33:51 2 min. Jakub Žůrek #23 Opóźnianie gry
38:55 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem
49:32 2 min. Adam Raška #69 Atak kijem trzymanym oburącz

- 3:1 - GOOOOLLLL!!! Izacky strzela i daje wygrraną Jastrzębiu.
- 2:0 - Kolusz bliski szczęścia, ale nie zdołał wcisnąć krążka do siatki.
- 2:0 - Bagin nie dał szans Krasanovskiemu.
- 1:0 - Nie pokonał bramkarza Jaalasvara.
- 1:0 - Pewnie Ford umieszcza krążek w siatce.
- 0:0 - Younan nie trafia.

- Koniec dogrywki. Zwycięzcę wyłonią dziś karne.
- 65.min - Urbanowicz między bulikami, odbija Krasanovsky.
- 65.min - Cracovia powinna zamknąć ten mecz, ale Vildumetz, wyjeżdżając sam na sam, przestrzelił.
- 64.min - Spirko spod bandy, odbija Krasanovsky.
- 64.min - Strzał Urbanowicza, nad bramką.
- 63.min - Latal próbował się przedrzeć, stracił jednak krążek.
- 61.min - Kasperlik z niebieskiej, niecelnie.
- Zaczynamy dogrywkę!

- Koniec trzeciej tercji. O wyniku zadecyduje dogrywka.
- 60.min - Strzał zawodnika JKH  z prawej, guma odbija się od bandy spada pod bramkę, co sprawia Krasanovskiemu problemy.
- 58.min - Vildumetz groźnie z prawej, z problemami defensywa JKH GKS.
- 57.min - Kiełbicki sprytnie próbował nagrać Rotislavovi Spirko, ten jednak, w dogodnej pozycji, minął się z krążkiem.
- 56.min - Raajamaki indywidualny rajd, po którym pod bramką Cracovii wybuchło zamieszanie. Goście zdołali zażegnać zagrożenie.
- 55.min - Paś przebojem wdarł się do tercji przeciwnika i strzelił, broni Krasanovsky.
- 54.min - Rajd Latala po prawej stronie, gumę z problemami mrozi Lacković.
- 54.min - Vildumetz świetnie nagrał ze skrzydła, ale Sawicki nie zdołał go sfinalizować.
- 53.min - Strzał pomiędzy bulikami, guma mija słupek krakowskiej bramki.
- 52.min - Bagin z lewej, zblokowany.
- 52.min - Po starciu przy bandzie ucierpiał Ford.
- 51.min - Kontra Jeżka, który po zamachu strzelił z backhandu, kapitan "Pasów" jednak przestrzelił.
- 51.min - Ford po indywidualnej akcji strzela z backhandu, broni Krasanovsky.
- 50.min - Raska ukarany.
- 48.min - Berling z bliska próbował jedną ręką wrzuć krążek do siatki, ale świetnie między słupkami Lackovic.
- 46.min - Kasperlik z lewej, niecelnie.
- 46.min - Po wyłożeniu krążka zza bramki w dobrej sytuacji Starzyński, zblokowany jednak przez przeciwnika.
- 44.min - Strzał z niebieskiej, po którym świetnej okazji Zając. Napastnik nie zdołał jednak w porę obrócić się i wpakować krążek do odsłoniętej bramki.
- 43.min - Latal po wjeździe do tercji, zblokowany przez Kamieniewa.
- 42.min - Vildumetz objechał bramkę i spróbował wcisnąć krążek do siatki, ale Lackovic czujny.
- 41.min - Krenżelok bliski szczęścia po strzale z prawej, odbija jednak Lackovic.
- Zaczynamy trzecią tercję!

- Koniec drugiej tercji. W Jastrzębiu wciąż na remis.
- 40.min - Latal spod bandy, chwyta krążek Lackovic.
- 39.min - Starzyński odesłany na ławkę kar.
- 36.min - Latal z bliska, ponad bramką.
- 35.min - Izacky groźnie, potem zbić strzał próbował Kiełbicki. Guma nie znajduje jednak drogi do siatki.
- 34.min - Kara dla Żurka za opóźnianie gry.
- 34.min - Zając sprytnie, po objechaniu bramki, próbował zaskoczyć Krasanovskiego, pomysł ten jednak okazał się nieskuteczny.
- 33.min - Raska nagrywa w tempo do Spacka, który staje oko w oko z bramkarzem. Próba Czecha z backhandu obroniona przez Lackovicia.
- 32.min - Lundgren sam na sam po przejęciu krążka, ale Szwed przegrał pojedynek z Lackoviciem.
- 31.min - W świetnej sytuacji Ford, ale z lewego bulika nie zdołał pokonać Krasanovskiego.
- 30.min - Kara dla Cracovii, wykluczony Jaalasvara.
- 30.min - Krenżelok z dystansu, niecelnie.
- 30.min - Younan z ostrego kąta, ale na posterunku Lackovic.
- 29.min - Raska z okolic lewego bulika, świetnie broni Lackovic.
- 28.min - Kontra Cracovii, w czystej sytuacji Latal. Zawodnik gości jednak zblokowany.
- 28.min - Po starciu z przeciwnikiem ucierpiał Izacky.
- 27.min - Sawicki z prawej, obok bramki.
- 27.min - Po nagraniu z niebieskiej Spacek w świetnej okazji tuż przed Lackoviciem, ale zatrzymany przez bramkarza.
- 26.min - Cracovia w ataku, dwie próby Younana, ale jastrzębianie wychodzą z opresji.
- 25.min - Wajda z karą dwóch minut.
- 23.min - Zając po prawej, ale zatrzymany na krótkim słupku.
- 22.min - Lundgren przełożył obrońcę i strzelił z lewej, ponownie skutecznie Lacković.
- 21.min - Kontra krakowian i strzał z lewej, odbija Lacković.
- Zaczynamy drugą tercję!

- Koniec pierwszej tercji. Na Jastorze na remis.
- 19.min - Raska wykonawcą, najechał na bramkę, ale potknął się tuż przez Lackoviciem i zaprzepaścił szansę na gola.
- 19.min - Raska po odbiorze wychodzi sam na sam, ale sfaulowany przez obrońcę. Rzut karny!
- 19.min - Bagin groźnie, z niebieskiej, krążek zblokowany przez obrońców.
- 18.min - Younan na ławce kar.
- 17.min - Raajamaki z lewej, odbija Krasanovsky.
- 15.min - Świetna szansa Cracovii, po kontrataku uderza niepilnowany na prawym buliku Vildumetz. Rzutem na taśmę broni Lacković.
- 14.min - Kasperlik  z odległości, ale nie zdołał zmusić Krasanovskiego do kapitulacji.
- 13.min - Raska zaraz po wznowieniu, nieskutecznie.
- 13.min - GOOOOOOLLLL!!!! Marcin Kolusz posłał bombę z niebieskiej, nie dając szans Krasanovskiemu.
- 12.min - Kara dla bramkarza "Pasów", którą odsiaduje Mocarski.
- 12.min - Izacky w świetnej okazji, ale przy próbie przełożenia Krasanovskiego na backhand podcięty przez bramkarza.
- 10.min - Arrak z ostrego kąta, niecelnie.
- 9.min - Younan dwukrotnie z niebieskiej, ale za każdym razem skutecznie interweniuje bramkarz Jastrzębia.
- 8.min - GOOOOOOLLLLL!!! Jaalasvara świetnie przymierzył z niebieskiej i daje prowadzenie przyjezdnym!
- 7.min - Strata JKH przy wyprowadzeniu krążka, po której z szansą Kasperlik. Po interwencji Lackovicia i zamieszeniu guma wyeksportowana przez obronę.
- 6.min - Krenżelok z dystansu, ale strzał ten odbity przez Lackovicia.
- 6.min - Po wstrzeleniu Martiski zamieszanie pod krakowską bramką, goście jednak zażegnują zagrożenie.
- 5.min - Kontra Cracovii, po której z prawego bulika uderza Jeżek. Skutecznie broni Lacković.
- 4.min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale Lacković nie daje się pokonać.
- 2.min - Spirko po wznowieniu, ale ponownie czujnie między słupkami bramkarz.
- 1.min - Z niebieskiej zawodnik JKH, mrozi Krasanovsky.