1:8 Rusłan Baszyrow #22 ( Jewgienij Nikiforow #78, Aleksandr Wasiljew #40 ) +/-
15:19 2 min. Jewgienij Nikiforow #78 Wysoko uniesiony kij
21:34 2 min. Marek Hovorka #25 Ostrość
47:25 2 min. Rusłan Baszyrow #22 Spóźniony atak ciałem
53:57 2 min. Aleksandr Wasiljew #40 Uderzanie kijem
55:09 2 min. Radosław Sawicki #13 Wysoko uniesiony kij
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec III tercji.
60. min - GOOOL! 1:8! Nechvatal starał się z całych sił o zachowanie czystego konta, lecz wreszcie skapitulował po naporze sosnowieckiej ofensywy. Strzelcem Rusłan Baszyrow
57. min - Ani Baszyrow, ani Wasiljew nie zdołali z bliskiej odległości pokonać Nechvatala. Czeski golkiper zatrzymał obydwu napastników końcówką parkana.
56. min - GOOOL! 0:8! Horzelski nie dał Kotule szans mocnym strzałem z dystansu.
56. min - Strzał Sołtysa ląduje na słupku, chwilę wcześniej arbiter sygnalizował jednak karę Sawickiego.
54. min - Kara dla Wasiljewa.
54. min - Dubinin o włos od zdobycia gola! Nechvatal w porę dołożył parkan.
53. min - GOOOL! 0:7! To już jest pogrom. Tym razem ze spokojem krążek do bramki skierował Dominik Paś.
53. min - Rac nie opanował krążka tuż przed samą bramką.
51. min - GOOOL! 0:6! Gola strzałem po lodzie zdobył Marcin Płachetka, który notuje dziś swój pierwszy mecz w PHL w tym sezonie.
49. min - GOOOL! 0:5! Hovorka huknął sprzed bulika, krążka sunął po lodzie i zakończył swoją drogę tuż przy słupku.
48. min - Sędziowie przyznają wykluczenie. Na ławkę kar odesłany Baszyrow.
47. min - Baszyrow ponownie wyprowadził kontrę, zagrywając do Wasiljewa. Krążek szybuje nad poprzeczką.
45. min - Wróbel wypalił tuż po wznowieniu, Kotuła na posterunku.
45. min - Urbanowicz wzdłuż bramki do Phillipsa, ten nie zdołał jednak zmieścić krążka pod poprzeczką z ostrego kąta.
44. min - Kontra sosnowiczan. Baszyrow w decydującym momencie dwójkowej akcji posłał niecelne podanie do Jewgienija Nikiforowa.
43. min - Sołtys chciał zaskoczyć bramkarza "od zakrystii", ten był jednak czujny.
42. min - Phillips wrzucił krążek na bramkę, Hovorka strącił jeszcze "gumę", która ostatecznie ugrzęzła między parkanami Kotuły.
41. min - Finałowa tercja rozpoczęta.

40. min - Cztery sekundy do końca i ponownie ruszona bramka Zagłębia. Oby w przerwie służby odpowiednio ją umocowały, bo po raz kolejny taka sytuacja przerywa akcję podbramkową.
38. min - Paś do Sołtysa, ten pakuje krążek do siatki... ale nie ma gola. Chwilę wcześniej ruszona bramka.
37. min - GOOOL! 0:4! Bryk z najbliższej odległości znalazł sposób na Kotułę!
36. min - Pelaczyk przed bramkę do Płachetki, akcja przecięta przez Rodionowa.
34. min - Pech Sawickiego. Złamał kija we własnej tercji i stracił krążek na rzecz rywala. Było groźnie, ale goście oddalają zagrożenie.
33. min - Rac w groźnej sytuacji pod bramką, Kotuła nie dał się pokonać. Krążek przelatuje nad bramką, ruszoną chwilę później przez Słowaka.
31. min - Decyzja arbitrów: nie ma gola!
31. min - Krążek prześlizgnął się obok Kotuły po strzale Wróbla i zdaje się, że przekroczył linię bramkową. Trwa analiza wideo.
30. min - Groźnie wyglądająca sytuacja. Khoperia trafiony krążkiem w twarz po mocnym strzale rywala.
30. min - Kolejna okazja podbramkowa drugiej formacji JKH, sosnowiczanie ratują się wybiciem krążka do boksu.
27. min - GOOOL! 0:3! Urbanowicz nie zmarnował dogrania Phillipsa!
24. min - GOOOL! 0:2! Dominik Paś nie odpuścił pod bramką rywala i wepchnął krążek do siatki.
24. min - Gospodarze nie zdołali stworzyć zagrożenia, Hovorka wraca do gry.
22. min - Hovorka brutalnie potraktował Lescovsa, co nie umknęło uwadze sędziów.
22. min - Lescovs przyłożył z dystansu, Nechvatal zdążył złączyć parkany.
21. min - Przed nami druga tercja meczu.

Koniec I tercji. Strzały: 8-15.
18. min - Nikiforow powrócił na lód.
17. min - Jastrzębianie wypracowali sobie groźne sytuacje w przewadze. Najpierw Phillips objechał bramkę i zagrał do Hovorki, ten po przyjęciu przymierzył na bramkę. Krążek trafił ponownie do Kanadyjczyka, a ten nieskutecznie próbował z półobrotu.
16. min - Nikiforow odesłany na ławkę kar za niebezpieczną grę wysokim kijem.
11. min - Strata Rodionowa we własnej tercji, bez konsekwencji.
10. min - Sawicki zdecydował się na indywidualne wykończenie, krążek mija nieznacznie bramkę.
9. min - Baszyrow dogrywał pod bramkę, jego podanie nie znalazło jednak adresata.
7. min - Rybczik próbował urwać się obronie JKH, został powstrzymany w ostatniej chwili.
6. min - Bryk z dystansu. Piotrowski blokuje strzał kijem, a krążek opuszcza pole gry.
5. min - Paś! Wprost w Kotułę.
4. min - Nechvatal zmuszony do interwencji po wrzutce Lescovsa.
1. min - GOOOL! 0:1! Hovorka zagrał do Phillipsa, a ten z łatwością umieścił krążek w niemalże pustej bramce!
1. min - I ruszyli! Rozpoczynamy starcie na sosnowieckim Stadionie Zimowym.

#27 Szymon Luszniak PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 0 1 1 0 1 -1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Kacper Opiłka LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mariusz Piotrowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Aleksandr Rodionow PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Łukasz Rutkowski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Iwan Rybczik PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Igor Smal LS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michaił Syrojeżkin LO 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0