17:02 2 min. Jakub Martiška #91 Trzymanie przeciwnika
25:02 2 min. Kacper Maciaś #15 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
25:02 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
31:58 2 min. Aleksi Varttinen #71 Ostrość
31:58 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
31:58 2 min. Filip Starzyński #26 Trzymanie kija przeciwnika
58:53 2 min. Joona Monto #81 Atak kijem trzymanym oburącz
59:10 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość

KONIEC SPOTKANIA!

60 min - Na ławce kar zasiada również Filip Starzyński.
59. min - Jooona Monto na ławce kar.
59. min - Przenoszą goście wydarzenia do katowickiej tercji. Jednak nie zdołali na dobre zagrozić bramce Murraya.
58. min - Kolejne wznowienie w tercji gości. Upływa czas, katowiczanie mądrze kontrolują przebieg gry z dala od własnej bramki.
57. min - Ponownie gościmy w jastrzębskiej tercji. Ciężko gościom przejąć krążek.
56. min - Ucieka czas gościom, coraz ciężej będzie myśleć o odrobieniu strat.
54. min - Nie pozwalają dojść do głosu gościom, mistrzowie Polski. Akcja głównie pod bramką jastrzębian.
53. min - Kolejne natarcie na jastrzębską bramkę. Sporo pracy w ostatnich minutach ma Maciej Miarka.
51. min - Gorąco pod bramką Miarki, udało się gościom oddalić zagrożenie.
49. min - GOOOOL!!!! 4:1 Maciej Kruczek mocno spod niebieskiej linii, krążek odbija Maciej Miarka, jednak na tyle niefortunnie, że trafia wprost w pozostawionego przed bramkarzem Grzegorza Pasiuta. Kapitan GieKSy instynktownie adresuje gumę do jastrzębskiej bramki.
47. min - Dużo miejsca zostawiła katowicka defensywa na prawym skrzydle Maciejowi Urbanowiczowi. Ten jednak uderza wprost w maskę Murraya, który głową zażegnał niebezpieczeństwo.
46. min - Twardo na bandzie jastrzębianie, jednak arbitrzy nie dostrzegają przekroczenia przepisów.
46. min - Po wygranym wznowieniu katowiczanie zostają w tercji gości. Jastrzębska formacja z kolejnym uwolnieniem.
45. min - Kolejna próba rozegrania z własnej tercji długim podaniem przez GieKSe, tym razem czyta to zagranie defensywa gości. Krążek poza lodowiskiem.
43. min GOOOOL!!!! 3:1 Długie podanie do jastrzębskiej tercji na kij Hampusa Olssona. Szwedzki napastnik dostrzegł przed bramką Bena Sokaya, który wykańcza akcję katowiczan i podwyższa prowadzenie swojego zespołu.
43. min - Odpowiedź gości. Szymon Kiełbicki z prawego skrzydła, krążek w łapaczce Murraya.
42. min - Spomiędzy bulików próbował Koponen, jednak strzał w zasięgu Macieja Miarki.
41. min Rusza trzecia tercja!

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

39. min - Odpowiedź gości! Viinikainen mocno z dystansu. Dobrze ustawiony Murray wyłapuje jego strzał.
38. min - Niespodziewanie akcję na niebieskiej linii zamykał Olsson, po jego wrzutce guma zamrożona przez Miarkę, czeka nas wznowienie w jastrzębskiej tercji.
38. min - Okres lepszej gry katowiczan. Jastrzębianie w ostatnich minutach bez argumentów.
37. min - Dobra próba z niebieskiej linii Varttinena! Gumę mrozi Miarka.
36. min - Prawym skrzydłem urwał się Sokay i tylko słupek po jego uderzeniu.
35. min - Pełne formacje na lodzie.
34. min - 5/4 katowiczanie, jednak oddalają zagrożenie goście.
33. min - Starzyński znów w akcji. Tym razem starł się z Varttinenem, będą kary mniejsze za ostrość. Bernhards dołącza na ławkę, odsiadując drugą karę Starzyńskiego.
32. min - Z dystansu mocno Delmas, jednak z dala od bramki Miarki.
31. min - Twardo gramy dzisiaj w Katowicach. Nie ma mowy o tym, aby jakikolwiek krążek został wywalczony bez walki.
30. min - Ruszyło w końcu spotkanie w Satelicie. Lepsze tempo, więcej emocji w drugiej odsłonie.
29. min - Przebili się jastrzębianie przez katowicką defensywę. Próbował Rajamaki, ale bardzo dobrze w bramce Murray.
28. min - Pełne formacje na lodzie. Ben Sokay opuścił ławkę kar.
27. min - Trwa napór jastrzębian, pomógł słupek obronić prowadzenie gospodarzom.
26. min - Ben Sokay dołącza na ławkę kar, 4/5 Jastrzębie; odsiadując karę mniejszą za niesportowe zachowania Kacpra Maciasia.
26. min - Maciaś oraz Starzyński z karą dwóch minut. Trwają dyskusje katowickiej ławki z arbitrami spotkania.
26. min - Iskrzy pod katowicką bramką, starli się ze sobą Maciaś oraz Starzyński. Będą wykluczenia.
23. min - GOOOOOL!!!!! 2:1 Świetne podanie przed bramkę z prawego skrzydła Grzegorza Pasiuta. Krążek trafia wprost na kij Mateusza Michalskiego, którzy uprzedza Miarkę i wyprowadza GieKSe na prowadzenie.
23. min - Okres dobrej gry katowiczan, zamknięci we własnej tercji goście. Nie udało się jednak mistrzom Polski dojść do pozycji strzeleckiej.
22. min - Jesteśmy już w jastrzębskiej tercji. Maciej Miarka z pierwszą interwencją.
21. min Wracamy do gry w Katowicach, początek drugiej odsłony spotkania.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA

20. min - Pełne formacje na lodzie. Zabrakło katowiczanom dokładności w rozgrywaniu przewagi.
19. min - Maciej Kruczek z pierwszym strzałem w trakcie przewagi. Jednak uderza wprost, w dobrze ustawionego Macieja Miarkę.
18. min - Jakub Martiska na ławce kar.
17. min - Z prawego skrzydła próbował Izacky, jednak takim uderzeniem nie można zaskoczyć Johna Murraya.
16. min - Zdobyta bramka pobudziła nieco apetyt mistrzów Polski, więcej aktywności ze strony katowiczan.
14. min GOOOOOL!!!!! 1:1 Joona Monto pozostawiony bez opieki przez jastrzębskich defensorów, fiński napastnik stanął oko w oko z Maciejem Miarką i pewnie doprowadził do wyrównania.
12. min - Strzelona przez jastrzębian bramka w żaden sposób nie zmieniła obrazu gry.
10. min - GOOOOOL! 0:1 Sprokurowali sobie gospodarze zagrożenie na własne życzenie. Niedokładne wyprowadzenie krążka z własnej tercji kończy się przejęciem gumy przez rywala. Akcję wykańcza ze stoickim spokojem Filip Starzyński.
9. min - Ożywił nieco grę Pąś, który pomknął prawą stronę, z jego strzałem nie miał jednak większych problemów John Murray.
8. min - W dalszym ciągu akcja toczy się z dala od bramek. Żadna ze stron nie dąży do otwarcia się. Dłużej rozgrywają katowiczanie, jednak Jastrzębie czujnie, trzymając gardę czeka na swoje okazje.
7. min - Guma w posiadaniu gospodarzy. Nie umie jednak znaleźć metody na przebicie się przez jastrzębski monolit zespół Jacka Płachty.
6. min - Mamy dzisiaj to, do czego przywykliśmy w pojedynkach katowicko-jastrzębskich. Nikt nie utrzymuję się dłużej przy krążku, sporo twardej walki na bandach.
5. min - GieKSa kolejny raz próbowała zamykać gości. Jednak czujnie w obronie jastrzębianie i akcja ponownie wyprowadzana przez katowiczan od własnej tercji.
4. min - Pierwszy poważny wypad gości do katowickiej tercji. Akcja przerwana zamrożeniem krążka przez Murraya.
3. min - Walczy o wyszarpanie krążka w jastrzębskiej tercji GieKSa, nie udało się jednak gospodarzom zamknąć rywali.
2. min - "Badanie terenu" przez obie strony. Bez zagrożeń podbramkowych upływają pierwsze sekundy.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach! W bramkach Maciej Miarka oraz John Murray.

#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Patryk Wajda PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0