0:1 Dominik Jarosz #98 ( Emil Bagin #76, Rastislav Špirko #31 ) +/-
5/5 04:08
09:05 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:14 2 min. Rastislav Špirko #31 Ostrość

KONIEC SPOTKANIA!

60. min - Pusta bramka torunian, jednak bez zagrożenia i szansy na wyrówanie.

CZAS DLA JKH GKS-U JASTRZĘBIE

60. min - Meczowy krążek na kiju Urbanowicza. Mrozi to jednak Studziński.
59. min - Próbował opuścić bramkę Studziński, jednak jego drużyna traci krążek.
58. min - Spore ciężary przed gospodarzami, nie sposób skruszyć monolit jastrzębian.
57. min - Mocno pociągnął Kogut, pewnie mrozi Lacković.
56. MIN - CZAS DLA DRUŻYNY JUHY NURMINENA.
56. min - Ależ miał okazję Ford! Świetna pozycja przed jastrzębskim obrońcą i krążek jedynie w raku Studzińskiego.
55. min - Krążek daleko od jastrzębskiej bramki. Uciekają cenne sekundy.
53. min - Brakuje polotu w poczynaniach ofensywnych gospodarzy. Jastrzębianie mądrze bronią.
52. min - Czy gospodarze znajdą pomysł na defensywę rywala? Do końca spotkania 8 minut. Trwa próba przegrania jastrzębian.
51. min - Upływają kolejne sekundy, bez perspektyw zmian wyniku.
50. min - Jaworski chciał indywidualnie wejść z krążkiem. Nie wyczuli tempa rozegrania koledzy, akcja spalona.
49. min - Upływający czas zmusza torunian do otwarcia się, co sprawia, że robi się coraz więcej miejsca na lodzie.
48. min - Pełne formacje na lodzie!
47. min - Jak to nie wpadło? Odbił krążek Lacković, momentalnie nastąpiła dobitka,  Rajamaki swoją interwencja uchronił jastrzębian.
46. min - Spirko ostro traktuje na bandzie Djumića. Wykluczenie dla doświadczonego zawodnika jastrzębian.
45. min - Rajamaki  z inicjatywą ataku, sygnalizacja spalonego.
44. min - Kamil Kalinowski próbował zaskoczyć przy krótkim słupku, po chwili odpowiedź Zająca, toruński golkiper kolejny raz czujnie między słupkami.
43. min - Więcej aktywności ze strony torunian w pierwszych minutach.
42. min - Próba zainicjowania ataku przez torunian, ruszona bramka przerywa grę.
41. min - I już pierwsza próba Urbanowicza, odbija Studziński, zabrakło dobitki.
41. min - W Toruniu rozpoczyna się trzecia tercja. Pierwszy krążek łupem gości!

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

39. min - Maceachern mocno spod niebieskiej, na brzuch mrozi Studziński.
38. min - Przełożył kilkukrotnie krążek Prokurat i zdecydował się na uderzenie, krążek jedynie przemknął nad poprzeczką jastrzębskiej bramki.
37. min - Gimiński przytomnie przebił krążek przez formację obronna, ale również żaden z jego partnerów nie sięgnął gumy.
37. min - A teraz zagęściło się pod drugą z bramek, ale również akcja zakończona interwencją bramkarza.
36. min - Gorąco pod toruńską bramką. Gdzie jest krążek? Zamrożony przez Studzińskiego. Huhtela i Spirko we wzajemnych uściskach.
35. min - Oj, takie obrazki chcemy oglądać! Po dobrym rozegraniu krążka mocne uderzenie z prawego bulika posłał Huhtela, ale świetnie łapie to Lacković!
34. min - Armata Fjodorovsa, poza światło bramki.
33. min - Sporo dezorientacji w defensywie torunian. Szczęśliwie bezpański krążek nie znalazł drogi do bramki.
32. min - Próbował Dominik Paś, nie zdołał jednak ułożyć się optymalnie pod to uderzenie.
31. min - Bramkowa okazja na kiju Marcina Kolusza. Doświadczony zawodnik wyłuskał krążek z posiadania Sytego, jednak nie znalazł pomysłu aby zaskoczyć Studzińskiego.
30. min - Górny oddał bardzo nieprzyjemny strzał, ciężka próba to była dla Studzińskiego, który do końca walczył o utrzymanie krążka. Co zrozumiałe momentalnie zaczęła się kotłowanina pod jego bramką.
29. min - Kolejny raz sporo dzieje się pod bramką JKH. Goście oddalają grę z własnej tercji zabronionym uwolnieniem.
28. min - Ostatnie sekundy to okres wzmożonej pracy jastrzębskiego golkipera. Przed nami kolejne wznowienie pod bramką gości.
28. min - Z prawego bulika próbował precyzyjnego uderzenia Kamil Kalinowski, jednak wyczuł jego intencję Lacković. To była naprawdę dobra pozycja do pokuszenia się o zdobycie bramki.
27. min - Trójkowa akcja torunian. Huhtela nagrał do Baszyrowa, ten uderzył w Lackovića.
26. min - Dobry pokaz umiejętności Studzińskiego, który zatrzymał akcję gości! Wydaję się zawodnikiem, który przegrał bezpośredni pojedynek z golkiperem był Ford.
25. min - Jastrzębie w ofensywie. Najpierw w boczną siatkę Paś, chwilę później niecelnie Wajda.
24. min - Nie pozwalają w dalszym ciągu rozwinąć skrzydeł rywalom goście. Ciężko zdobyć przestrzeń Stalowym Piernikom.
22. min- Zerwał się spod opieki obrony Djumić, jednak jęk zawodu na trybunach, arbitrzy wskazali pozycję spaloną.
22. min - Sprawdzeni bramkarze po obu stronach, żwawo rozpoczęła się druga odsłona spotkania.
21. min - Wracamy do gry!

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

19. min - Mocny forechcek jastrzębian daję się coraz mocniej we znaki torunianom. Próba wyjścia spod presji zakończona uwolnieniem.
18. min - Ależ "perełkę" miał Djumić. Z dobrej pozycji nie zdołał jednak trafić w światło bramki.
17. min - Sprawy w swoje ręce wziął Svars, próbując uderzenia przy krótkim słupku. Strzał odbił parkanami Lacković, lecz nie było komu dobić krążka.
17. min - Próba Behma, drogę do bramki zamknął Zając, wyręczając Lackovića.
16. min - Festiwal nieporadności po obu stronach. Goście przejęli krążek po błędzie Sozanskiego, jednak dwójkowa akcja jastrzębian zakończona jedynie niedokładnym podaniem i spalonym bramkowym.
14. min - Mrówcza praca torunian w tercji rywala, nie przekłada się to jednak na zamknięcie zespołu JKH.
13. min - Spory apetyt strzelecki Arraka, który dwukrotnie uderzał na bramkę rywala.
12. min - Spod niebieskiej Gimiński, radzi sobie z jego uderzeniem Lacković.
12. min - Pełne formacje na lodzie.
11. min - Duże zamieszanie pod jastrzębską bramką, próbował Sozanski, jednak na jego drodze do szczęścia stanął Wajda, 30 sekund przewagi pozostało gospodarzom.
10. min - Pada na lód Baszyrow, wykluczenie dla Kamienieu.
9. min - Izacky z backhandu bliski zaskoczenia Studzińskiego, krążek minął światło bramki. Środek tafli należy póki co do przyjezdnych.
8. min - Krążek znów w posiadaniu jastrzębian. Izacky zdobył drogę do toruńskiej bramki, krążek mrozi Studziński.
7. min - Ożywiły się poczynania gospodarzy. Sporo aktywności wokół bramki Lackovića.
7. min - Próba zdobycia tercji rywala przez Stalowe Pierniki, Kogut przegrywa walkę na bandzie z Wajdą.
6. min - Pierwsza groźna akcja torunian, Syty i Djumić próbowali zaskoczyć Lackovica, krążek nie znalazł jednak drogi do bramki.
5. min - GOOOOOL!!!! 0:1 Emil Bagin uderza na toruńską bramkę. Krążek odbija Studziński, a pod jego bramkę walkę o gumę wygrywa Jarosz który otwiera wynik spotkania.
4. min - Rajamaki nagrywał na Urbanowicza, to podanie jednak okazało się za głębokie, chwilę później próba rozegrania kontry przez gospodarzy.
3. min - Spokojny początek pierwszej tercji, waga czwartego spotkania z pewnością ma wpływ na decyzję zawodników na lodzie. Góruje odpowiedzialność za własne zagrania.
2. min - Pierwsza próba z backhandu Jarosza, w podobnych okolicznościach goście wczoraj otworzyli wynik spotkania. Tym razem pewnie mrozi Studziński, czeka nas wznowienie w toruńskiej tercji.
1. min - Formacje obu drużyn w takim samym zestawianiu jak podczas wczorajszego meczu.
1. min - Początek czwartego spotkania ćwierćfinałowego w Toruniu. W bramce gospodarzy Mateusz Studziński, po stronie gości Jakub Lacković. Pierwszy bulik dla Fjodorovsa!

#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 1 1.01 23 7 11 5 0 0 95.65 59:29 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0