Rozgrywki: 2023/24 - Reprezentacje: Sparingi
Sparingi 2023/2024 / Sparingi
0:1 Alexander True #11 5/5 37:22
0:2 Mikkel Aagaard #29 ( Matias Lassen #15 ) 5/5 40:33
1:2 Bartosz Fraszko #10 ( Jakub Wanacki #51, Alan Łyszczarczyk #88 ) 5/5 42:03
1:3 Oskar Fisker Mølgaard #12 ( Phillip Bruggisser #42, Christian Wejse #65 ) (+2) 5/3 53:26
35:18 2 min. Patryk Wajda #4 Opóźnianie gry
47:25 2 min. Alexander True #11 Trzymanie przeciwnika
51:38 2 min. Krzysztof Maciaś #86 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:04 2 min. Filip Komorski #5 Trzymanie przeciwnika
57:15 2 min. Anders Koch #40 Zahaczenie

Koniec meczu

60. min - Dziubiński nieskutecznie z prawego skrzydła.

59. min - Wałęga nie trafił czysto w krążek na lewym buliku.

58. min - Zabolotny w boksie!

58. min - Czas dla reprezentacji Polski.

58. min - Bryk z rozwaloną brwią zjeżdża do boksu.

58. min - Koch na ławce kar.

57. min - Russell przymierzył z prawego bulika, lecz niecelnie.

56. min - Trójkowa kontra Duńczyków zwieńczona niecelnym podaniem.

54. min - GOOOOOL! 1:3! Fisker z prawego bulika posyła gumę do siatki przy bliższym słupku!

54. min - Russell przymierzył z niebieskiej, ale nie zdołał pokonać Zabolotnego.
53. min - Czas dla Duńczyków.
53. min - Komorski dołącza do Maciasia.
52. min - Maciaś na ławce kar.

51. min - Dziubiński ze środka, pociągnął z nadgarstka, lecz nie trafił w światło bramki.
50. min - Wanacki niecelnie spomiędzy bulików.
49. min - Mocne strzały ze strony Polaków.
48. min - True na ławce kar.
48. min - Dziubiński przekierował gumę przed samą bramką, ale jak on nie trafił do siatki!?
47. min - Walka o gumę w duńskiej tercji.
45. min - Górny bez przyjęcia z lewego bulika, szukał dalszego okienka, jednak minimalnie przestrzelił.
44. min - Pasiut pognał środkiem, zagrał na prawe skrzydło, ale Wajda niepotrzebnie wtrącił się w tę akcję.
43. min - GOOOOOOL! 1:2! Fraszko błyskawicznie odpowiada po dobitce z najbliższej odległości!
41. min - GOOOOOOL! 0:2! Aagaard wyprowadza Danię na dwubramkowe prowadzenie!

Problemy techniczne. Ogromne problemy z internetem w Sosnowcu. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Koniec II tercji
38. min - GOOOOL! 0:1! True zdobywa bramkę po strzale z lewego bulika. Sędziowie po analizie wideo uznają trafienie. Krążek na styku przekroczył linię bramkową!
36. min - Wajda na ławce kar.
34. min - Próba Lauridsena z zerowego kąta. Górą Zabolotny.
34. min - Paś przymierzył z bulika bez przyjmowania, jednak nie pokonał Dichowa.
33. min - Bruggisser mocno z dystansu, lecz niecelnie.
32. min - Lassen z niebieskiej, trącenie przed bramką, ale czujnie Zabolotny.
31. min - Komorski z najbliższej odległości dobijał krążek i niewiele brakowało, żeby znalazł się w siatce!
30. min - Bardzo dobry okres gry w wykonaniu Polaków. Często goszczą w tercji ataku.
29. min - Zygmunt na skrzydła na środek do Wronki, a ten uderzył w odbijaczkę Dichowa.
28. min - Russell zza prawego bulika, jednak obok bramki.
27. min - Maciaś przed szansą z bliska, ale rywale przyblokowali mu kija.
26. min - Łyszczarczyk mocno spomiędzy bulików, lecz niecelnie.
26. min - Fraszko w sytuacji sam na sam nie pokonał Dichowa.
25. min - Maciaś przymierzył z lewego bulika i jego kąśliwe uderzenie na centymetry minęło światło bramki.
24. min - Russell pokusił się o strzał z bliska, z którym jednak poradził sobie Zabolotny.
22. min - Bryk z niebieskiej i mrozi gumę Dichow.
21. min - Pasiut przymierzył z prawego bulika i z problemami interweniuje duński golkiper.

Koniec I tercji
20. min - Maciaś urwał się z akcją prawym skrzydłem, ale nie poradził sobie z dwoma rywalami.
18. min - Podanie do Scheela na prawym bulik, lecz ten nie trafił w krążek!
17. min - True przed szansą z najbliższej odległości i krążek obroniony barkiem przez polskiego golkipera!
16. min - Wronka łyżwą zablokował strzał rywala.
15. min - Wejse pociągnął z bulika, dobijał Storm, ale mrozi gumę Zabolotny.
15. min - Dziubiński przymierzył spod bandy i Dichow mrozi gumę.
14. min - Blichfeld popisał się soczystym uderzeniem z lewego bulika, jednak "Zabol" efektownie złapał gumę do raka.
13. min - Solowa akcja Scheela, objechał polską bramkę, zagrał do partnera z zespołu, ale Polacy przecięli to podanie.
12. min - Olesen z prawego skrzydła zagrał przed bramkę, lecz nikt nie trącił krążka, który powędrował obok bramki.
11. min - Zygmunt pociągnął z nadgarstka i do raka łapie gumę Dichow.
10. min - Ciura przymierzył spod niebieskiej i krążek przeleciał po parkanie duńskiego bramkarza.
10. min - Mocny strzał Komorskiego z prawego skrzydła, ale znacząco ponad bramką.
9. min - Lauridsen próbował z zerowego kąta, jednak nie pokonał Zabolotnego.
8. min - Wronka na niebieską do Kruczka, ten chciał popisać się mocnym strzałem, ale nie trafił czysto w krążek.
7. min - Wejse z prawego bulika, lecz zablokowane to uderzenie.
6. min - Kolusz blokuje akcję za naszą bramką.
4. min - Mocny napór ze strony gości.
3. min - Strzał Duńczyków spod niebieskiej mija bramkę Polski.
1. min - Rozpoczynamy ostatnie sparingowe starcie biało-czerwonych.

#3 Bartosz Ciura LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0