(-) Ackered #5, Ahopelto #25, Heikkinen #55, Krzemień #44, Sadłocha #11, Valtola #66
8:5 Marcin Kolusz #25 ( Dominik Jarosz #98, Rastislav Špirko #31 ) +/-
30:05 2 min. Filip Starzyński #26 Wysoko uniesiony kij
30:54 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:46 2 min. Dariusz Wanat #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:49 2 min. Filip Starzyński #26 Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - GOOOOOOL!!!! 8:5! Kolusz w sytuacji sam na sam trafia do siatki między parkanami Lundina!
60. min - Valtola z niebieskiej, ale zablokowane to uderzenie.
59. min - GOOOOOOL!!!! 7:5! Bagin trafia do pustej bramki i zdobywa hat tricka!
59. min - Trwa ostrzeliwanie jastrzębskiej bramki.
58. min - Lundin zostaje w boksie.
58. min - Czas dla Re-Plast Unii Oświęcim. 175 sekund do końca tercji.
57. min - Izacky z koła bulikowego i guma po rykoszecie opuszcza taflę.
56. min - Bombardowanie bramki gospodarzy przez oświęcimian, ale nic z tego nie wynika.
55. min - Karjalainen z dystansu prosto w odsłoniętego bramkarza JKH.
55. min - Kiełbicki samotnie z prawego wahadła prosto do raka Lundina.
54. min - Jarosz rozpędzał się prawym skrzydłem, jednak powstrzymał go Noworyta.
53. min - Dwójkowa kontra JKH, ale niecelne podanie Urbanowicza do Pasia przerywa tę akcję.
52. min - Kiełbicki z dystansu i skutecznie Lundin.
51. min - Bezuska z niebieskiej, ale górą Miarka.
50. min - GOOOOOOL!!!!!!! 6:5! Bagin wymanewrował Lundina, który w prosty sposób dał sobie strzelić gola!
50. min - Spirko w sytuacji sam na sam, nieprzepisowo powstrzymywany i mamy rzut karny!
49. min - Paś samotnie z lewego skrzydła, ale nie zaskoczył tym Lundina.
47. min - Bezuska z niebieskiej po lodzie i parkanem odbija gumę do boku jastrzębski golkiper.
46. min - Szybka kontra Jarosza powstrzymana ofiarnie przez Uimonena!
45. min - GOOOOOOOL!!!! 5:5! Cóż za szalony mecz! Denyskin objechał jastrzębską bramkę i wystawił gumę Krzemieniowi, który nie pomylił się i trafił prosto do siatki!
44. min - GOOOOOL!!!! 5:4! Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy! Martiska przymierzył spod bandy po dalszym słupku i trafił do bramki!
44. min - GOOOOOL!!!! 4:4! Ackered przymierzył z niebieskiej, Olsson Trkulja trącił gumę między bulikami, która zatrzepotała w siatce!

43. min - Dziubiński z ostrego kąta prosto w Miarkę.
42. min - Starzyński na ławce kar.
41. min - Kocioł pod bramką JKH i Miarka mrozi ostatecznie gumę.

40. min - "Krzemyk" ze środka i na raty mrozi gumę jastrzębski golkiper.
39. min - Uimonen przerwał kontrę Viinikainena.
37. min - Kowalówka z ostrego kąta prosto w Miarkę.
37. min - Valtola z niebieskiej, trącenie gumy przez Denyskina i krążek mija światło bramki.
36. min - Dwukrotnie zakotłowało się pod bramką gości i dwukrotnie skutecznie Lundin mrozi gumę.
35. min - Izacky z bulika nie trafia w światło bramki!
34. min - Wanat na ławce kar.
33. min - GOOOOOL!!!! 4:3! Izacky z bulika na środek, gdzie dobrze ustawiony był Paś i skutecznie przekierował gumę do siatki!
32. min - Spirko mocno z prawego bulika bez przyjęcia i wprost w słupek!
31. min - Kara dla Dziubińskiego.
31. min - Denyskin na drugie skrzydło do Dziubińskiego i ponownie dobrze w bramce spisuje się Miarka!
31. min - Starzyński odesłany na ławkę kar.
30. min - GOOOOOL!!! 3:3! Bagin uderzył z niebieskiej, Lundin był zasłonięty i krążek wpadł do bramki niemalże przy samym okienku!
29. min - Szybkie rozegranie krążka przez oświęcimian w tercji JKH, ale szybki strzał Denyskina nie zaskoczył Miarki, który w porę przesunął się w bramce.
29. min - Paś zatrzymany w tercji neutralnej przez Krzemienia.
28. min - Olsson Trkulja w samotnej akcji, próbował wręcz wjechać z krążkiem do bramki, co mu się nie udało.
27. min - Valtola w indywidualnej akcji prawym skrzydłem, zwiódł obrońców, ale przy interwencji Miarki krążek powędrował ponad bramkę.
26. min - Paś skutecznie ciałem powstrzymał Denyskina.
25. min - GOOOOOOL!!!! 2:3! Olsson Trkulja zagrał ze środka na prawy bulik, gdzie stał Valtola i huknął bez przyjęcia wprost do odsłoniętej części bramki!
25. min - Jarosz samotnie spod niebieskiej, lecz niecelnie.
24. min - Dziubiński przed bramkę do Sadłochy i ten z bliska nieznacznie się pomylił.
24. min - Strzał z bekhendu z ostrego kąta. Lundin mrozi gumę i mamy jeszcze lekką przepychankę pod bramką Unii.
23. min - Sędziowie przerywają grę. Na lodzie zwija się z bólu Izacky po starciu z kolegą ze zespołu.
22. min - Uimonen z niebieskiej i nieznacznie się pomylił.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

20. min - GOOOOOOL!!!! 2:2! Błyskawiczna odpowiedź oświęcimian. Prusak wrzucił gumę przed bramkę, skąd do siatki skutecznie przekierował ją Wanat!
20. min - GOOOOOL!!!! 2:1! Viinikainen huknął z niebieskiej i krążek po rykoszecie znalazł się w siatce! Po długiej analizie wideo sędziowie uznają to trafienie!

20. min - Jarosz prosto z niebieskiej i do raka łapie gumę Lundin.
19. min - Gościom nie udaje się wyjść z kontrą.
18. min - Jastrzębianie w natarciu. Mocny strzał z niebieskiej ląduje za bramką.
16. min - Kamienieu z niebieskiej i krążek znowu blisko linii bramkowej!
15. min - Starzyński zza bulika obija parkan Lundina.
14. min - Valtola mocno z nadgarstka z lewego bulika, ale obok bramki.
13. min - GOOOOOL!!!!! 1:1! Izacky przymierzył od zakrystii i krążek odbił się od głowy Pasia i wpadł do bramki!
11. min - Jakobsons w indywidualnej akcji środkiem tercji, jednak w ostatecznej fazie przestrzelił.
10. min - Izacky z dobitką i nie trafia do pustej bramki i obija słupek!
9. min - GOOOOOOL!!!!! 0:1! Ackered huknął spod niebieskiej i trafił w samo okienko!
9. min - Karjalainen ze środka i minimalnie przestrzelił.
8. min - Viinikainen przymierzył z dystansu, ale krążek po rykoszecie mija światło bramki.
7. min - Valtola z niebieskiej i skutecznie Miarka.
6. min - Denyskin samotnie między jastrzębskimi obrońcami, jednak ostatecznie gospodarzom udało mu się go powstrzymać.
6. min - Ackered spod niebieskiej po lodzie i w parkan Miarki.
5. min - Jakobsons huknął z niebieskiej i trafił w słupek!
4. min - Ahopelto na bulik do Karjalainena, ale ten nieczysto trafił w krążek.
3. min - Pelaczyk w sytuacji niemalże sam na sam, lecz górą Lundin!
3. min - Prusak próbował przedrzeć się środkiem, jednak pogubił się i stracił krążek.
2. min - Ahopelto sprzed bulika, ale zablokowane to uderzenie.
1. min - Rozpoczynamy to spotkanie.

#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Andrij Denyskin LS 0 3 2 1 3 1 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński LS 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Ville Heikkinen ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas PS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Henry Karjalainen PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0