06:58 2 min. Łukasz Krzemień #44 Trzymanie przeciwnika
26:20 2 min. Eliezer Sherbatov #13 Ostrość
26:20 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Ostrość
36:41 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Zahaczenie
37:42 2 min. Patrik Nechvátal #7 Opóźnianie gry
44:13 2 min. Kamil Górny #17 Zahaczenie
49:39 2 min. Teddy Da Costa #77 Natarcie
51:08 2 min. Māris Jass #3 Atak łokciem
52:56 2 min. Marek Hovorka #25 Spóźniony atak ciałem
60. min - GOOOL! 3:1! Gumę w pustej bramce umieszcza Sherbatov
60. min - Czas dla gości.
60. min - JKH bez bramkarza.
59. min - Koblar ze slotu! Broni Nechvatal. Mógł przesądzić o losach spotkania.
59. min - Trener JKH nerwowy w boksie. Chyba za chwilę będzie decydował się na manewr z wycofaniem bramkarza.
58. min - Helenius, ale Nechvatal dobrze obronił jego strzał.
57. min - Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
56. min - Gramy w pełnych składach.
55. min - Sherbatov! Uderzył, ale bramkarza JKH uratowało spojenie słupka z poprzeczką.
54. min - Pretnar z niebieskiej, poprawka Zatki! Nie ma gola.
53. min - Kara za spóźniony atak ciałem dla Hovorki. Unia przez 12 sekund w podwójnej przewadze.
53. min - Uderzenia Oriechina i Sherbatova. Nie ma gola.
53. min - Unia w przewadze.
52. min - Kara dla Jassa, który łokciem potraktował Kalana.
51. min - Sędziowie mają ogromny problem z wyznaczniem granicy między czystym zagraniem.
50. min - Da Costa wjechał przed bramkę, oddał strzał, a później wpadł na Nechvatala. Ukarany przez sędziów za natarcie.
48. min - Kolejny raz ruszona bramka.
47. min - Garszyn z Oriechinem sprawdzili czujność bramkarza JKH.
46. min - Paś! Doszedł do sytuacji sam na sam, ale Saunders obronił jego strzał.
45. min - Pretnar utrzymał krążek we własnej tercji. Dograł do Heleniusa, ten na jeden kontakt do Kalana. Strzał z pierwszego krążka. Nechvatal broni kaskiem!
45. min - Górny wędruje na ławkę kar. Szansa dla Unii na podwyższenie prowadzenia.
43. min - Piotrowicz "przekierował" uderzenie Noworyty. Golkiper JKH rozciągnął się jak długi i odbił krążek.
42. min - Da Costa w forecheckingu odebrał krążek, dograł do Krzemienia. Ten uderzył, ale broni Nechvatal.
41. min - Kalan! Uderzył z bulika, ale chyba powinien dograć na drugą stronę do Heleniusa. Byłoby znacznie groźniej.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Kalan wjechał do tercji i zakończył akcję strzałem.
40. min - Gramy w pełnych składach.
39. min - Kostek jest już na lodzie. Jastrzębianie grają w czwórkę.
38. min - Nechvatal ruszył swoją bramkę. Otrzymał karę i Unia prez 59 sekund będzie grała w podwójnej przewadze. Teraz sędziego przywołał trener Kalaber. Ma mu coś do powiedzenia.
37. min - Kara dla Kostka. Unia w przewadze.
37. min - Kalan wzdłuż bramki do Heleniusa. Fin zablokowany.
36. min - Sawicki! Znakomicie interweniuje Saunders!
35. min - Jastrzębianie coraz agresywniejsi. Unia ma problemy z ich pressingiem.
34. min - Paś! Huknął ze slotu, ale niecelnie.
33. min - Jastrzębianie szukają kontaktowego gola.
32. min - Zahaczany był Koblar. Sędzia rozkłada ręce. Kolejne gwizdy na trybunach.
31. min - Kolejna akcja Sherbatova. Jego uderzenie broni Nechvatal.
30. min - Sporo dzieje się w Oświęcimiu. Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
29. min - GOOOL! 2:1! Kontaktowy gol autorstwa Urbanowicza. Hokeiści Unii mają sporo pretensji do arbitra Kosidły, który nie widział faulu na Kowalówce. Napastnik Unii został przewrócony. Gwizdy na trybunach
29. min - Sherbatov nie znalazł sposobu na Nechvatala.
29. min - Oriechin do Sherbatova, ten faulowany w sytuacji sam na sam. Sędziowie dyktują rzut karny.
29. min - Gramy w pełnych składach.
29. min - Ładnie przedzierał sie Sawicki. Uderzył, ale nie zdołał znaleźć sposobu na Saundersa.
28. min - Jeszcze raz z niebieskiej uderzył Miroslav Zatko. Znów świetnie Nechvatal.
28. min - Kalan wzdłuż bramki do Zatki. Ten uderzył z pełnego zamachu, ale Nechvatal broni jego strzał.
27. min - Drobna wymiana uprzejmości pomiędzy Sherbatovem a Łukaszem Nalewajką. Obaj odesłani na ławkę kar. Gramy 4 na 4.
26. min - Patryk Noworyta kończył akcję strzałem. Minimalnie niecelnym.
25. min - Saunders! W znakomitym stylu obronił uderzenie Jarosza. Wychowanek JKH aż złapał się za głowę.
24. min - Jastrzębianie znacznie agresywniej.
23. min - Piotrowicz uderzył po wygranym buliku! Niewiele zabrakło, a mielibyśmy trzeciego gola.
21. min - GOOOL! 2:0! Trandin odzyskał krążek, dograł do Sherbatova, a ten do Ryana Glenna. Kanadyjczyk uderzył po lodzie i pokonał Nechvatala

19. min - Hovorka uderzył. Broni Saunders.
18. min - Aktywny jest Eliezer Sherbatov.
17. min - Jastrzębie szuka swych szans w kontrach.
17. min - Dwie dobre interwencje Nechvatala.
16. min - Unia stara się iść za ciosem.
15. min - GOOOL! 1:0 Oriechin wykorzystał karnego.
15. min - Dalekie podanie Prentara, przekierowanie Heleniusa i Kalan znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Oświęcimski środkowy był faulowany. Będzie rzut karny
15. min - Luża popełnił błąd przy wyprowadzaniu krążka. Do gumy dopadł Hovorka i od razu uderzył. Saunders świetnie broni.
14. min - Piotrowicz przejął bezdomny krążek i znalazł się przed Nechavatalem. Uderzył w krótki róg, ale bramkarz gości by na posterunku.
14. min - Bezuszka podłączył się do akcji ofensywnej. Chciał uderzyć z pełnego zamachu, gumę na ciało przyjął Jass. To musiało boleć.
13. min - Sawicki oddał niesygnalizowany strzał.
11. min - Kombinacyjna akcja Unii. Kowalówka do Garszyna, ten przymierzył z nadgarstka. Guma ląduje w raku Nechvatala.
10. min - Gramy w pełnych składach.
9. min - Gumę przejął Sherbatov. Popędził na jastrzębską bramkę i uderzył z nadgarstka. Słupek ratuje jastrzębian.
8. min - Mądrze bronią się gospodarze. "Ukradli" 35 sekund jastrzębianom.
7. min - Kara dla Krzemienia. JKH w przewadze.
7. min - Ewidentny spalony JKH, sędziowie puścili grę. Gwizdy na trybunach.
7. min - Wygrane wznowienie przez Pasia. Bryk od razu uderzył z niebieskiej. Broni Saunders.
5. min - Nieźle się ogląda ten mecz.
4. min - Kontra JKH. Urbanowicz zjechał z prawego skrzydła do środka. Uderzył z bekhendu, ale niecelnie.
3. min - Sporo walki na lodzie. Będzie to dobry mecz.
3. min - Błąd Unii przy zmianie. Hovorka sam na sam z Saundersem. Broni kanadyjski bramkarz.
2. min - Kalan! Ależ miał dobrą okazję. Minimalnie przestrzelił.
2. min - Zatko z niebieskiej, przekierowanie Heleniusa. Broni Nechvatal.
1. min - Już trzeszczą bandy. To dobry znak.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Saunders i Nechvatal.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

#77 Teddy Da Costa PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Krzysztof Dudkiewicz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Siemion Garszyn LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn LO 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#10 Jere Helenius LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Luka Kalan ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gregor Koblar PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0