01:15 2 min. Imants Ļeščovs #77 Uderzanie kijem
04:10 2 min. Siergiej Kuzniecow #78 Wysoko uniesiony kij
05:01 2 min. Igor Smal #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:24 2 min. Aleksandr Wasiljew #40 Przeszkadzanie
10:49 2 min. Jegor Szkodienko #23 Trzymanie przeciwnika
31:41 2 min. Imants Ļeščovs #77 Opóźnianie gry
35:26 2 min. Armen Khoperia #37 Wysoko uniesiony kij
38:12 2 min. Elias Elomaa #47 Zahaczenie
44:09 2 min. Aleksandr Wasiljew #40 Atak kijem trzymanym oburącz
44:09 10 min. Aleksandr Wasiljew #40 Kara za niesportowe zachowanie 10min
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

61. min - GOOOL! 4:3! Błąd Svenssona, który nie opanował krążka, a Nikiforow umieścił go w pustej bramce!
61. min - Ruszyli! Przed nami 5 minut dogrywki.

Koniec III tercji.
60. min - Fantastyczna, intuicyjna obrona po próbie Orłowa.
47. min - Koniec kary gospodarzy.
45. min - Przed torunianami otwiera się kolejna dobra okazja. Na ławce kar Aleksandr Wasiljew, do tego dostał 10 minut za niesportowe zachowanie. Dołączył do niego Mariusz Piotrowski.
43. min - GOOOL! 3:3! Szabanow najlepiej odnalazł się w podbramkowym zamieszaniu i umieścił krążek w bramce.
41. min - Nowożyłow o krok od pokonania Czernika. Górą bramkarz Zagłębia.
41. min - Przed nami druga tercja.

39. min - GOOOL! 3:2! Baszyrow nie zmarnował tego podania Wasiljewa i sprytnie przekierował krążek do bramki Svenssona!
39. min - A teraz dla odmiany kara dla ekipy przyjezdnej. Ukarany Elias Elomaa.
38. min - Khoperia wrócił na lód.
37. min - Bondaruk! Czernik jakimś cudem wyszedł obronną ręką z tej sytuacji.
36. min - Sosnowiczanie znów muszą radzić sobie z jednym zawodnikiem na lodzie mniej. Tym razem ukarany Khoperia.
35. min - GOOOL! 2:2! Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy! Lescovs znalazł sobie trochę miejsca, pociągnął z nadgarstka i mamy remis!
34. min - GOOOL! 2:1! Smirnow zdecydował się na strzał spod niebieskiej, w momencie kiedy kara Zagłębia dobiegała końca i znalazł sposób na Czernika!
33. min - Kolejna zaprzepaszczona szansa "Stalowych Pierników" na objęcie prowadzenia.
32. min - Ofiarna interwencja Czernika. Będzie wykluczenie dla Lescovsa, który nieprzepisowo wybił krążek.
32. min - Jaakola indywidualnie, powstrzymany tuż przed samą bramką.
30. min - Czwanczikow zmarnował wyśmienite dogranie Bondaruka i wynik pozostaje bez zmian.
29. min - Emocje nie dopisują. Groźnych strzałów jak na lekarstwo.
27. min - Kontra gości. Ekwilibrystyczna interwencja Czernika, który powstrzymał nadjeżdżającego rywala.
26. min - Kalinowski próbował podawać zza bramki, jego zamiary zostały jednak odczytane przez rywala.
25. min - Sierguszkin! Nie trafił z najbliższej odległości!
24. min - Szansa otworzyła się teraz przed Wasiljewem, oddał jednak niecelny strzał.
23. min - Torunianie biją głową w mur. Kolejny rozbity atak przez sosnowiecką defensywę.
22. min - Na razie sporo niedokładności z obydwu stron.
21. min - Ruszyli! Przed nami druga tercja.

20. min - Ależ okazja "Stalowych Pierników"! Wydawało się, że po składnej akcji bramka stoi otworem przed gośćmi, ale Kamil Kalinowski obił tylko słupek.
19. min - Orłow! Czernik nie dał się zaskoczyć.
17. min - Obydwie ekipy cierpliwie budują swoje akcje, nie chcą powtórzyć błędów i ponownie uciekać się do faulów.
15. min - Sosnowiczanie mieli szansę wyprowadzić groźną akcję, ale krążek ląduje na uwolnieniu.
14. min - Krążek znalazł się niespodziewanie pod bramką gości, niepewnie interweniował Svensson.
13. min - Koniec kary nałożonej na toruńską ekipę.
13. min - Nikiforow wypracował sobie dobrą pozycję na buliku, ale nieczysto trafił w krążek przy tym strzale.
12. min - Przyjezdni skutecznie bronią to osłabienie.
11. min - Szkodienko przytrzymywał nieprzepisowo rywala, co wychwycili sędziowie.
11. min - Nikiforow pociągnął z nadgarstka, czujny Svensson.
10. min - "Stalowe Pierniki" tym razem nie skorzystały z liczebnej przewagi.
9. min - Nowożyłow do Fieofanowa, podanie zostaje przecięte w ostatniej chwili.
8. min - Kolejna kara dla gospodarzy. Tym razem ukarany Aleksandr Wasiljew.
7. min - GOOOL! 1:1! Goście tym razem nie zmarnowali szansy w liczebnej przewadze. Szabanow nie dał szans Czernikowi.
6. min - Sosnowiczanie będą musieli teraz bronić się w osłabieniu. Na ławce kar zameldował się Igor Smal.
5. min - GOOOL! 1:0! Nikiforow świetnie dograł do niepilnowanego pod bramką Baszyrowa, a ten umieścił krążek w bramce!
5. min - Tym razem na dwie minuty wykluczony zawodnik gości - Siergiej Kuzniecow.
4. min - Lescovs powrócił na lód.
3. min - Groźna wrzutka Orłowa, Czernik oddala zagrożenie.
3. min - Jaworski ostro potraktował rywala pod bandą w tercji ofensywnej, ale gramy dalej.
2. min - "Stalowe Pierniki" przed dobrą okazją na otwarcie wyniku. Na ławkę kar udał się Imants Lescovs.
1. min - Fieofanow ze slotu, obok bramki.
1. min - Rozpoczynamy starcie na Stadionie Zimowym w Sosnowcu. Pierwszy bulik dla gospodarzy.

#15 Michał Naróg PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#91 Mariusz Piotrowski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Aleksandr Rodionow PO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Łukasz Rutkowski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Iwan Rybczik PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Igor Smal LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michaił Syrojeżkin LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Aleksandr Wasiljew ŚR 0 3 3 0 3 1 14 3 1 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Anton Svensson B 4 3.94 25 25 0 0 0 0 84.00 60:53 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#12 Gleb Bondaruk LS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 2 2 0 2 -1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0