallurg Magnitogorsk z Wojtkiem Wolskim w składzie rozegra dzisiaj kolejne ligowe starcie z Barysem Astana. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL i Ligi Mistrzów.

2015-09-02 20:50 Unia Oświęcim pokonała HC Frýdek-Místek 5:4. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška, Damian Piotrowicz i Wojciech Wojtarowicz.

2015-09-02 19:24 Po czterdziestu minutach Unia Oświęcim prowadzi z HC Frýdek-Místek 4:3. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška i Damian Piotrowicz.

2015-09-02 18:32 Po pierwszej tercji Unia Oświęcim remisuje z HC Frýdek-Místek 2:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas i Artur Budzowski.

2015-09-02 14:49 Miroslav Šatan jest kandydatem na generalnego menedżera drużyny złożonej z zawodników europejskich w Pucharze Świata 2016.

2015-09-01 21:35 Naprzód Janów przegrał z Orlikiem Opole 2:5. Bramki dla janowian zdobyli Podsiedlik i Michegonok. Dla opolan trafiali Cichy i Marzec (po dwa razy) oraz Szydło.

2015-09-01 20:53 W jednym z dzisiejszym meczów sparingowych Zagłębie Sosnowiec przegrało z JKH GKS Jastrzębie 2:3

2015-09-01 20:48 Po dwóch tercjach Naprzód Janów przegrywa z Orlikiem 1:3 Bramki: Podsiedlik - Szydło, Cichy, Marzec.

2015-09-01 20:13 Po dwóch tercjach Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 1:2. Bramki: A. Kowalówka - R. Nalewajka i Rostkowski.

. Z kolei w Janowie Orlik Opole po pierwszych dwudziestu minutach prowadzi z Naprzodem 2:0.Trafienia zaliczyli Szydło i Cichy.

2015-09-01 20:06 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok przegrali w wyjazdowym sparingu z HC Bemaco Bardejów aż 3:9. Bramki dla sanoczan zdobyli Travis Oullette, Mike Danton i Benjamin Breault.

2015-09-01 19:02 Po pierwszej tercji Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 0:1

2015-09-01 18:44 Pokaz skutecznej gry Bardejowa. Ekipa HC Bemaco po czterdzie4stu minutach prowadzi z sanoczanami 7:2. Gole dla drużyny prowadzonej przez Kariego Rauhanena zdobyli Travis Oullette i Mike Danton

2015-09-01 18:14 Po pierwszej tercji HC Bemaco Bardejów prowadzi z Ciarko PBS Bank STS Sanok 2:0.

2015-09-01 12:23 Wojtek Wolski i jego Metallurg Magnitogorsk zmierzy się dzisiaj z Jugrą Chanty-Mansyjsk. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL.

2015-08-31 13:46 Klub TatrySki Podhale Nowy Targ ustalił ceny biletów i karnetów: Bilet Normalny - 13 zł, Bilet Ulgowy - 8 zł (kobiety, dzieci, wszyscy uprawnieni do zniżki), Bilet Rodzinny - 23 zł (2 +1, 2+2), KARNETY: 200 zł.

2015-08-30 03:20 Hokeiści Nesty Toruń pokonali Stoczniowca 2014 Gdańsk 12:2. Bramki: Żyliński, Kukuszkin 2 Dołęga 2, M. Kalinowski, Dzięgiel 2, Winiarski, Strużyk, Fraszko, Huzarski - Gołaszewski, Stasiewicz.

2015-08-29 21:50 Po 60.minucie Polska remisuje z Lausitzer Füchse 1:1. Trenerzy obu ekip ustalają, że nie będzie rozgrywana dogrywka ani rzuty karne. Tym samym wynik remisowy jest ostatecznym rozstrzygnięciem.

gks62: Tyski i dobrze znami będą miec za tydzień ciężko
    stlouis#26: wszystkie bramki piękne, a bramka na 2:0 i 3:0 coś fantastycznego, krążek jak po sznurku
    gks62: dobra koniec zwierzeń robie się gordzy od Dawida hihi
    stlouis#26: i pozostaje zadać pytanie Guzikowi... jak tam ten rozwój sportowy w Krakowie?
    gks62: gorszy*
    stlouis#26: oprócz Sinagla nikt w Krakowie się nie wyróżniał, Urbanowicz to chyba ani razu nie widziałem, Guzika raz pod bramką, DUtka zabłyszczał jak padł
    stlouis#26: Rompkowski pięknie puścił Łopuskiego
    TyskiKibic: Kolusz przejechal krakowskich jak juniorkow
    TyskiKibic: a wiesz ze tez zauwazylem ze jest duch druzyny...zupelnie inna radosc
    stlouis#26: zwycięstwa budują
    stlouis#26: a przy zgranej drużynie nawet porażki nie są straszne
    TyskiKibic: mamy Rzeszuta ...wprowadzil nowe tchnienie w druzyne
    stlouis#26: Rzeszut będzie u nas jak Ślusar, zawsze mile widziany, nie ważne w jakich barwach
    stlouis#26: ale mamy, go u nas jeszcze na 3 lata i z teo trzeba się cieszyć :)
    TyskiKibic: prawda....sa zawodnicy ktorych chetnie widzimy nawet w innych zespolach
    TyskiKibic: kupil mieszkanie wiec moze dluzej ;)
    stlouis#26: RAFAŁ DUTKA TRZYMAJ SIĘ!
    TyskiKibic: jestesmy z Toba....ps.robisz roznice w Krakowie ;-)
    Sheep: Sezon młodych się zaczyna a tu standard. Mecze Młodzików i Żaków z Cracovii odwołane. Wina leży po stronie Cracovii
    deho: witam rzeszów
    deho: artur jutro na meczu będziesz hokeja?
    TyskiKibic: 26 jestes??
    deho: dziś niby odwołany mecz młodych?
    deho: ?
    TyskiKibic: jest ktos z tychow??
    ARTUR83M: nie bede nie pracuejw weekendy :)
    deho: artur to przykre
    deho: to jak nie pracujesz w łiked tym bardziej powinieneś być?
    deho: powiem wam źe widzę źe teraz jest moda nie chodzenia na mecze źe co nie którzy wolą tu jak na meczu to nie do ciebie artur ale
    deho: zauważyłem źe tak jest tu
    deho: arma na każdym meczu jest tu jak unia gra u siebie niby hory zawsze
    deho: i wielu innych teź tak woli