02:08 2 min. Mateusz Bryk #69 Wysoko uniesiony kij
13:28 2 min. Fabian Kapica #91 Wysoko uniesiony kij
19:02 2 min. Māris Jass #3 Opóźnianie gry
25:11 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Przeszkadzanie
40:17 2 min. Radosław Sawicki #13 Zahaczenie
41:38 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Uderzanie kijem
42:31 10 min. Kacper Guzik #10 Kara za niesportowe zachowanie 10min
42:31 20 min. Kacper Guzik #10 Kara za niesportowe zachowanie 10min
57:42 2 min. Maciej Sulka #76 Opóźnianie gry
Koniec III tercji. Strzały: 13-8.
60. min - Odrobny zjechał do boksu. Gospodarze w sześciu na lodzie.
58. min - GOOOL! 2:3! Szczęście uśmiechnęło się do jastrzębian, którzy natychmiast wykorzystali przewagę! Roman Rac znalazł lukę, krążek odbił się jeszcze od Odrobnego i znalazł się w siatce nowotarskiej bramki!
58. min - Nowotarżanie niemalże do końca regulaminowego czasu gry będą grali w osłabieniu, po karze wlepionej Sulce za opóźnianie gry wybiciem krążka poza taflę.
56. min - Groźny strzał Worwy, intuicyjnie broni Nechvatal.
55. min - GOOOL! 2:2! Bryk dogrywał ze skrzydła do Radosława Nalewajki, a ten nie pozostawił złudzeń Odrobnemu!
51. min - Nechvatal traci krążek za własną bramką, ale bez konsekwencji.
51. min - Słowakiewicz odważnym najazdem, ale przestrzelił.
50. min - GOOOL! 2:1! Nechvatal poradził sobie z uderzeniem spod niebieskiej, ale był bezradny wobec dobitki Petterssona!
47. min - GOOOL! 1:1! Jan Sołtys odnalazł się pod bramką po wrzutce spod niebieskiej i umieścił krążek w siatce!
44. min - JKH w pełnym zestawieniu.
44. min - Słowakiewicz niecelnie. Krążek poza taflą.
44. min - Strzał Pasia zablokowany, krążek trafia siatkę okalającą bandy.
43. min - Kacper Guzik odesłany do szatni. Dziwna sytuacja.
43. min - Vachovec huknął z dystansu, zabrzęczał jedynie słupek!
42. min - Komplikuje się sytuacja JKH. Tym razem ukarany Łukasz Nalewajka.
41. min - GOOOL! 1:0! Hiltunen odegrał do Guzika, a ten huknął bez zastanowienia, wykorzystując przewagę swojej ekipy!
41. min - Górny zmarnował znakomitą okazję do kontry.
41. min - Szybko zainkasowana kara przez Radosława Sawickiego, który dopuścił się zahaczania kijem.
41. min - Finałowa odsłona rozpoczęta! Liczymy na pierwsze trafienia.

Koniec II tercji. Strzały: 9-13.
40. min - Sevcenko huknął spod niebieskiej, ale pewnie złapał Odrobny.
39. min - Strzał Kasperlika był zbyt słaby, by pokonać bramkarza rywali.
39. min - Rac otrzymał krążek od Phillipsa. Odrobny zdołał przemieścić się, broniąc strzał słowackiego centra.
39. min - Svec przedarł się skrzydłem, na jego drodze do zdobycia bramki stanął... parkan Nechvatala.
37. min - Wsół uderzył po lodzie. Nechvatal nie miał problemów, by poradzić sobie z tym uderzeniem.
36. min - Gospodarze sygnalizowali, że ich rywale przez moment grali szóstką zawodników na lodzie. Nie ma jednak interwencji sędziów.
34. min - Svec z najbliższej odległości trafia w słupek! O sporym szczęściu może mówić czeski golkiper gości.
34. min - Nowotarżanie rozgościli się pod bramką JKH. Nechvatal nakrywa ostatecznie krążek rakiem.
33. min - Sporo niedokładności z obydwu stron, które mają problem z zawiązaniem składnych akcji.
31. min - Guzik manewrował przed bramką i wywalczył sobie świetną pozycję do oddania strzału. Niecelnie!
30. min - Phillips przechwycił krążek, zostawił w polu nowotarskich obrońców i z bekhendu chciał pokonać Odrobnego. Ten zdołał obronić jednak jego próbę parkanem. Ponownie ruszona bramka, która jest dziś słabo umocowana w lodzie.
30. min - Neupauer otrzymał dogranie przed samą bramkę, lecz trafił wprost w Nechvatala!
28. min - Ruszona bramka po strzale Odrobnego, co umknęło uwadze arbitrów. Neupauer melduje się na lodzie.
27. min - Jastrzębianie mają problem ze stworzeniem zagrożenia w tej przewadze.
26. min - Krążek znalazł Raca pod bramką, ten nie zdołał zmieścić "gumy" przy słupku.
26. min - Neupauer ewidentnie spóźnił się z tym atakiem i został odesłany na ławkę kar.
24. min - Bryk podłączył się do ataku i w ostatniej chwili został powstrzymany przez Wsóła.
22. min - Kapica zdecydował się na strzał, Pettersson nie zdążył z dobitką.
22. min - Kontra Hovorki. Z gracją obrócił się z krążkiem na linii niebieskiej i popędził na bramkę Odrobnego. Zabrakło mu niewiele do otwierającego gola.
22. min - Nechvatal z trudem broni kąśliwy strzał Worwy.
22. min - Jass opuścił ławkę kar.
21. min - Druga tercja rozpoczęta. Nieco ponad minuta przewagi gospodarzy.

Koniec I tercji. Strzały: 10-8.
20. min - Nechvatal błysnął refleksem, odbijając krążek parkanem po silnym strzale Vachovca.
20. min - Krążek wystrzelony przez Jassa, protesty z boksu gospodarzy. Przyznana kara za opóźnianie gry. Do końca tercji 58 sekund.
18. min - Gospodarze natychmiast odpowiadają groźną akcją. Najpierw Nechvatal broni barkiem, następnie Svec był o krok od szczęścia.
17. min - Wróbel uderzał z najbliższej odległości, nie znalazł jednak sposobu na bramkarza "Szarotek".
16. min - Odrobny zmuszony do interwencji po lekkim strzale Kasperlika.
16. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
15. min - Sevcenko z dystansu! Odbity krążek opuszcza taflę.
14. min - Fabian Kapica udaje się na ławkę kar.
12. min - Zamieszanie pod bramką "Wiedźmina". Krążek nie przekracza jednak linii bramkowej.
11. min - Kapica ostro potraktował Jarosza. Gramy dalej.
11. min - Jarosz indywidualnie, nie zdołał jednak oddać strzału.
10. min - Horzelski nie sięgnął krążka i przyjezdni muszą konstruować ten atak od nowa.
9. min - Sevcenko spod niebieskiej, ale bez trudu poradził sobie z tym strzałem Odrobny. Krążek dalej w grze.
7. min - Jastrzębianie cierpliwe budują swoją akcję.
6. min - Groźna dwójkowa akcja gości, została jednak zmarnowana.
5. min - Błąd Jaśkiewicza na niebieskiej, Hovorka o krok od przechwycenia krążka. W międzyczasie Bryk wraca na lód.
4. min - Hiltunen trafił wprost w bramkarza rywali.
4. min - Niecelnie Svec, krążek mija bramkę.
3. min - Vachovec! Krążek szybuje ponad bramką.
3. min - Svec huknął z klepy. Broni Nechvatal.
3. min - Kara dla Mateusza Bryka. Gospodarze przed pierwszą szansą w liczebnej przewadze.
2. min - Wrzutka Bryniczki. Krążek zamrożony przez Nechvatala.
1. min - Rozpoczynamy starcie pomiędzy Podhalem Nowy Targ a JKH GKS Jastrzębie! Przed nami pierwsze w tym roku hokejowe emocje w Polskiej Hokej Lidze!
#31 Ihar Brykun B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 3.04 29 29 0 0 0 0 89.66 59:10 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Maciej Sulka LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#62 Emil Švec LS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Michal Vachovec ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Jakub Worwa LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Patryk Wsół PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0