1:2 August Nilsson #7 ( Alan Łyszczarczyk #88, Bartłomiej Jeziorski #91 ) +/-
08:09 5 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Atak w okolice głowy lub szyi
08:09 20 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Kara meczu
16:07 2 min. Jakub Ižacký #93 Przeszkadzanie
34:57 2 min. Marcin Kolusz #25 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:02 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Alan Łyszczarczyk #88 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Koniec meczu. Tyszanie z brązowym medalem.

60. min - Tyszanie uporządkowali sobie tą końcówkę, zostały dwie sekundy spotkania.
60. min - Strzał Forda broni Fucik, a Lackovic już w boksie. 43 sekundy do końca meczu.
59. min - Nie ma okazji Lackovic by zjechać z bramki, tyszanie mądrze trzymają grę z dala od własnej bramki.
58. min - Rajamaki świetnie wprowadził w gumę, ale potem w łatwy sposób ją stracił.
57. min - Z niebieskiej Kostek, dużo szans na przekierowanie, ale żaden z partnerów nie był w stanie skutecznie zmienić toru lotu krążka.
56. min - Łyszczarczyk wypalił, ale chyba bardziej żeby ukraść sekundy niż zagrozić bramce Lackovica.
55. min - Duży błąd jastrzębskiej defensywy, ale Mroczkowski przegrywa pojedynek sam na sam z Lackovicem.
54. min - Paś z niebieskiej, ale bez problemu radzi sobie Fucik.
53. min - Goście w komplecie, niewiele się wydarzyło podczas tej przewagi JKH.
52. min - Po raz kolejny Kolusz i po raz kolejny niecelnie.
51. min - Kolusz uderza, ale wysoko nad bramką.
50. min - Błąd przy zmianach tyszan i mamy karę. Szansa dla JKH w przewadze.
49. min - Rajamaki w bardzo dobrej okazji ale ofiarnie Viitanen w defensywie powstrzymuje Fina przed oddaniem strzału.
48. min - Izacky mocno, ale niecelnie. Wcześniej Bagin również testował czujność Fucika.
47. min - MacEachern teraz świetnie w defensywie blokuje podanie Marca przed bramkę.
46. min - Kolejne uwolnienie tyszan, gospodarze wysokim pressingiem zmuszają gości do takich środków.
45. min - Świetna kontra gospodarzy, Izacky odgrywał do Górnego, jednak brakło kilku cm by defensor JKH stanął przed 100% okazją.
44. min - Jeziorski przełożył sobie krążek, ale nie udało się oddać strzału.
43. min - Rajamaki dostał świetne podanie ale za wcześnie wjechał do tercji ofensywnej i spalony zaprzepaścił szansę.
42. min - Fucik mrozi gumę po wrzutce z tercji neutralnej.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Urbanowicz praktycznie już z zerowego kąta, ale ta próba nie poszła po jego myśli.
39. min - Bliski błędu Rajamaki oddał gumę Mroczkowskiemu, ale szybko naprawił swój błąd.
38. min - Ford ze strzałem ale przenosi gumę nad bramką
37. min - Mocny zamach Bryka przy próbie strzału, ale kij nie wytrzymał i nic z tego nie wyszło. Gospodarze w komplecie.
36. min - Nillson minimalnie chybia celu z niebieskiej.
35. min - Kolejna kara dla gospodarzy, za spowodowanie upadku przeciwnika Marcin Kolusz odpocznie dwie minuty.
34. min - Zając starał się wywalczyć gumę przy bandzie, aż w końcu po kilku odbiciach guma ląduje u Fucika.
33. min - Pojechał za swoją wrzutką Urbanowicz, ale szybko uspokoili sytuację tyszanie.
32. min - W odpowiedzi Marzec chciał zaskoczyć jastrzębską defensywą ale nie sięgnął gumy.
31. min - Arrak chciał zaskoczyć, ale jego strzał wysoko nad bramką.
30 . min - Mroczkowski indywidualnie ale szybko wzięty w kleszcze i powstrzymany na niebieskiej.
29 .min - Nalewajka wypalił spod bandy, ale brakło celności w tej próbie.
28. min - MacEachern niecelnie z backhandu.
27. min - Rajamaki świetnie znalazł Pasia przed bramką, ale zabrakło precyzji w strzale z pierwszej gumy jastrzębianina.
26. min - Szybki strzał Łyszczarczyka po wygranym wznowieniu, do boku zbija golkiper gospodarzy.
25. min - Jeszcze Ciura uderzył, ale mrozi krążek Lackovic, gospodarze w komplecie.
24. min - Najpierw Nilsson, potem Łyszczarczyk ale dwukrotnie czujnie Lackovic.
23. min - Hamilton wykluczony na dwie minuty za natarcie i kolejna szansa dla tyszan w przewadze.
22. min - Dużo szarpanej gry i większość akcji kończy się teraz w tercji neutralnej.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę, pierwsza guma dla gości.

Koniec I tercji

20. min - Wajda z ostrego kąta, radzi sobie golkiper tyszan.
19. min - Rzut karny wybroniony przez Fucika.
19. min - Wyjeżdżający z boksu Izacky wyjechał sam na sam ale był faulowany i mamy rzut karny.
18. min - Nalewajka ruszył w solowej akcji, uderzał i dobijał ale lepszy Fucik.
17. min - Dobrze bronią się miejscowi. Trzymają grę z dala od własnej bramki.
16 . min - Sygnalizowana kara dla gospodarzy. Izacky kopnął leżący kij i wylatuje na ławkę kar.
15. min - Bagin z niebieskiej i na raty musiał interweniować Fucik.
14. min - Korenczuk wrzucał z prawej strony, ale guma skończyła na siatce za bramką Lackovica.
13. min - Łyszczarczyk zgubił gumę przy wprowadzeniu krążka i jastrzębianie już w komplecie.
12. min - Nilsson z prawej strony ale tym razem dobrze blokują jego próbę gospodarze.
11. min - Mroczkowski przymierzył, ale jakimś cudem odbija tą gumę Lackovic.
10. min - Łyszczarczyk z Viitanenem długo wymieniali się podaniami, ale ostatnie było niecelne i szansa została zaprzepaszczona.
9. min - GOOOLLL!!! Zaledwie 37 sekund potrzebowali goście by wykorzystać tą długą przewagę. Nillson trafia z niebieskiej i mamy już 2:1 dla tyszan!
9. min - Sędziowie zdecydowali się na najwyższy wymiar kary. Za atak na głowę Viinikainen dostaje 5 min + karę meczu.
8. min - Mamy trochę przepychanek. Bardzo mocne wejście w Korenczuka, który dalej cierpi na lodzie. Mamy pierwszą karę dla JKH.

7. min - Martiska miał trochę miejsca na oddanie strzału, ale nie udało się minąć pierwszego z blokujących defensorów.
6. min - Przedzierał się Arrak, ale przegrał pojedynek 1 na 1 z tyskim obrońcą.
5. min - GOOOLLL!!! I mamy odpowiedź, Kaskinen świetnie znalazł Ubowskiego, który wypalił po przyjęciu gumy łyżwą i pokonał Lackovica.
4. min - Jarosz huknął z niebieskiej, do boku zbił gumę Fucik.
3. min - W kontrze tyszanie, ale Ciura trafia tylko w boczną siatkę.
2. min - Seria uwolnień GKS-u Tychy, mocno naciskają hokeiści JKH.
1. min - GOOOLLLL!!! Ależ błyskawiczne otwarcie gospodarzy. Górny niesygnalizowanym strzałem zaskakuje Fucika już w 21. sekundzie spotkania.
1. min - Rozpoczynamy! Pierwsza guma dla gości.

Czy dziś poznamy brązowego medalistę tegorocznego sezonu THL? - O tym przekonamy się już niedługo, o 18:00 startujemy z hokejowymi emocjami w Jastrzębiu-Zdrój.