02:57 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Atak w okolice głowy lub szyi
11:23 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Rzucenie na bandę
20:00 2 min. Oskar Krawczyk #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:44 2 min. Witalij Andrejkiw #11 Uderzanie kijem
37:06 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:18 2 min. Dominik Jarosz #98 Uderzanie kijem
49:14 2 min. Olli Valtola #72 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:13 2 min. Michał Kotlorz #71 Trzymanie przeciwnika
59:20 2 min. Rastislav Špirko #31 Zahaczenie

60. min - Kara dla jastrzębian.

59. min - Jeszcze w świetnej sytuacji Andrejkiw, ale jeszcze lepiej broni Lackovic, który jest bardzo pewnym punktem gości.
59. min - Ostemplował jeszcze poprzeczkę Szturc.
58. min - Spirko i Izacky spalili dobrze zapowiadającą się kontrę.
57. min - GOOOLLL!!! Rozbici gospodarze. Urbanowicz zdobywa siódmą bramkę dla gości.
57. min - Niedokładne rozegranie sosnowiczan i jest uwolnienie.
56. min - Valtola pierwszy przy gumie po wrzutce z neutralnej, ale szybko traci krążek Fin.
55. min - Zagłębie w komplecie.
54. min - Rajamaki, ale broni Szczepkowski.
53. min - Kolejna kara dla Zagłębia. Puszczają nerwy gospodarzom.
52. min - Mocno osłabło tempo spotkania. Goście ułożyli już sobie to spotkanie.
51. min - Paś uderza na bramkę, łapie Szczepkowski.
50. min - GOOOLLL!!! Rajamaki pewnie umieszcza gumę w siatce po dużym błędzie Szczepkowskiego.
49. min - Z ostrego kąta Szturc, łapie Lackovic.
48. min - GOOOLLL!!! Znów goście wykorzystują zawahanie sosnowieckiej defensywy. Na listę strzelców wpisuje się Urbanowicz w osłabieniu.
48. min - Świetnie łapie Lackovic kolejną próbę sosnowiczan. Tym razem uderzał Krężołek.
48. min - Kotlorz ze środka, ale pewnie łapie gumę Lackovic.
47. min - Kara dla jastrzębian, Jarosz odesłany na 2 minuty.
46. min - GOOOLLL!!! Nie dasz - dostaniesz. Gospodarze zmarnowali swoją sytuację, a goście zdobywają bramkę za sprawą Nalewajki, który odbił krążek od pleców Szcepkowskiego.

46. min - Niemi miał stuprocentową sytuację, ale nie trafił w gumę.
45. min - Krężołek osamotniony w tercji ofensywnej ale świetnie manewrował między defensorami gości, zabrakło partnerów.
44. min - Andrejkiw indywidualnie, ale w końcu obrońcy Jastrzębia poradzili sobie z nim.
42. min - Bagin źle oddał gumę i przenosi grę z powrotem do swojej tercji obronnej.
41. min - Zaczynamy ostatnią tercję dzisiejszego starcia.

40. min - Ogromne zamieszanie przed bramką Lackovica, wyjaśnił sytuację golkiper gości.
39. min - Tyczyński dobrze znalazł Nahunkę, ale brakło precyzji.
38. min - Sześciu jastrzębian na lodzie i mamy karę.
37. min - Pelaczyk sprawdza formę Mikołaja Szczepkowskiego.
36. min - GOOOLLL!!! Spirko trafia i bardzo szybka odpowiedź gości. W sosnowieckiej bramce zmiana bramkarza.
35. min - GOOOLLL!!!, Salo wykorzystuje sytuację sam na sam i wyrównuje stan rywalizacji.

34. min - Bagin w szybkiej kontrze, ale świetnie Spesny.
33. min - Paś minimalnie chybił bramki, ale trzeba przyznać że dużo miejsce pozostawili mu sosnowieccy defensorzy.
32. min - Urbanowicz wzięty w kleszcze, aż w końcu sosnowiczanie  odebrali mu gumę.
31. min - Szturc wymanewrował indywidualnie obronę gości, ale zabrakło szczęścia przy wykończeniu.
30 min - Paś szukał partnerów przed bramką, jednak nie znalazł nikogo.
29. min - Boczna siatka po uderzeniu Pelaczyka.
28. min - Przestrzelił Karasiński w świetnej okazji.
27. min - Niemi w dobrej sytuacji, ale minimalnie chybił celu.
26. min - Mrozi gumę Lackovic.
25. min - Paś zrobił kółeczko, zostawił gumę Baginowi, który jednak unieszkodzliwiony.
24. min - Pelaczyk z nadgarstka, ale minimalnie obok bramki.
23. min - GOOOLL!! Wyjechał Krawczyk z ławki kar, ale goście wykorzystali przewagę za sprawą Wajdy, który posyła gumę w samo okienko!
22. min - Uderzał Bagin, czujnie Spesny, chwilę później faulowany Rajamaki i będzie kolejna kara.
21. min - Gospodarze w osłabieniu, uderza Krężołek, świetnie interweniuje Lackovic.

20. min - Jeszcze Salo uderzył, ale dobrze broni Lackovic. Na koniec wykluczony jeszcze jeden z zawodników Zagłębia.
19. min - Izacky i Spirko walczą przy bandzie o gumę, krążek wyłuskany ale próba zbyt słaba by zaskoczyć Spesnego.
18. min - Bernacki zagrywa po bandzie, ale przejmują gumę rywale.
17. min - Krawczyk próbował coś zdziałać w tercji ofensywnej ale zabrał mu gumę Urbanowicz.
16. min - Urbanowicz niedokładnym podaniem marnuje akcje.
14. min - GOOOLL!!! Lindgren na raty pokonuje Lackovica, pięknym strzałem pod poprzeczkę!
13. min - Mają problem gospodarze z ustawieniem skutecznego zamka, konsekwentnie bronią się goście.
12. min - Vinikainen na ławce kar.
12. min - Ogromna szansa przed Bernackim, ale nie trafia w gumę z bliskiej odległości.
11. min - Rajamaki wrzuca gumę w stronę bramki, ale pewnie łapie gumę Spesny.
10. min - GOOOOLL!!! Izacky wyprowadza gości na prowadzenie precyzyjnym strzałem.
9. min - Kombinowali sosnowiczanie w tercji ofensywnej, ale zabrany krążek.
8. min - Bernacki w ostatniej chwili powstrzymany.
7. min - Dużo niedokładności teraz z obu stron, akcje kończą się najczęściej w tercji neutralnej.
5. min - Szturc wrzuca na bramkę, ale czujnie golkiper gości.
4. min - Sosnowiczanie w zamku. Niemi powsztrymany tuż przed Lackovicem.
3. min - Wykluczony na 2 minuty Kamienieu.
3. min - Kamienieu uderza ale niecelnie.
2. min - Pierwsza groźna sytuacja po uderzeniu Szturca.
1. min - Zaczynamy starcie w Sosnowcu!

#55 Patrik Spěšný B 3 5.14 12 6 6 0 0 0 75.00 35:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 4 9.60 24 0 5 19 0 0 83.33 25:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#11 Witalij Andrejkiw PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Michał Bernacki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Nikita Bucenko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Marek Charvát LO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Arkadiusz Karasiński LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 1 0 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0