2:1 Alan Łyszczarczyk #88 ( Olli Kaskinen #4, Pawło Padakin #21 ) +/-
00:58 2 min. Tuukka Rajamäki #24 Wysoko uniesiony kij
04:23 2 min. Jakub Ižacký #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:15 2 min. Ričards Bernhards #97 Natarcie
32:52 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Atak kolanem
39:19 2 min. Filip Starzyński #26 Atak kijem trzymanym oburącz
46:41 2 min. Jakub Ižacký #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:19 2 min. Jakub Ižacký #93 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec spotkania.
59. min - Miarka w boksie.
58. min - Ciura z Jaromerskym wyprowadzają kolejną kontrę tyszan.
57. min - Bagin posłał strzał po lodzie. Tyski bramkarz złapał gumę i zamroził grę.
56. min - Bukowski strzelił z bekhendu, ale Miarka nie dał się zaskoczyć tym uderzeniem.
54. min - GOOL! Łyszczarczyk pewnie uderzył na krótki słupek i zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.
54. min - Czas dla tyszan.
54. min - Wykluczenie dla Izackiego.
53. min - Dużo walki pod bandą o krążek. Żadna z drużyn nie odpuszcza walki o prowadzenie gry.
51. min - Starzyński posłał strzał spod linii niebieskiej. Bramkarz gospodarzy interweniował parkanem.
50. min - Urbanowicz uderzył na dalszy słupek, ale Fucik pozostał czujny na swoim posterunku.
49. min - Mroczkowski strzelił sprzed bulików, ale tym uderzeniem trafił w nogę jednego z obrońców JKH.
47. min - Kara dla Izackiego.
47. min - Rajamaki oddał strzał sprzed bulików wprost w Fucika.
46. min - Jaromersky uderzył z linii niebieskiej, lecz tym strzałem trafił jednego z obrońców gości.
45. min - Kiełbicki oddał mocny strzał po lodzie. Fucik interweniował parkanem.
44. min - Miarka zamroził grę po strzale Kaskinena.
43. min - Galant mocno uderzył sprzed bulików. Miarka ponownie skutecznie interweniował.
42. min - Pociecha strzelił spod linii niebieskiej, ale guma poszybowała obok bramki JKH.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
40. min - Starzyński na ławce kar.
39. min - Górny wrzucił krążek w tyską tercję, ale nikt nie przyjął tego podania i Fucik zatrzymał grę.
38. min - Korenczuk w akcji sam na sam z Miarką minimalnie się mylił i trafił w parkany bramkarza gości.
37. min - Fucik zamroził gumę po wrzutce Bernhardsa.
36. min - Dużo zamieszania za tyską bramką. Górą wychodzą goście.
35. min - Arrak trafił wprost w parkany Fucika.
34. min - Jastrzębie konstruuje hokejowy zamek w tyskiej tercji.
33. min - Kara dla Pociechy.
32. min - Bernhards źle przyjął podanie od Martiski i tyszanie przejęli kontrolę nad grą.
31. min - Nilsson wrzucił krążek z linii niebieskiej, ale nikt nie przeciął tego uderzenia.
30. min - Kostek uderzył spod linii niebieskiej, lecz guma poszybowała obok bramki Tychów.
28. min - GOOL! Starzyński posłał mocne uderzenie pod poprzeczkę bramki Fucika i doprowadził do wyrównania w spotakniu.
28. min - Kiełbicki oddał strzał z lewego skrzydła. Fucik obronił to uderzenie.
26. min - Mroczkowski po indywidualnym rajdzie ustrzelił poprzeczkę bramki Jastrzębia.
25. min - Paś mocno uderzył spod linii niebieskiej, lecz bramkarz gospodarzy ponownie dobrze interweniował.
24. min - Ł. Nalewajka strzelił sprzed bulików. Fucik skutecznie interweniował.
23. min - Marzec powalczył o krążek pod bandą z Viinikainenem. Górą zawodnik gości.
22. min - Rajamak z Baginem konstruują nową akcję JKH.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Kiełbicki strzelił sprzed bulików. Bramkarz gospodarzy zachował czujność na swoim posterunku.
18. min - Arrak mocno uderzył po lodzie. Fucik zbił gumę w kierunku bandy.
17. min - Jarosz skutecznie zatrzymał Łyszczarczyka i przerwał tyski atak.
15. min - Mroczkowski posłał niewygodne dla bramkarza uderzenie spod linii niebieskiej. Miarka zbił gumę w kierunku bandy.
14. min - GOOL! Łyszczarczyk oddał mocny strzał z okolic bulika i pewnie ulokował gumę w bramce.
14. min - Bernhards na ławce kar.
13. min - Ubowski uderzył sprzed bulików. Miarka złapał krążek i zamroził grę.
12. min - Bernhards strzelił z linii niebieskiej, lecz tym uderzeniem trafił jednego z tyskich obrońców.
11. min - Izacky sfaulowany na buliku. Sędzia zatrzymał grę.
10. min - Ubowski wrzucił gumę spod linii niebieskiej, ale nikt nie przeciął tego zagrania.
9. min - Zając przejął gumę i wyprowadza akcję swojej drużyny zza własnej bramki.
7. min - Jastrzębie ponownie skutecznie obroniło osłabienie.
6. min - Pociecha uderzył z bulika, lecz guma poszybowała obok bramki JKH.
5. min - Izacky za mocno zaatakował swojego rywala i został odesłany na ławkę kar.
4. min - Izacky mocno zagrał przy bandzie. Jastrzębianie przejęli krążek.
3. min - Ponowne uderzenie z linii niebieskiej, tym razem Nillson sprawdził czujność bramkarza gości. Miarka skutecznie interweniował.
2. min - Kaskinen oddał strzał z linii niebieskiej lecz wprost w Miarkę.
1. min - Rajamaki na ławce kar.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Fucik i Miarka.