07:33 2 min. Jakub Gimiński #94 Wysoko uniesiony kij
16:55 2 min. Dominik Paś #14 Wysoko uniesiony kij
26:56 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
31:57 2 min. Jakub Prokurat #20 Atak kijem trzymanym oburącz
31:57 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
40:56 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem
41:47 2 min. Patryk Wajda #4 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
58:41 2 min. Jakub Gimiński #94 Wysoko uniesiony kij

KONIEC MECZU 3-2.
- 60 min - Behm z dystansu i broni Lackovic.
- 60 min - Spalony i 35 sekund do końca regulaminowego czasu gry. Czas dla drużyny z Jastrzębia.
- 59 min - Gimiński na ławce kar za zagranie wysokim kijem. W przewadze gospodarze.
- 58 min - Czas dla drużyny z Torunia.
- 58 min - GOL! 3-2! Błąd toruńskiej defensywy i w sytuacji sam na sam Izacky pokonał Studzińskiego!
- 58 min - Strzał Gimińskiego z niebieskiej sprawił kłopoty Lackovicovi.
- 57 min - Svars z boku uderzył, Lackovic odbija przed siebie - ale nikt nie zdążył z dobitką.
- 56 min - Pod bandą ucierpiał Larionovs po starciu z Wajdą. Toruński napastnik zjechał do szatni i trzymał się za rękę.
- 55 min - Johansson z ostrego kąta spod bandy, odbija spokojnie Lackovic.
- 53 min - Paś z niebieskiej, krążek jednak po rykoszecie poza taflą.
- 52 min - Kiełbicki wjechał przed bramkę rywala. Strzał i dobitka - broni "Studnia"!
- 50 min - Dużo miejsca miał Ford, ale jego strzał broni Studziński!
- 50 min - Strzał Jaakoli odbija poza taflę Lackovic.
- 49 min - Podanie do Starzyńskiego, ale niedokładne i mamy uwolnienie.
- 48 min - Strzał zablokowany pod bramką Studzińskiego.
- 45 min - Świetna sytuacja dla Torunian, którzy ruszyli z kontrą 2 na 1, ale Prokurat nie wykorzystał okazji po dobrym zagraniu partnera z ataku!
- 44 min - GOL! 2-2! Fjodorovs z bliska umieszcza gumę w bramce, nie był pilnowany Łotysz pod bramką Lackovica. Gospodarzom zabrakło 8 sekund do końca kary Wajdy.
- 44 min - Dobrze w obronie gospodarze i już tylko 5 na 4 zagrają torunianie.
- 43 min - Strzał Sozanskiego zablokowany.
- 42 min - Wajda wystrzelił krążek poza taflę i również trafi na ławkę kar. W podwójnej przewadze torunianie zagrają ponad 60 sekund
- 41 min - Starzyński trafia na ławkę kar. W przewadze torunianie.
- 41 min - Kontra gospodarzy, Rajamaki poczekał na Pasia, ten miał dogodną sytuację ale nie zdołał pokonać Studzińskiego!

- Koniec II tercji
39 min - GOL! 2-1! Podanie zza bramki i Paś przełamuje Studzińskiego, guma przeturlała się gdzieś koło parkanu i słupka!
38 min - Strzał Arraka spod bandy, łapie Studziński.
36 min - Mocny strzał spod niebieskiej Jaworskiego, obok bramki.
36 min - Zamieszanie pod bramką Studzińskiego, ale wychodzą z opresji goście.
35. min - Djumic objechał na szybkości bramkę Luckovica spod niebieskiej, ale uderzył obok słupka.
34. min - Paś z boku po rykoszecie obok bramki.
33. min - Uderzenie Rajamakiego odbija Studziński.
32 min - Strzał Forda spod niebieskiej odbija Studziński.
32. min - Svars zderzył się z Urbanowiczem, będzie kara. Na ławkę siada Prokurat i Syty po stronie gości i Urbanowicz po stronie gospodarzy. W przewadze JKH GKS.
31. min - Izacky pociągnął z okolic niebieskiej, ale nie udało się zaskoczyć Studzińskiego.
30. min - Kurnicki teraz spod niebieskiej, zbija do boku Lackovic.
29. min - Svars próbował strzelać z niebieskiej ale świetnie blokowany.
28. min - Kombinują gospodarze za bramką, Ford przed szansą ale jej nie wykorzystał.
27. min - Rajamaki zrobił sobie trochę miejsca, ale nie udało się zaskoczyć Studzińskiego.
26. min - Izacky strzela z okolic bulika, ale guma wysoko nad bramką!
25. min - GOOOLLL!!! Djumić w dobrej okazji sprytnym strzałem między parkanami zaskakuje Lackovica!
25. min - Bagin wrzucał gumę na bramkę, ale trafił jedynie w jednego ze swoich partnerów.
24. min - Wajda próbował wykorzystać dogranie od Pasia, ale nie trafił w światło bramki.
23. min - Paś kombinował przed bramką Studzińskiego, ale dobrze dopadli go defensorzy gości.
22. min - Starzyński z bardzo ostrego kąta, ale odbija pewnie Studziński.
21. min - Rozpoczęliśmy drugą odsłonę w Jastrzębiu.

20. min - MacEachern miał jeszcze okazję ale broni Studziński.
19. min - GOOOOLLLL!!! Kolusz huknął z okolic bulika w samo okienko i mamy otwarcie wyniku.
19. min - Bagin huknął ze strefy międzybulikowej, ale obok bramki.
18. min - Nagrywał przed bramkę Lackovica Tiainen, ale nie znalazł tam partnerów.
17. min - Strzał Larionovsa zablokowany.
17. min - Tym razem Paś atakował wysokim kijem i odesłany na 2 minuty.
16. min - Ford spod niebieskiej, ale guma wysoko nad bramką.
15. min - Arrak wypalił z ostrego kąta, ale to nie miało prawa zaskoczyć Lackovica.
14. min - Dużo teraz niedokładności na lodowej tafli i akcje obu stron kończą się w tercji neutralnej.
13. min - Paś w świetnej okazji, gdy wychodził sam na sam, ale górą Studziński.
12. min - Kogut próbował się przedrzeć, ale na czas powstrzymany.
11. min - Kamienieu spod niebieskiej, ale znów bez problemu bramkarz torunian.
10. min - Urbanowicz do Bagina, ale bardzo czujnie Studziński, który mrozi gumę.
9. min - Zakotłowało się przed bramką Studzińskiego, Spirko obija słupek, jeszcze dobika z którą już radzi sobie Studziński.
8. min - Pierwsza kara dla gości. Gimiński odpocznie dwie minuty za grę wysokim kijem.
7. min - Martiska wypalił i trafił w słupek, który uratował torunian.
6. min - Djumic z zamachu, radzi sobie Lackovic.
5 min - Izacky przed Studzińskim walczył o pozycję z defensorem, ale wcześniej spalił akcję.
4. min - Bagin spod niebieskiej, ale nikt nie pracował na bramkarzu, a sam strzał niecelny.
3. min - Starzyński szukał partnerów przed bramką, skutecznie Studziński wybija kijem.
2. min - Larionovs jako pierwszy testował czujność Lackovica, dobrze bramkarz miejscowych.
1. min - Zaczynamy, w bramkach Studziński i Lackovic. Pierwsza guma dla gości.

#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Patryk Wajda PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 3 3.01 43 9 23 11 0 0 93.02 59:49 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#11 Adrian Jaworski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Albin Thyni Johansson PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Kamil Kalinowski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Michał Kalinowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0