4:5 Kaspars Daugaviņš #16 ( Rodrigo Ābols #18 ) +/-
12:35 2 min. Rodrigo Ābols #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:04 2 min. Mārtiņš Dzierkals #17 Trzymanie przeciwnika
34:42 2 min. Maciej Kruczek #12 Trzymanie przeciwnika
38:37 2 min. Mateusz Bryk #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:18 2 min. Oskars Batņa #95 Atak kijem trzymanym oburącz
59:29 2 min. Kristaps Zīle #77 Spowodowanie upadku przeciwnika

64. min - GOOOOOL!! 4:5! Daugaviņš kończy to spotkanie po dwójkowej kontrze!
63. min - Paś ze środka bez przyjęcia trafia w słupek!
62. min - Pasiut z prawego bulika uderzył bez przyjęcia i trafił w parkan łotewskiego golkipera.
61. min - Polacy nie są w stanie założyć na dłużej zamka w tercji ataku.

Koniec III tercji
60. min - Zīle na ławce kar!
58. min - Bomba Łotyszy z niebieskiej mija światło bramki.
57. min - GOOOOOOOL!!!!! 4:4! Bryk strzałem z dystansu doprowadza do wyrównania!
56. min - Abols w sytuacji sam na sam nie pokonuje Murraya!
55. min - GOOOOOOL!!!! 3:4! Po serii dobitek do siatki w końcu trafia Rihards Bukarts!
53. min - GOOOOOOL!!!! 3:3! Sędzia główny po analizie wideo uznaje to trafienie!

53. min - Daugaviņš trafia do polskiej bramki, ale sędzia od razu rozkłada ręce.
51. min - Strzał z bulika wybroniony przez Murraya.
50. min - Petarda Maciasia z bulika, jednak nie trafił w światło bramki.
49. min - Komuls huknął sprzed bulika, ale pewnie złapał gumę Murray.
48. min - GOOOOOOOOOOL!!!!!! 3:2! Dziubiński spróbował przymierzyć z lewego skrzydła, bramkarz odbił gumę parkanem niemalże wprost na kij Maciasia, który umieścił krążek w siatce!
44. min - Kolusz z niebieskiej i górą łotewski bramkarz.
43. min - GOOOOOOL!!!! 2:2! Trójkowa kontra Łotyszy w osłabieniu, Ābols przymierzył z lewego bulika i pokonał "Jaśka Murarza"!
43. min - Batna na ławce kar.
42. min - Fraszko ze skrzydła do Łyszczarczyka, ale ten uderzył prosto w golkipera.
41. min - Polacy przetrwali okres gry w osłabieniu.

40. min - Zygmunt ofiarnie zablokował strzał rywala w ostatniej sekundzie tercji!
39. min - Bryk odesłany na ławkę kar.
38. min - Fraszko zza bramki do Łyszczarczyka, ale ten nie zdołał oddać strzału.
37. min - Bardzo kąśliwe uderzenie Ri. Bukartsa z lewego bulika i z ogromnymi problemami interweniuje Murray!
36. min - Indrasis przymierzył z lewego bulika, jednak niecelnie.
35. min - Kara dwóch minut dla Kruczka.
35. min - Ansons huknął z dystansu, ale nie zdołał pokonać Murraya.
34. min - Łyszczarczyk przymierzył sprzed bulika, lecz trafił prosto w bramkarza.
33. min - Mocny strzał Kruczka zatrzymał się na Merzlikinsie.
32. min - Wajda pokusił się o mocny strzał spod bandy, który trafił prosto w łotewskiego golkipera.
32. min - Zygmunt oberwał w twarz i zjeżdża do boksu.
31. min - Dzierkals wędruje na ławkę kar.
30. min - Wronka ofiarnie rzucił się pod strzał Zile.
29. min - GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! 2:1! Wałęga przymierzył z ostrego kąta i krążek odbił się od obrońcy i wpadł do siatki!
28. min - Dziubiński niecelnie spod bandy.
27. min - Maciaś złożył się do strzału między bulikami i nieco spudłował.
25. min - Łyszczarczyk uderzył z prawego skrzydła, ale zbyt lekko i pewnie łapie gumę Merzļikins.
24. min - Michalski indywidualnie z lewego bulika, jednak nie zdołał pokonać łotewskiego bramkarza.
24. min - Ogromny kocioł pod polską bramką, ale ostatecznie sędzia przerywa akcję bez gola.
23. min - GOOOOOL!!!!! 1:1! Szybko strzał Mamcicsa z lewego skrzydła i trafił do siatki, wykorzystując fakt, iż Murray nie zdążył przesunąć się w bramce!
22. min - Ansons pociągnął z prawego skrzydła i trafił minimalnie obok bramki.
21. min - Maciaś urwał się z solową akcją, ale w sytuacji niemalże sam na sam trafił w boczną siatkę.

20. min - Pasiut przymierzył spomiędzy bulików i nieznacznie się pomylił.
18. min - Cóż za piękna akcja Polaków! Zygmunt wywalczył gumę w tercji ataku i zostawił gumę Wronce, a ten posłał ją na lewe skrzydło, skąd niewiele zabrakło, aby krążek znalazł się w siatce.
17. min - Łotysze pod presją wyrzucają jedynie gumę na uwolnienie.
16. min - GOOOOOOOOOOOOL!!! 1:0! Sędzia wskazuje na środek i mamy bramkę! Maciaś z bliska trafia do siatki!
16. min - Krążek zdaje się wpadł do bramki Łotwy, ale mamy jeszcze analizę wideo!
14. min - Słabo rozgrywana ta przewaga. Biało-czerwoni nie mogą przedostać się do tercji rywala i założyć zamka.
13. min - Ābols na ławce kar. Szansa dla Polski!
12. min - Mocny strzał Łotyszy tuż po wygranym wznowieniu w tercji Polaków, jednak pewnie w bramce zachował się Murray.
11. min - Fraszko przedarł się z krążkiem prawym skrzydłem do tercji ataku, lecz nie poradził sobie tam z rywalem.
10. min - Dwójkowa kontra Łotwy, szybkie zagranie na drugą stronę blisko bramki, ale poradziliśmy sobie z tą próbą.
9. min - Polacy skutecznie przerywają ataki rywali.
7. min - Twarde wejście ciałem Kostka.
6. min - Tralmaks przed szansą, lecz nie zdołał pokonać polskiego bramkarza.
6. min - Cibulskis uderzył z dystansu, ale guma wylądowała prosto w rękach Murraya.
5. min - Ciura spróbował z lewego bulika, jednak nie zdołał pokonać Merzlikinsa.
4. min - Zile przymierzył z niebieskiej i parkanem interweniuje Murray.
3. min - Dobrze póki co radzą sobie Polacy. Trzymają się z dala od swojej bramki.
2. min - Bryk przed szansą! Niewiele zabrakło, aby krążek znalazł się w siatce.
1. min - Murray na raty powstrzymuje strzały Batny.

#71 Paweł Dronia PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński PS 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#50 Kristers Gudļevskis B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Elvis Merzļikins B 4 3.78 22 5 10 6 1 0 81.82 63:29 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#6 Markuss Komuls LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Renārs Krastenbergs LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0