1:2 Jakub Worwa #12 ( Adrian Słowakiewicz #97, Ernest Bochnak #4 ) +/-
2:2 Kamil Olearczyk #9 ( Marek Strzyżowski #80, Marcin Biały #88 ) +/-
2:3 Ernest Bochnak #4 ( Adrian Słowakiewicz #97 ) +/-
(+) Bochnak #4, Słowakiewicz #97, Sulka #76, Worwa #12, Wsół #6
(-) Florczak #5, Fus #91, Ginda #97, Łyko #11, Skokan #2
5/5 45:25
2:4 Alan Łyszczarczyk #13 ( Alexander Pettersson #17, Andriej Ankudinow #78 ) +/-
58:35 2 min. Bartosz Florczak #5 Ostrość
- 59 min. - Małe zamieszanie Bochnaka z Florczakiem, obaj trafiają na ławkę kar.
- 58 min. - Krążek w bramce ale Svec zdobywa gola ewidentnym ruchem łyżwą.
- 57 min. - Spesny broni z bliska strzał Łyszczarczyka i dobitkę Neupauera!
- 55 min. - Na ławkę kar siada Viikila. Zamieszanie pod bandą i wymiana uprzejmości.
- 52 min. - Strzał zza bulika Guzika, łapie pewnie do raka Spesny.
- 51 min. - GOL! 2-4! Rozklepana defensywa gospodarzy. Pettersson do Łyszarczyka a ten z bliska dokłada kija i pokonuje Spesnego!
- 51 min. - Z bliska Łyszczarczyk obok słupka.
- 50 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Neupauer blisko zdobycia gola.
- 49 min. - Chaloupka wjechał w sędziego liniowego sadzając go na lód.
- 48 min. - Strzyżowski rzucił na bandę Worwę i kara 2 min.
- 47 min. - Łyszczarczyk z bulika i pewnie Spesny.
- 45 min. - GOL! 2-3! Błąd w defensywie, Słowakiewicz podał przed bramkę a upadający Bochnak trafia pomiędzy parkanami Spesnego.
- 45 min. - Uderzenie Florczaka łapie Bizub
- 44 min. - Pettersson celował pod poprzeczkę ale strzał niecelny.
- 43 min. - Uderzenie Słowakiewicz odbija Spesny.
- 42 min. - Podhale zaatakowało, mrozi gumę Sanoka.
- 41 min. - Sihvonen przy słupku ale parkanem odbija Bizub.

- 40 min. - Neuaper świetnie wypatrzył Petterssona i jeszcze lepiej z metra jak długi broni Spesny!
- 39 min. - W świetnej sytuacji Guzik uderzał obok słupka.
- 38 min. - Biłas z niebieskiej technicznie ale obok bramki.
- 38 min. - Sihvonen na przeciwko Bizuba, uderzył z nadgarstka ale bramkarz Podhala obija parkanem.
- 37 min. - Bepierszcz na wolne pole do Vachovca ten mocno nad bramką!
- 37 min. - Mocny strzał Bepierszcza ląduje nad poprzeczką.
- 36 min. - Spesny świetnie broni strzał Łyszczarczyka i leząc dobitkę Neupauera.
- 35 min. - Ostra walka pod bramką. Biłas popchał Ankudinowa na bramkę, która spadła na Spesnego.
- 33 min. - Mocny strzał Vachovca z trudem broni Spesny i guma przeturlała się obok słupka.
- 32 min. - GOL! 2-2! Strzyżowski na drugą stronę, tam Olearczyk niepilnowany z nadgarstka strzela przy słupku.
- 30 min. - Vachovec dostał podanie przed bramkę ale uderzył obok słupka.
- 27 min. - Sihvonen zza obrońcy - jego strzał odbija Bizub ale nie zdążył z dobitką Bukowski.
- 26 min. - Efektownie Bizub łapie do raka strzał Strzyżowskiego
- 26 min. - Kara dla Łyszarczyka i 31 sekund gospodarze zagrają 5 na 3.
- 25 min. - Czyste zagranie ciałem w obronie Piippo.
- 24 min. - Świetna sytuacja gospodarzy, pod bramkę zagrał Bukowski i z metra Sihvonen uderza prosto w parkany bramkarza!
- 23 min. - Udana interwencja Spesnego i wznowienie w tercji gospodarzy.
- 22 min. - Filipek wymanewrował dwóch obrońców, w sytuacji sam na sam już miał mało miejsca i nie zdołał wpakować gumy do bramki.
- 21 min. - Viikila w zamieszaniu uderzył obok bramki.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - GOL! 1-2! Sam na sam Worwa, próbował sytuację ratować obrońca który wpada do bramki popychając Spesnego i guma w siatce!
- 19 min. - Andukinow dwukrotnie miał okazję do zdobycia bramki. Ale Spesny na posterunku. Pachniało golem.
- 19 min. - Sihvonen uderzył obok słupka.
- 18 min. - Podanie przed bramkę, ale Pettersson przestrzelił.
- 17 min. - Witan wrzucił gumę na bramkę, mrozi gumę Bizub.
- 15 min. - Mocny strzał Fabiana Kapicy, spokojnie Spesny.
- 15 min. - Wilusz na przeciw bramkarza ale uderza prosto w niego.
- 14 min. - Dobrze drużyna z Nowego Targu w obronie.
- 12 min. - Tym razem kara dla gości po faulu Worwy na Viikili.
- 11 min. - Świetnie wrócił do drugiego słupka Spesny po strzale z pierwszego Sveca!
- 10 min. - Z trzech metrów Ankudinow, odbija Spesny.
- 10 min. - Bukowski trafia na ławkę kar za uderzenie w tercji ataku.
- 9 min. - Błąd w defensywie i Svec prosto w bramkarza.
- 9 min. - Fus urwał się obrońcy ale powstrzymywany przez niego oddaje strzał i odbija Bizub parkanem.
- 8 min. - Strzał Gindy zza obrońcy odbija Bizub.
- 6 min. - Witan wypuścił dobrze w uliczkę Strzyżowskiego, ale nie zdołał pokonać Bizuba.
- 6 min. - Vachovec uderzył z bulika nad poprzeczką.
- 5 min. - Gajor spod niebieskiej ale wysoko nad bramką
- 4 min. - Kamienieu spod niebieskiej, zmienił lot krążka Viikila - obok bramki.
- 2 min. - Fus powstrzymany przed bramką.
- 1 min. - GOL! 1-1! Szybka odpowiedź Podhala i z bliska krążek w bramce umieszcza Fabian Kapica.
- 1 min. - GOL! 1-0! Rozklepana defensywa Podhala i do pustej bramki krążek pakuje Strzyżowski.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

#16 Maciej Witan LS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Kacper Wojciechowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson LS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Adrian Słowakiewicz LS 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1