06:48 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
25:45 2 min. Nicholas Ford #18 Wysoko uniesiony kij
41:57 2 min. Ryan Cook #27 Atak kijem trzymanym oburącz
44:43 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
49:58 2 min. Hampus Olsson #95 Przeszkadzanie
53:14 2 min. Jakub Ižacký #93 Ostrość

KONIEC SPOTKANIA!

60. min - GOOOOOL!!!! 1:3 Rajamaki trafia do pustej bramki i na 17 sekund przed końcem zapewne pieczętuje zwycięstwo gości.
59. min - Murray w boksie.
59. min - Do końca 1:30, bez założonego zamka GKS Katowice.|
58. min - Katowice pod bramką rywala, ci jednak oddalają zagrożenie.
57. min - Uciekają sekundy, GieKSa szuka sposobu na zdobycie tercji rywala.
56. min - Jastrzębianie bronią bardzo ważne osłabienie. Pełne formacje na lodzie.
54. min - Trwa walka na bandach,w ferworze walki przepisy przekroczył Izacky, który zasiada na ławce kar.
52. min - GOOOOOL!!!!!!! 1:2 Emil Bagin niezwykle aktywny podczas gry w przewadze. Uderzył krążek z lewego bulika, dobrą pracę na bramkarzu wykonał Urbanowicz i to właśnie on wepchnął gumę do bramki.
51. min - Groźna kontra GieKSy! Soczyście uderzył Fraszko i krążek po masce Lackovića ląduje poza światłem bramki.
50. min - Wracający do boksu Olsson dopuścił się faulu, Szwed wykluczony na dwie minuty.
50. min - Na prawdę ładnie pochodził krążek między katowiczanami. Olsson doszedł do dobrej pozycji, jednak w momencie strzału skończyło się jedynie na złamanym kiju.
50. min - Wysoka wrzutka na bramkę gości. Lacković wyłapuje gumę i mrozi.
49. min - Lacković pod ostrzałem! Najpierw odbija potężne uderzenie z pełnego zamachu Cooka, po chwili mrozi gumę po strzale Hitosato.
48. min - Aktywny w tercji rywala Starzyński. Wyprowadza jednak gumę katowicka defensywa.
47. min - Pełna formacja gości na lodzie!
45. min - Urbanowicz wykluczony z gry za przeszkadzanie
45. min - Ale poszedł Hitosato! Urwał się na przebój Japończyk lewym skrzydłem, objechał bramkę i próbował przy krótkim słupku zaskoczyć Lackovića.
44. min - Pełna formacja Katowic na lodzie.
44. min - Mocno pracowali goście, GieKSa wyrzuca jednak gumę poza tercję. Do końca kary 30 sekund.
42. min - Ryan Cook na ławce kar.
42. min - Mocny początek trzeciej odsłony, sporo walki, zawieszona kara dla GieKSy.
41. min - Przed nami początek trzeciej tercji. Pierwszy krążek dla Pasia.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Nacierają w ostatnich sekundach goście. Próbował dwukrotnie Starzyński, chwilę później Urbanowicz.
39. min - Błyskawiczna odpowiedź GieKSy! Iisakka próbował pracy na Lackoviću, jednak ten nie pozwolił wrzucić sobie krążka do bramki.
39. min - Ruszył z kontrą Urbanowicz, jednak nie zdołał przegrać krążka na drugie skrzydło.
38. min - Wrzucał Kruczek, do raka łapał Lacković, chociaż wydawało się, że guma może znów pojawić się na lodzie to ostatecznie zdołał zamrozić.
37. min - Otwarło się nieco miejsca przed Starzyńskim na lewym skrzydle, nie udało się jednak przygotować dobrego uderzenia.
36. min - Szukał szczęścia Maciaś, Lacković odbija i krążek poza lodem.
35. min - W nomenklaturze piłkarskiej powiedzielibyśmy, że gramy "box to box". Od bramki do bramki wędruje krążek.
33. min - Próba spod niebieskiej linii gości. Interweniował parkanem Murray, jednak niewiele brakło aby niefortunnie odbity krążek wpadł do jego własnej bramki.
32. min - Ależ kontra Olssona! Górą jednak z pojedynku "sam na sam" wyszedł Lacković.
32. min - Nie mają problemów goście aby błyskawicznie przenieść akcję szybkim rozegraniem krążka.
31. min - Próbował przebić się Viinikainen, podbity krążek opuścił lodową taflę.
30. min - Sporo działo się w ostatnich sekundach. Akcja zwieńczona mocnym uderzeniem Kruczka, które pewnie mrozi Lacković.
29. min - Próbował spod niebieskiej Wanacki, czujnie Lacković.
28. min - Pełne zestawienie gości na lodzie. Najwięcej emocji pod bramką Lackovicą było w ostatnich sekundach wykluczenia.
26. min - Ford zasiada w boksie kar.
26. min - Z kontrą pomknął Iisakka, akcja przerwana uderzeniem zawodnika GieKSy w twarz. Będzie wykluczenie po stronie jastrzębian.
25. min - Moment pracy GieKSy w tercji Jastrzębia. Goście przetrwali ciężki okres i będą teraz oni budować atak.
23. min - Pierwsza odpowiedź mistrzów Polski. Po chwili przy budowaniu kolejnej akcji GieKSa uwalnia.
23. min - Ależ początek gości! Ciężko zliczyć próby Murraya. GieKSa zamknięta głęboko we własnej tercji.
22. min - Mocny szturm gości w pierwszych sekundach, sporo pracy miał Murray, czeka nas wznowienie w tercji GieKSy.
21. min - Pierwsza groźna akcja gości. Z prawego bulika próbował Rajamaki.
21. min - Wracamy do gry w Katowicach, pierwszy bulik łupem Pasiuta.

20. min - Trochę chaosu teraz na lodzie i gra głównie w tercji neutralnej.
19. min - Cook pociągnął z okolic Bulika, pewnie łapie bramkarz gości.
18. min - Katowiczanie kombinują za bramką Lackovica, ale czujnie defensorzy JKH.
17. min - Dwukrotnie zmuszony do wysiłku Murray. Najpierw Spirko ze środka, chwilę później Kolusz z ostrego kąta.
16. min - GOOOOLLL!!! Mamy wyrównanie, Pasiut dopadł do odbitego krążka przez Lackovica, po czym minął bramkarza i umieścił gumę w pustej bramce.
15. min - Martiska wrzucił przed Murraya, ale nie zdążył Izacky dojechać na dobitkę.
14. min - Marklund po nogach Hamiltona i krążek mija bramkę Lackovica.
13. min - Ford strzelał, ale Murray pewnie chwyta do łapaczki.
12. min - Delmas z niebieskiej, Kolusz przyjmuje ten strzał na ciało.
11. min - Moment przewagi gospodarzy, ale goście z poświęceniem i ofiarnością blokują wszystko, co miejscowi posyłają na bramkę.
11. min - Olsson wypalił z bulika, ale dobrze jeden z defensorów zablokował to uderzenie.
10. min - Mamy jeszcze wideoweryfikację strzału w słupek sprzed kilku chwil Joony Monto - bramki nie ma.
10. min - Goście w komplecie, niesygnalizowany strzał Kiełbickiego z bulika. Murray mrozi z trudem.
9. min - Po drugiej stronie Arrak pędził sam na sam z Murrayem, ale powstrzymany przez golkipera miejscowych.
9. min - Monto pocelował, ale tylko słupek rozbrzmiał w "Satelicie.
8. min - Guma dość szczęsliwie dociera do Marklunda, który uderza z zamachu z bliska na bramkę Lackovica. Górą golkiper JKH.
7. min - Kara dla JKH. Urbanowicz za mocno popracował  i odpocznie dwie minuty.
6. min - Wrzutka z niebieskiej Kamienieva, ale guma gdzieś zagubiła się w gąszczu nóg przed bramką Murraya.
5. min - Marklund miał trochę miejsca, ale nie trafia w światło bramki.
4. min - GOOOOLLL!!! Duży błąd w defensywie katowiczan. Prosta strata za bramką, gdzie do gumy dopadł Rajamaki, oddał gumę wprost do Urbanowicza, który pokonał Murraya z bardzo bliska.
3. min - Ford szukał izackiego w okolicy bramki gospodarzy, ale prędzej u gumy defensorzy GieKSy.
2. min - Lehtimaki dobrze przekierował krążek przed bramką, ale minimalnie brakło precyzji.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Murray i Lackovic. Pierwsza guma dla gości.

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy na półfinałowe emocje w TAURON Hokej Lidze. O 18:00 początek spotkania w "Górniczych derbach".

#31 John Murray B 2 2.04 26 11 10 5 0 0 92.31 58:57 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jakub Wanacki LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Jakub Lackovič B 1 1.00 41 10 18 13 0 0 97.56 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0