1:0 Szymon Kiełbicki #28 ( Arkadiusz Kostek #16, Dominik Paś #14 ) +/-
2:0 Dominik Paś #14 ( Maciej Urbanowicz #92 ) +/-
(+) Kostek #16, Paś #14, Urbanowicz #92, Wajda #4
(-) Jaworski #11, Kalinowski #10, Kalinowski #19, Kogut #68, Syty #89
(-1) 4/5 08:48
3:0 Marcin Kolusz #25 ( Olli-Petteri Viinikainen #39, Rastislav Špirko #31 ) +/-

KONIEC SPOTKANIA.

59. min - GOOOOL!!! 4:1 Syty najlepiej odnajduje się w zamieszaniu pod bramką rywala i wpycha krążek do siatki.
59. min - Patryk Kogut wrzuca krążek do tercji rywali, jednak torunianie przegrywają walkę o jego utrzymanie na bandzie.
58. min - Z prawego skrzydła torunianie zagrywają przed bramkę, jednak brakło zawodnika do przecięcia krążka.
57. min - Ciężko spodziewać się wydarzeń, które mogły by odwrócić losy spotkania. Tempo rywalizacji znacznie osłabło.
54. min - Syty wprowadził krążek pod bramkę rywala, jednak zabrakło dokładności w dograniu.
53. min - Soczyście pociągnął z lewego bulika Arrak. Wyłapuje Pohjanoksa.
52. min - Sprytna wrzutka Kolusza. Krążek w raku Pohjanoksy.
52. min - Udało się torunianom dotrzeć do tercji rywala. Czeka nas wznowienie w tercji gospodarzy.
51. min - Żadna ze stron nie raczy nas w ostatnich sekundach dogodnymi sytuacjami bramkowymi.
49. min - Martiska przed dobrą sytuacją. W ostatniej chwili toruński obrońca, podbił krążek po jego uderzeniu.
47. min - Napędzają się gospodarze. Pohjanoksa zmuszony do kolejnych interwencji.
46. min - Krążek szybko przechodzi z posiadania jednej strony w drugą. Nie pomaga to drużynom kreować kolejnych akcji.
45. min - Obronione osłabienie przez torunian. Pełne formacje na lodzie.
43. min - Syty wykluczony z gry na dwie minuty.
42. min - GOOOOOL!!!! 4:0 Jakub Martiška po wygranym buliku w tercji przeciwnika, decyduje się na strzał, który daje gospodarzom czwarte trafienie.
41. min - Czas na trzecią tercję spotkania!

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Zdołali zamknąć rywala torunianie, jednak zbrakło odpowiedniej jakości wykończenia. Jastrzębie w pełnym zestawieniu.
38. min - Patryk Wajda na ławce kar.
38. min - Tiainen doszedł do groźnej kontry, wykańczając akcje nie trafia jednak w krążek.
37. min - Pełne formacje na lodzie.
36. min - Trwa ostrzał jastrzębian, Pohjanoksa utrzymuje drużynę w grze.
36. min - Pierwsza minuta podwójnego osłabienia wybroniona przez torunian.
35. min - Nie ułatwiają sobie zadania torunianie. Huhtela i Prokurat na ławce kar. Jastrzębie 5/3.
33. min - "Fizyka" dzisiaj po stronie gospodarzy. Pojedynki na bandach i szybkość decyduje o losach "stykowych" akcji.
32. min - Wypluł krążek Pohjanoksa. Z najbliższej okazji nie zdoła go dobić do bramki Rajamaki.
31. min - Ciężko torunianom przeciwstawić się, gdy gospodarze zaczynają gry w ich tercji.
30. min - Trzecia bramka nie nasyciła apetytu gospodarzy. Jastrzębianie w kolejnym ataku.
28. min- GOOOOL! 3:0 Olli Petteri Viinikainen pokusił się o wrzutkę spod niebieskiej linii na bramkę i tym sposobem zdołał zaskoczyć Juliusa Pohjanokse
28. min - Bandy trzeszczą, walka trwa. Strony nie odpuszczają tego spotkania.
26. min - Trwa próba zainicjowania ataków przez obie strony. Ekipy otwarły się przed rywalem, zyskało na tym tempo spotkania.
25. min - Nacierali gospodarze. Akcje kończymy zamrożeniem przez Pohjanokse.
24. min - Ożywili się goście, próbują szukać odpowiedzi na straty z pierwszej tercji.
22. min - Sytuacyjnie krążek trafia do Michała Kalinowskiego, który niemalże z zerowego kąta próbował zaskoczyć Lackovica, ten jednak przytomnie zostawił parkany.
21. min - Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Spod niebieskiej linii uderzał Zając. Górą Pohjanoksa.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję spotkania w Jastrzębiu.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA.

20. min - Gospodarze w kolejnym ataku. Pohjanoksa w dzisiejszym spotkaniu nie ma chwili wytchnienia.
19. min - Brakuje dokładności po obu stronach. Okres chaosu na lodzie.
18. min - Odpowiedź gości! Spod niebieskiej po lodzie uderzał Johansson, parkanami zbija Lackovic.
17. min - Odważnie w tercje rywala wjechał Spirko, próbował wykończenia, jednak zabrakło dojścia do dobrej pozycji.
15. min - Kolejny zamek założony przez gospodarzy. Jastrzębianie konsekwentnie realizują swój system gry, brakuje postawienia kropki nad i w postaci kolejnej bramki.
14. min - Aktywny Dominik Paś. Napastnik gospodarzy dwukrotnie próbował szczęścia, raz niecelnie, drugi raz górą Pohjanoksa.
13. min - Coraz śmielej jastrzębianie radzą sobie w tercji rywala,dobra praca na bramkarzu i soczyste klepy spod niebieskiej gwarantują ciągłe zagrożenie.
12. min - Wracamy do tercji gości. Próbował z dystansu Arrak.
11. min - Okres gry w tercji Jastrzębia, jednak bez wymiernego zagrożenia.
11. min - Gospodarze  w pełnym zestawieniu na lodzie.
9. min - GOOOOL!!!!!! 2:0 Goście tracą krążek w nierozważnym rozegraniu. W sytuacji "sam na sam" wynik podwyższa, w trakcie gry w osłabieniu Dominik Paś.
9. min - Dominik Jarosz wykluczony z gry na dwie minuty. Powód: zahaczanie.
8. min - Przyjemna dla oka akcja gospodarzy. Koledzy z formacji wypracowali dobrą pozycję dla Rajamakiego, jednak ten nie zdołał zaskoczyć swoim uderzeniem bramkarza.
7. min - "Stalowe Pierniki" w ofensywie. Ostatnie sekundy należą do gości, którzy próbują z dystansu zaskoczyć golkipera rywali.
6. min - Gorąco pod bramką gości! Po zamrożeniu gry przez bramkarza doszło do kontaktu między zawodnikami. Obyło się bez wykluczeń.
6. min - Pełne formacje na lodzie. Wyłuskał w toruńskiej tercji gumę Łukasz Nalewajka, nie zdołał jednak zaskoczyć przy krótkim słupku Pohjanoksy.
5. min - Torunianie zdołali zamknąć gospodarzy we własnej tercji. Dwukrotnie górą Lackovic.
4. min - Po analizie video, trafienie nie zostanie zaliczone. Spalony bramkowy.
4. min - Krążek w toruńskiej bramce. Sędziowie podjęli decyzję o analizie video sytuacji bramkowej, pod kątem faulu na interweniującym bramkarzu.
4. min - Spirko na ławce kar.
3. min - GOOOOOL! 1:0 Błyskawicznie wykorzystana przewaga gospodarzy. Strzałem z dystansu wynik spotkania otwiera Szymon Kiełbicki.
3. min - Pierwsze wykluczenie dzisiejszego spotkania. Na ławce kar Kamil Kalinowski.
2. min - Świetnie wyprowadzony atak jastrzębian po przejęciu krążka we własnej tercji! Starzyński nie zmieścił krążka przy krótkim słupku wykańczając trójkową akcję gospodarzy.
2. min - Z lewego bulika uderzał Zając, pierwsza interwencja Juliusa  Pohjanoksy, czeka nas wznowienie w toruńskiej tercji.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Jastrzębiu! W bramkach Pohjanoksa oraz Lackovic.

#92 Maciej Urbanowicz LS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Patryk Wajda PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Julius Pohjanoksa B 4 4.00 40 13 13 14 0 0 90.00 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#12 Oskar Bajwenko LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0