02:55 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Trzymanie przeciwnika
04:48 2 min. Michaił Syrojeżkin #13 Uderzanie kijem
05:43 2 min. Tomasz Kulas #89 Opóźnianie gry
09:41 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Zahaczenie
17:37 2 min. Michaił Szabanow #44 Zahaczenie
19:31 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Zahaczenie
20:42 2 min. Igor Smal #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:49 2 min. Michaił Syrojeżkin #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:51 2 min. Michał Domogała #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:56 2 min. Ville Saloranta #36 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:34 2 min. Jegor Fieofanow #84 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec dogrywki

65 - Po jednym groźnym strzale w końcówce oddały obie ekipy, lecz żaden nie zamienił się w bramkę. Pora na rzuty karne.
65 min - Oblężenie toruńskiej bramki w ostatnich sekundach dogrywki.
64 min - Kolejna szansa torunian by zwyciężyć, fenomenalna akcja i zwód Sierguszkina, ale Porter na posterunku.
63 min - Dobra indywidualna akcja Smirnowa, jednak bez strzału.
62 min - Niebezpiecznie pod bramką torunian.
61 min - Rozpoczęła się 5-minutowa dogrywka.

Koniec 3. tercji

60 min - Ostatnie sekundy trzeciej tercji nie przyniosły rozstrzygnięcia, toteż po 5-minutowej przerwie zawodnicy rozpoczną dogrywkę.
59 min - Genialna indywidualna akcja Osipowa, podanie od Szkodenki, jednak obrońca Zagłębia położył się i zablokował strzał.
58 min - Nerwowe te ostatnie minuty trzeciej tercji. Torunianie obecnie przeważają i za wszelką cenę chcą strzelić bramkę, by zgarnąć komplet punktów.
56 min - GOOOL! 3:3! Niewiarygodne co dzieje się w tym momencie na Tor-Torze! W kilkanaście sekund Sosnowczanie odrobili dwubramkową stratę! Zdobywcą trzeciego gola jest Andriej Dubinin, a asystowali mu Rodionow i Lescovs.
56 min - GOOOL! 3:2! Iwan Rybczik po podaniach Kozłowskiego i Bernackiego pokonuje Studzińskiego i strzela wyrównującą bramkę!
54 min - Dynamiczna zmiana miejsca gry, groźny atak Zagłębia zakończony 2-minutowym ukaraniem Fieofanowa.
54 min - Świetne podanie Osipowa i blisko strzelenia gola był Jejor Fieofanow, jednak krążek trafił w poprzeczkę.
51 min - Sosnowiczanie wciąż w natarciu, kara dla Ville Saloranty.
50 min - Chwila zagrożenia pod toruńską bramką, jednak strzały oddawane przez hokeistów Zagłębia niecelne.
49 min - Sosnowiczanie chcieli teraz zaskoczyć Studzińskiego silnym strzałem z daleka, jednak krążek poszybował ponad bramką.
49 min - Rozkręcili się gospodarze. Kolejny groźny strzał Bondaruka, tym razem w boczną siatkę.
48 min - Dwójkowa akcja torunian i nie brakło wiele, by podwyższyli prowadzenie.
46 min - Błyskawiczne dwie bramki KH Energi zdają się nie wystarczać gospodarzom - wciąż atakują bramkę Portera.
45 min - GOOOL! 3:1! Ależ początek trzeciej tercji w wykonaniu torunian! Strzelcem bramki Gleb Bondaruk, podawał Michaił Szabanow.
44 min - GOOOOL! 2:1! Druga bramka Artioma Osipowa w tym spotkaniu! Znakomita asysta Sergieja Kuzniecowa.
43 min - Mocny strzał Ville Saloranty i golkiper Zagłębia miał trochę problemów z interwencją.
42 min - Zamieszanie pod bramką Portera, przez chwilę nie było wiadomo, gdzie jest krążek.
41 min - Rozpoczęła się ostatnia tercja tego spotkania.

Koniec 2. tercji

40 min - Liczne ataki pod koniec drugiej tercji nie zaowocowały bramką dla gospodarzy.
38 min - Kolejna bardzo niebezpieczna akcja torunian, bramka wydaje się być kwestią czasu.
37 min - Trwa ofensywa Stalowych Pierników, którzy po długiej wymianie podań w tercji rywali wywalczyli grę w przewadze. Ukarany Michał Domogała.
36 min - Karygodny błąd obrońcy Energi przy wyprowadzaniu krążka, skutkiem czego Kamil Sikora prawie zdołał strzelić bramkę.
36 min - Dynamiczna akcja Sierguszkina i Smirnowa, zakończona celnym, niezbyt przyjemnym dla bramkarza gości strzałem.
35 min - Gra przeniosła się pod toruńską bramkę, ale kolejny raz z groźnej sytuacji zwycięsko wychodzi golkiper Mateusz Studziński.
34 min - Skuteczna kiwka Bondaruka i minimalnie chybiony strzał na bramkę Portera.
33 min - Od kilku minut trwa oblężenie walki Portera, z drobnymi przerwami na akcję Zagłębia i pewną interwencję Studzińskiego.
32 min - Jegor Fieofanow zakręcił teraz obrońcami Zagłębia, ale nie udało się oddać celnego strzału na bramkę.
31 min - Co prawda Porter nie musi interweniować, ale niektóre strzały torunian są tylko minimalnie niecelne.
30 min - Kilka groźnych akcji w wykonaniu KH Energi, w ostatnich minutach to oni przeważają na tafli.
29 min - Torunianie bardzo ofensywnie przez ostatnie dwie minuty, poza strzeleniem bramki, w pełni wykorzystali grę w przewadze.
27 min - Druga kara dla Syrojeżkina, piąta dla gości, a ósma w całym meczu. Nie minęła jeszcze nawet połowa meczu.
27 min - Niebezpieczna akcja gości i Baszirow był o krok od wyprowadzenia Zagłębia na prowadzenie.
26 min - Niefortunne odbicie krążka od bandy, który zmylił kompletnie Portera i przeleciał centymetr przed pustą bramką Sosnowczan
25 min - Trzy solidne strzały Torunian, w tym dwa Kuzniecowa. Każdy z nich mógł sprawić, że będą prowadzić, jednak Porter na posterunku.
23 min - Agresywny początek tercji w wykonaniu gości, Studziński zmuszony do kolejnej interwencji.
22 min - GOOOL! 1:1! Mamy wyrównanie w tym spotkaniu! Po znakomitej kontrze bramkę dla Zagłębia zdobył Michaił Syrojeżkin (podawał Baszirow)
21 min - Poślizgnął się we własnej tercji jeden z gospodarzy i o mały włos rywale nie wyrównali. Torunian uratował spalony.
21 min - Arbiter rozpoczął drugą część spotkania.

Koniec 1. tercji

20 min - Koniec kary dla Szabanowa i od razu kontra torunian. Bardzo bliski podwyższenia prowadzenia był Michał Kalinowski, który wywalczył grę w przewadze - kara dla Kozłowskiego.
20 min - Końcówka pierwszej tercji zdecydowanie należy do gości. Gra w przewadze i kilka niebezpiecznych strzałów na toruńską bramkę.
18 min - Kolejna, bo już piąta w tej tercji kara, tym razem na ławce dwie minuty posiedzi Michaił Szabanow. Sosnowczanie zdjęli bramkarza przed zakończeniem akcji i niemal strzelili bramkę, jednak silny strzał minimalnie niecelny.
17 min - Ostatnie minuty zdecydowanie należą do gospodarzy, pachnie bramką.
15 min - Dobra akcja, ładny strzał, ale jeszcze lepsza obrona Studzińskiego.
14 min - Groźna kontra Energi prawie zakończona bramką.
13 min - Trwa oblężenie bramki Studzińskiego, torunianie nie mogą wyjechać z własnej tercji.
11 min - Gra w przewadze nie wydaje się być na ten moment mocną stroną Zagłębia.
10 min - Torunianie póki co lepsi w ofensywie, lecz trochę nie radzą sobie w obronie.
9 min - Solidne akcje torunian przerywane są skuteczną obroną gości.
7 min - GOOOL! 1:0! Artiom Osipow wykorzystał dogrania Jegora Szodenki i Łukasza Podsiadło i wyprowadza KH Energę na prowadzenie!
5 min - Dobra gra gości w przewadze, jednak nie wykorzystali oni niemal stuprocentowej sytuacji.
4 min - Wreszcie hokeistom Zagłębia udało się wyjechać z własnej tercji. Dwa groźne strzały na bramkę Studzińskiego i wywalczona gra w przewadze.
3 min - Sosnowczanie po raz kolejny wybijają krążek na uwolnienie, agresywny początek Stalowych Pierników.
2 min - Wygrane pierwsze wznowienie przez torunian i ofensywne pierwsze sekundy tego spotkania w ich wykonaniu.
1 min - Mecz się rozpoczął. Gospodarze na biało, goście na czerwono.
#45 Szymon Guranowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 3 2.77 32 32 0 0 0 0 90.63 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0
#12 Gleb Bondaruk LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0