2023/24 2022/23 2021/22 2020/21 2019/20 2018/19 2017/18 2016/17 2014/15 2013/14 2012/13
24. kolejka
Kamil Lewartowski (GKS Tychy), Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim), Dmitrij Kozłow (KH Energa Toruń), Emil Švec (Tauron KH Podhale Nowy Targ), Jesse Rohtla (GKS Katowice), Jesperi Viikilä (Ciarko STS Sanok).
23. kolejka
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Jiří Klimíček (JKH GKS Jastrzębie), Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim), Artiom Osipow (KH Energa Toruń), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Mateusz Bezwiński (Comarch Cracovia).
22. kolejka PHL
Patrik Nechvátal (JKH GKS Jastrzębie), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Patryk Wajda (GKS Katowice), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie), Jegor Fieofanow (KH Energa Toruń), Mateusz Bepierszcz (Tauron Podhale Nowy Targ).
21. kolejka PHL
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Adrian Gajor (Tauron Podhale Nowy Targ), Peter Bezuška (Re-Plast Unia Oświęcim), Radosław Sawicki (JKH GKS Jastrzębie), Roman Rác (JKH GKS Jastrzębie), Alexander Pettersson (Tauron Podhale Nowy Targ).
20. kolejka PHL
mecz przełożony
19. kolejka PHL
Przemysław Odrobny (Tauron Podhale Nowy Targ), Mateusz Rompkowski (GKH Stoczniowiec Gdańsk), Patryk Wajda (GKS Katowice), Mateusz Michalski (GKS Katowice), Riku Sihvonen (Ciarko STS Sanok), Michał Rybak (GKH Stoczniowiec Gdańsk).
18. kolejka PHL
Michael Petrásek (Comarch Cracovia), Oskar Jaśkiewicz (Tauron Podhale Nowy Targ), Jakub Šaur (Comarch Cracovia), Marek Hovorka (JKH GKS Jastrzębie), Teddy Da Costa (Re-Plast Unia Oświęcim), Rusłan Baszyrow (Zagłębie Sosnowiec).
17. kolejka PHL
Anton Svensson (KH Energa Toruń), Dmitrij Kozłow (KH Energa Toruń), Jiří Klimíček (JKH GKS Jastrzębie), Kacper Gruźla (GKS Tychy), Alexander Pettersson (Tauron Podhale Nowy Targ), Jewgienij Nikiforow (Zagłębie Sosnowiec).
16. kolejka PHL
Michał Kieler (GKH Stoczniowiec Gdańsk), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Jakub Šaur (Comarch Cracovia), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Marek Hovorka (JKH GKS Jastrzębie), Damian Kapica (Comarch Cracovia).
15. kolejka PHL
Patrik Spěšný (Ciarko STS Sanok), Jegor Szkodienko (KH Energa Toruń), Marcin Horzelski (JKH GKS Jastrzębie), Alan Łyszczarczyk (Tauron Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (GKS Tychy), Zackary Phillips (JKH GKS Jastrzębie).
14. kolejka PHL
Juraj Šimboch (GKS Katowice), Jason Seed (GKS Tychy), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Jean Dupuy (GKS Tychy), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Damian Kapica (Comarch Cracovia)
13. kolejka PHL
Juraj Šimboch (GKS Katowice), Michał Gutwald (Comarch Cracovia), Dmitrij Kozłow (KH Energa Toruń), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Radosław Sawicki (JKH GKS Jastrzębie), Daniił Oriechin (Re-Plast Unia Oświęcim).
12. kolejka PHL
John Murray (GKS Tychy), Patryk Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim), Miika Franssila (GKS Katowice), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Jegor Fieofanow (KH Energa Toruń), Mateusz Bepierszcz (Tauron Podhale Nowy Targ).
11. kolejka PHL
Patrik Spěšný (Ciarko STS Sanok), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Wajda (GKS Katowice), Filip Komorski (GKS Tychy), Jesperi Viikilä (Ciarko STS Sanok), Mateusz Bepierszcz (Tauron Podhale Nowy Targ)
10. kolejka PHL
Michael Petrásek (Comarch Cracovia), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Taavi Tiala (Comarch Cracovia), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Christian Mroczkowski (GKS Tychy).
9. kolejka PHL
Juraj Šimboch (GKS Katowice), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Māris Jass (JKH GKS Jastrzębie), Ernest Bochnak (Tauron Podhale Nowy Targ), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim), Filip Komorski (GKS Tychy).
8. kolejka PHL
Juraj Šimboch (GKS Katowice), Marcin Horzelski (JKH GKS Jastrzębie), Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim), Kamil Wałęga (JKH GKS Jastrzębie), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Bartosz Fraszko (GKS Katowice)
7. kolejka PHL
John Murray (GKS Tychy), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Emil Švec (Tauron Podhale Nowy Targ), Jesse Rohtla (GKS Katowice), Sebastian Brynkus (Comarch Cracovia)
6. kolejka PHL
Patrik Spěšný (Ciarko STS Sanok), Jason Seed (GKS Tychy), Kamil Olearczyk (Ciarko STS Sanok), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Filip Komorski (GKS Tychy), Sebastian Kowalówka (Re-Plast Unia Oświęcim).
5. kolejka PHL
Marcel Kotuła (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Martin Dudaš (Comarch Cracovia), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Filip Starzyński (GKS Katowice), Marek Hovorka (JKH GKS Jastrzębie)
4. kolejka PHL
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Peter Novajovský (GKS Tychy), Kostas Gusevas (KH Energa Toruń), Patryk Wronka (GKS Tychy), Michal Vachovec (Tauron Podhale Nowy Targ), Erik Němec (Comarch Cracovia)
3. kolejka PHL
Anton Svensson (KH Energa Toruń), Peter Bezuška (Re-Plast Unia Oświęcim), Jiří Klimíček (JKH GKS Jastrzębie), Zackary Phillips (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Neupauer (Tauron Podhale Nowy Targ), Michaił Szabanow (KH Energa Toruń)
2. kolejka PHL
Anton Svensson (KH Energa Toruń), Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim), Miika Franssila (GKS Katowice), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń), Eetu Elo (STS Sanok), Filip Komorski (GKS Tychy)
1. kolejka PHL
Anton Svensson (KH Energa Toruń), Ladislav Havlík (GKS Tychy), Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim), Zackary Phillips (JKH GKS Jastrzębie), Michal Vachovec (Tauron Podhale Nowy Targ), Ville Saloranta (KH Energa Toruń)
Lista nominacji:
Bramkarze:
Juraj Šimboch (GKS Katowice), Anton Svensson (KH Energa Toruń) – po 4.
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Patrik Spěšný (Ciarko STS Sanok) – 3.
Michael Petrásek (Comarch Cracovia), John Murray (GKS Tychy) – 2.
Marcel Kotuła (Zagłębie Sosnowiec), Michał Kieler (GKH Stoczniowiec Gdańsk), Przemysław Odrobny (Tauron Podhale Nowy Targ), Patrik Nechvátal (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Lewartowski (GKS Tychy) – po 1.
Obrońcy:
Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim) – 5.
Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Jiří Klimíček (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Wajda (GKS Katowice), Dmitrij Kozłow (KH Energa Toruń) – po 3.
Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Jason Seed (GKS Tychy), Marcin Horzelski (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Jakub Šaur (Comarch Cracovia), Peter Bezuška (Re-Plast Unia Oświęcim), Miika Franssila (GKS Katowice) – po 2.
Ladislav Havlík (GKS Tychy), Peter Novajovský (GKS Tychy), Kostas Gusevas (KH Energa Toruń), Martin Dudaš (Comarch Cracovia), Kamil Olearczyk (Ciarko STS Sanok), , Bartosz Ciura (GKS Tychy), Māris Jass (JKH GKS Jastrzębie), Taavi Tiala (Comarch Cracovia), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Michał Gutwald (Comarch Cracovia), Jegor Szkodienko (KH Energa Toruń), Oskar Jaśkiewicz (Tauron Podhale Nowy Targ), Mateusz Rompkowski (GKH Stoczniowiec Gdańsk), Adrian Gajor (Tauron Podhale Nowy Targ), Patryk Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie) – po 1.
Napastnicy:
Filip Komorski (GKS Tychy) – 4.
Zackary Phillips (JKH GKS Jastrzębie), Marek Hovorka (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bepierszcz (Tauron Podhale Nowy Targ) – 3.
Michal Vachovec (Tauron Podhale Nowy Targ), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Radosław Sawicki (JKH GKS Jastrzębie), Alexander Pettersson (Tauron Podhale Nowy Targ), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Jegor Fieofanow (KH Energa Toruń), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Jesse Rohtla (GKS Katowice), Jesperi Viikilä (Ciarko STS Sanok), Emil Švec (Tauron Podhale Nowy Targ) – po 2.
Ville Saloranta (KH Energa Toruń), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń), Eetu Elo (STS Sanok), Filip Komorski (GKS Tychy), Bartłomiej Neupauer (Tauron Podhale Nowy Targ), Michaił Szabanow (KH Energa Toruń), Patryk Wronka (GKS Tychy), Erik Němec (Comarch Cracovia), Filip Starzyński (GKS Katowice), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Sebastian Kowalówka (Re-Plast Unia Oświęcim), Sebastian Brynkus (Comarch Cracovia), Ernest Bochnak (Tauron Podhale Nowy Targ), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim), Daniił Oriechin (Re-Plast Unia Oświęcim), Jean Dupuy (GKS Tychy), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Alan Łyszczarczyk (Tauron Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (GKS Tychy), Zackary Phillps (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Wałęga (JKH GKS Jastrzębie), Jewgienij Nikiforow (Zagłębie Sosnowiec), Teddy Da Costa (Re-Plast Unia Oświęcim), Rusłan Baszyrow (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Michalski (GKS Katowice), Riku Sihvonen (Ciarko STS Sanok), Michał Rybak (GKH Stoczniowiec Gdańsk), Roman Rác (JKH GKS Jastrzębie), Artiom Osipow (KH Energa Toruń), Mateusz Bezwiński (Comarch Cracovia) – po 1.