4:2 Bence Stipsicz #12 ( Henrik Nilsson #3 ) 5/5 56:27
27:02 2 min. Kristof Nemeth #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:39 2 min. Henrik Nilsson #3 Przeszkadzanie
33:07 2 min. Marcin Horzelski #59 Opóźnianie gry
37:28 2 min. Akos Mihaly #93 Uderzanie kijem
38:11 2 min. Tamás-Róbert Sárpátki #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:48 2 min. Marcin Kolusz #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:21 2 min. Bence Stipsicz #12 Atak kijem trzymanym oburącz
58:39 2 min. Damian Tyczyński #11 Zahaczenie

- W karnych Polacy górą 2:0.
- Dodatkową atrakcją jest seria rzutów karnych, które drużyny za chwile rozegrają.

- Koniec spotkania. Polacy zwyciężają 5:2.
- 59.min - Tyczyński za zahaczanie oddelegowany do karnego boksu.
- 58.min - GOOOOOOOLLLLLL!!!! Biało-czerwoni szybko korzystają z opuszczonej bramki rywala - po kontrataku miejsce pod bandą znalazł Paś i z zimną krwią trafił do pustej.
- 58.min - Węgry z wycofanym bramkarzem.
- 57.min - GOOOOOOOOLLLL!!! Stipsicz, akurat opuszczający karną ławkę, otrzymał przechwycony przez swoich kolegów w obronie krążek, po czym nie zastanawiając się ani chwili pomknął z nim w kierunku bramki i z zamachu nie dał szans Fucikowi.
- 56.min - Chmielewski groźnie z lewej, ale obok słupka.
- 55.min - Stipsicz z karą dwóch minut za atak kijem trzymanym oburącz.
- 53.min - Paś z szansą na prawej flance, broni jednak Horvath.
- 50.min - Jaśkiewicz z niebieskiej, chwyta gumę Horvath.
- 48.min - Krężołek z sprzed bramki, ale na posterunku Horvath.
- 47.min - GOOOOOOOLLLLL!!!!! Chwilę później kolejny zabójczy cios biało-czerwonych - Urbanowicz nagrywa do Pasia, a ten, z bliska, pakuje gumę do odsłoniętej bramki.
- 46.min - GOOOOOOOOLLLL!!! Fenomenalny przechwyt Kolusza, który wychodząc na 2 na 1 w tempo uruchomił Komorskiego, a ten, w sytuacji sam na sam, trafił do siatki.

- 45.min - Kolusz wykluczony na dwie minuty za spowodowanie upadku rywala.
- 45.min - Strzał z niebieskiej, ale jeden z polskich napastników zbyt wysoko uniósł kij przed bramką.
- 44.min - GOOOOOOOLLLLLL!!!!!! Nemeth sprzed bramki dobija próbę Terbocsa i daje Madziarom kontakt.
- Zaczynamy trzecią tercję!

- Koniec drugiej tercji. Nadal 2:0 dla Polski.
- 40.min - Kontratak Węgrów, sam na sam z Fucikiem wyjeżdżający z boksu kar Mihaly, ale nie zdołał on zmusić golkipera do kapitulacji.
- 40.min - Bryk z niebieskiej, ponad poprzeczką.
- 40.min - Chmielewski z lewej, niecelnie.
- 39.min - Polacy 5 na 3 - do Mihalego dołączył Sarpatki.
- 38.min - Kara dla Węgrów - do boksu za uderzanie oddelegowany Mihaly.

- 37.min - Trójkowy atak Polaków, ale ani strzał między bulikami, ani próby dobitki spod bramki, nie przyniosły rezultatów.
- 36.min - Papp z lewej, ale Fucik czujnie przy krótkim słupku.
- 35.min - Ofiarnie Wałęga, blokując strzał z niebieskiej.
- 34.min - Za opóźnianie gry pierwszą karę dla Polski otrzymuje Horzelski.
- 32.min - Kolusz z niebieskiej, niecelnie.
- 31.min - Kolejna kara dla Węgrów - tym razem za przeszkadzanie wykluczony Nillson.
- 30.min - Strzał z prawej strony, ale ruszona węgierska bramka.
- 30.min - Biało-czerwoni zamykają Madziarów w hokejowym zamku, efektów jednak brak.
- 29.min - Gol nieuznany - na tablicy wyników nadal wynik 2:0.
- 29.min - Przerwa w grze - sędziowie sprawdzają, czy gol padł prawidłowo.
- 29.min - Chmielewski otrzymuje krążek na lewym buliku i celnym strzałem umieszcza krążek w siatce.
- 28.min - Pierwsze wykluczenie tego popołudnia. W boksie kar, za spowodowanie upadku, ląduje Nemeth.
- 27.min - Groźny atak biało-czerwonych, krążek ostatecznie ląduje w raku Horvatha.
- 27.min - Ortenszky z prawej, niecelnie.
- 26.min - Po źle wykonanej zmianie Węgrzy wychodzą 2 na 1, w porę do obrony wrócił jednak Bryk, który zablokował szykujących się do finalizacji napastników.
- 24.min - Ortenszky z niebieskiej, odbija Fucik.
- 23.min - Nemeth pomiędzy bulikami, niecelnie.
- 23.min - Łyszczarczyk jeden na jeden z Horvathem po kontrze, napastnik nie wykorzystał jednak tej fenomenalnej szansy.
- 22.min - Mihaly z lewej, na posterunku Fucik.
- 21.min - Chmielewski z odległości, odbija Balizs.
- Zaczynamy drugą tercję!

- Koniec pierwszej tercji. Biało-czerwoni prowadzą 2:0.
- 18.min - Zygmunt z lewej, nasz napastnik jednak minimalnie chybił.
- 16.min - GOOOOOOOLLLLL!!!!! Wałęga świetnie dograł do ustawionego pod bramką Kolusza, który, dokładając łopatkę kija, z najbliższej odległości skierował gumę do siatki.
- 12.min - Tyczyński indywidualnie spod prawej bandy, krążek zbija parkanem Horvath.
- 11.min - Groźna akcja Węgrów, po której jeden z napastników znalazł się z krążkiem blisko bramki Fucika, Polacy jednak zażegnują niebezpieczeństwo.
- 9.min - GOOOOOLLLLL!!! Po nagraniu ze skrzydła i próbie Wronki krążek wylądował przed bramką, do którego dopadł Chmielewski i wyprowadził biało-czerwonych na prowadzenie.
- 8.min - Atak Węgrów, po którym Fucik mrozi krążek.
- 6.min - Groźnie pod madziarską bramką, Węgrzy ostatecznie wybijają krążek.
- 6.min - Paś sprzed bramki po nagraniu z zakrystii, zawodnik JKH jednak przestrzelił.
- 5.min - Terbocs z dystansu, zblokowany.
- 3.min - Uderzenie pomiędzy bulikami, ponad węgierską bramką.
- 2.min - Dobra szansa Krężołka z lewej strony, broni Horvath.
- 1.min - Łyszczarczyk wrzuca krążek z lewej, ale guma ląduje w raku Horvath.
- 1.min - Fejes z niebieskiej, na posterunku Fucik.