1:4 Olli Iisakka #51 ( Jakub Wanacki #5 ) +/-
15:11 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:37 2 min. John Murray #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:12 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Natarcie
42:34 2 min. Joona Monto #81 Uderzanie kijem
43:23 2 min. Nicholas Ford #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:13 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem

- 60 min - Olsson nie trafia do pustej bramki, tylko w bok jej obramowania.
- 59 min - Ford spod bandy, odbija poza taflę Murray.
- 58 min - Czas na życzenie drużyny JKH. Do końca regulaminowego czasu gry 1:47.
- 58 min - Spirko z pierwszego krążka z okolicy bulika, pewnie Murray.
- 57 min - Z niebieskiej Ford, odbija Murray.
- 56 min - 3:16 do końca i Lackovic zjeżdża do boksu. Pusta bramka JKH.
- 56 min - Kontra GieKSy, ale strzał Fraszki odbija parkanem Lackovic.
- 55 min - GOL! 1-3! Szybka odpowiedź katowiczan! W sytuacji sam na sam Sokay wpakował gumę do bramki. Napastnik gości wymanewrował bramkarza i umieścił gumę po lodzie.
- 54 min - GOL! 1-2! Bramka kontaktowa dla JKH! Viinikainen pod bramkę, tam Bagin naciskał na Delmasa i guma odbija się od defensora i wpada do bramki!
- 54 min - Atakują gospodarze, ale zablokowany Rajamaki.
- 53 min - Niewykorzystana szansa katowiczan, dobrze w obronie jastrzębianie.
- 51 min - Na ławkę kar trafia Starzyński, który za bramką gości faulował rywala.
- 50 min - Kontra Sokaya, broni Lackovic.
- 50 min - Strzał Forda, ponownie odbija Murray. Dobitka i zablokował uderzenie Marklund.
- 49 min - Iissaka na przebój sam, ale zatrzymany przez defensorów.
- 48 min - Lehtimaki ruszył skrzydłem, ale uderzył bardzo niecelnie obok bramki.
- 46 min - Strzał Izackyego po rykoszecie wylądował daleko poza tafle.
- 45 min - Delmas, po rykoszecie odbija Lackovic.
- 44 min - Strzał Wajdy obok słupka.
- 43 min - Kontra Fraszki i katowiczanie byli w sytuacji 2 na 1, lecz sędzia sygnalizuje karę po upadku napastnika GieKSy. Na ławkę kar siada Ford. Kara kontrowersyjna, na powtórkach widoczny duży odstęp napastnika JKH od Fraszki.
- 43 min - Szansa Rajamakiego i Izackyego, lecz ich strzał pewnie odbija Murray.
- 42 min - Faulowany MacEachern, będzie przewaga gospodarzy. Na ławkę kar wędruje Monto.

- Koniec II tercji
- 39 min - Uderzał Hamilton, lecz pewnie Murray.
- 38 min - Murray odbija z bliska strzał Urbanowicza.
- 38 min - Groźna kontra Olssona, ale najpierw podał gdzie nikogo nie było a następnie gumy nie opanował Marklund pod bramką.
- 37 min - Uderzał Urbanowicz, ale pewnie odbija Murray.
- 36 min - Na ławkę kar odesłany Bepierszcz za natarcie. W przewadze Jastrzębie.
- 36 min - Bepierszcz mocno zaatakował pod bandą Bagina, który leży na lodzie. Sędzia będzie weryfikował sytuację na wideo.
- 33 min - Zamieszanie pod bramką Murray, mocny strzał Wajdy - obok słupka.
- 32 min - Strzał Bagina, broni pewnie Murray.
- 31 min - Kara dla Murraya. W przewadze zagrają gospodarze. Dyskusje, zamieszanie i ... chociaż faulował Varttinen, to do ławki kierował się Bepierszcz, sędzia jednak go cofnął i wskazał na Smala, który ma zastępować karę nałożoną na... Murraya.
- 30 min - GOL! 0-2! Z niebieskiej strzelił Delmas, krążek przed bramką próbował skierować do bramki Olsson, ale ten tak niefortunnie odbił się od defensora JKH, którego naciskał Sokay - że ten wpadł do bramki!
- 30 min - Iissaka pod bramką, jednak jego strzał pewnie łapie Lackovic.
- 29 min - Podanie wzdłuż bramki, ale Arrak niedokładnie uderzył i guma obok słupka.
- 27 min - Murray przemieścił się do drugiego słupka i zatrzymał strzał Pasia, który był z drugiej strony bramki. Napastnik JKH jednak strzelił bardziej do środka  niż po krótkim słupku.
- 26 min - Strzał Kiełbickiego, ale spokojnie odbija Murray.
- 25 min - Mocny strzał spod niebieskiej Kolusza, odbija Murray.
- 24 min - Strzał z nadgarstka Varttinena ze środka na wysokości bulików, pewnie łapie Lackovic.
- 23 min - Smal po rykoszecie, obok bramki.
- 22 min - Spokojna gra z obu stron.

- Koniec I tercji
- 18 min - Strzał z niebieskiej MacEacherna, pewnie łapie Murray.
- 17 min - GOL! 0-1! Marklund próbował zawinąć gumę, dobijał swój strzał aż w końcu podał dość przypadkowo przed bramkę gdzie znajdował się Sokay i umieścił gumę w siatce - też guma szczęśliwie odbiła się od Lackovica  zanim wpadła do bramki.
- 16 min - Katowiczanie w pierwszej minucie przewagi nie zdołali założyć zamka.
- 15 min - Kara dla Pasia. W przewadze GieKSa.
- 15 min - Wajda pod bramkę, ale spokojnie łapie Murray.
- 13 min - Strzał Izackyego trafia w maskę Murraya, która zmieniła swoje miejsce i przerwa w grze.
- 12 min - Hitosato do Maciasia, ale ten zablokowany.
- 11 min - Świetnie Lackovic po strzale Sokaya. Bramkarz gospodarzy z bliska odbił gumę do boku.
- 10 min - Strzał z okolicy bulika Olssona zablokowany przez Martiskę. Guma poza taflą.
- 9 min - Bagin z ostrego kąta, łapie Murray.
- 8 min - Świetnie za bramką popracował Marcin Kolusz i podał idealnie do Szymona Kiełbickiego, ale ten w czystej sytuacji trafił prosto w bramkarza.
- 8 min - Olsson zablokowany i guma obok słupka.
- 7 min - Mocny strzał po wznowieniu Viikinainena, Murray zatrzymał na raty gumę i zamroził go kładąc się na plecy.
- 6 min - Szansa katowiczan, ale strzał niecelny.
- 5 min - Bagin z niebieskiej, ale spokojnie parkanem odbija Murray.
- 4 min - Strzał Rajamakiego odbija Murray, ale nikogo nie było do dobitki.
- 3 min - Smal dostał podanie przed bramkę, miał dużo czasu, ale uderzył prosto w bramkarza.
- 2 min - Lehtimaki powstrzymany przy bandzie.
-  1 min - Delmas spod bandy, pewnie Lackovic.