05:27 2 min. Oliwier Ksiondz #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:25 2 min. Oliver Paczkowski #51 Wysoko uniesiony kij
34:31 2 min. Maciej Rybak #15 Trzymanie przeciwnika
34:31 2 min. Aleksiej Jefimienko #21 Uderzanie kijem
37:08 2 min. Marek Kosakowski #85 Trzymanie przeciwnika
41:58 2 min. Igor Sarna #32 Opóźnianie gry
58 min. - Ostatnie dwie minuty trzeciej tercji.
57 min. - Jakub Witecki z najbliższej odległości trafia w słupek.
57 min. - Michał Rybak uderza pod poprzeczkę... dobrze interweniuje nasz bramkarz.
56 min. - Mocny strzał Filipa Komorskiego, bez powodzenia.
55 min. - Adam Bagiński trafia w słupek.
54 min. - Jakub Witecki z czterech metrów... lepszy bramkarz gości.
- W między czasie lekarze zabrali Niedźwiedzia do karetki.
53 min. - Z pomocą kolegów wraca obolały do boksu. ... Wracamy do gry...
53 min. - Mocne wejście przy bandzie i Łukasz Niedźwiedź leży na lodzie.
52 min. - Niko Tuhkanen po lodzie z niebieskiej... strzał zablokowany.
50 min. - Mroczkowski x 2... wszystko broni Bernard.
49 min. - Aleksander Bodora lekko z niebieskiej... gumę pewnie łapie Kamil Lewartowski.
48 min. - Zamieszanie pod bramką po strzale Jarosława Rzeszutki.
47 min. - Janów wybija na uwolnienie.
46 min. - Filip Komorski zza bramki do Jefimienko... ten uderza z pierwszego krążka i trafia w parkan bramkarza z Janowa.
45 min. - Olaf Bizacki technicznie z niebieskiej... czujnie w bramce Bernard.
43 min. - Kilka strzałów, ale Bernard na posterunku.
42 min. - Cichy uderza z pierwszego krążka w słupek.
42 min. - Na ławkę kar siada Sarna za opóźnianie gry.
41 min. - Sam na sam Cichy i lepszy Bernard.
41 min. - Szymon Skrodziuk trafia w boczną siatkę.

39 min. - GOL! 6:1! Witecki wzdłuż bramki i zamyka akcje niepilnowany Galant.
39 min. - Ostatnia minuta drugiej tercji.
38 min. - GOL! 5:1! Gleb Klimienko mocno po lodzie po wystawieniu krążka przez Komorskiego i jest kolejna bramka dla GKS Tychy. Ależ wściekły był trener Szopiński gdyż według niego wcześniej faulowany był pod bramką GKSu Kondraszow. Sędziowie nawet do trenera Janowa nie podjechali.
37 min. - Jefimienko technicznie, prosto w bramkarza Naprzodu.
37 min. Kara dla Kosakowskiego (trzymanie).
36 min. - Złe podanie i GKS wybija na uwolnienie.
36 min. - Karol Wąsiński strzela z niebieskiej... krążek trafia w obrońcę.
35 min. - Michel Cichy z bliska... strzał jednak zbyt słaby.
34 min. - Gramy 4/4
34 min. - kara 2min. Maciej Rybak (trzymanie).
34 min. - kara 2min. Alexei Yafimenka (uderzanie).
33 min. - Złe podanie gospodarzy i mamy uwolnienie.
32 min. - Wracamy do gry...
32 min. - Czas dla drużyny Naprzód Janów.
32 min. - GOL! 4:1! Szczechura zaatakował rywala pod bandą, wymienił krążek z Cichym i uderzył pod poprzeczkę!
31 min. - Maciej Rybak lekko zza obrońcy... barkiem broni bramkarz GKS Tychy.
30 min. - Kondraszow wjechał pomiędzy obrońców i w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Lewartowskiego.
29 min. GOL! 3:1! Witecki objechał bramkę i na raty pokonał Bernarda, który nie zdążył domknąć słupka.
28 min. - Naprzód wybija na uwolnienie.
27 min. - Szybka akcja Mroczkowski - Cichy... brak jednak strzału na bramkę.
26 min. - Uderzenie Mateusza Bryka zbyt słabe.
25 min. - GOL! 2:1! Precyzyjny strzał Niko Tuhkanena i krążek w bramce gości.
25 min. - Cichy z trzech metrów obok słupka.
24 min. - Mroczkowski z bliska, odbija do boku Bernard.
23 min. - Maks Kondraszow przegrywa pojedynek sam na sam... rosyjski napastnik lekko chciał przepuścić krążek, ale Lewartowski wyprzedził go interwencją kijem... krążek na niebieskiej stracił Michael Kolarz.
22 min. - Jakub Witecki z najbliższej odległości... bez powodzenia.
22 min. - Mateusz Bryk po lodzie z okolic bulika... parkanem broni bramkarz z Janowa.
21 min. - Olaf Bizacki technicznie z okolic niebieskiej... gumę efektownie łapie Samuel Bernard.
21 min. - Christian Mroczkowski z dwóch metrów prosto w bramkarza.

Koniec I tercji. 1-1. Strzały: 20-6.
19 min. - Bernard broni strzał Bagińskiego i dobitkę Bryka.
18 min. - Bez pomysłu gospodarze w przewadze.
16 min. - Kara dla Paczkowskiego, przewadze tyszanie.
15 min. - GOL!1:1! Jakub Piper strzałem pod poprzeczkę w sytuacji sam na sam pokonuje Lewartowskiego.
15 min. - Aktywny Kotlorz ponownie strzela z niebieskiej, bez powodzenia.
14 min. -Oliwier Ksiondz w szybkiej akcji... strzał po lodzie obok prawego słupka.
13 min. - Kirilis Galoha uderza wysoko nad poprzeczką.
13 min. - Michał Kotlorz technicznie z niebieskiej... pewnie łapie bramkarz gości.
12 min. - Dobra interwencja Kamila Lewartowskiego po strzale z okolic niebieskiej Bartłomieja Stępnia.
11 min. - Michał Rybak w czystej sytuacji uderza tuż nad poprzeczką... było groźnie.
10 min. - Goście zamknięci we własnej tercji...
10 min. - Gleb Klimienko w czystej sytuacji... napastnik źle jednak trafia w krążek.
9 min. - Goście wybijają na uwolnienie.
8 min. - GOL! 1:0!Ładny strzał Michaela Cichego i krążek znajduje drogę do siatki. GKS!
8 min. - Mocny strzał Jakuba Witeckiego, bez powodzenia.
7 min. - Janów w pełnym zestawieniu.
6 min. - Alex Szczechura z pierwszego krążka... parkanem broni bramkarz gości.
5 min. - Gramy w przewadze 5/4
5 min. - kara 2min. Oliwier Ksiondz (spowodowanie upadku przeciwnika).
5 min. - Niko Tuhkanen technicznie z niebieskiej... obok bramki.
4 min. - Michał Kotlorz zza bramki... czujnie kijem zagrał Samuel Bernard.
3 min. - Szybka kontra gości... strzał Maksa Kondraszowa zablokowany przez tyskiego obrońcę.
2 min. - Michel Kolarz potężnie z niebieskiej, guma przelatuje wysoko nad poprzeczką.
1 min. - Janów wybija na uwolnienie.
1 min. - Mocny strzał Christiana Mroczkowskiego, pewnie krążek łapie Samuel Bernard.
1 min. - Rozpoczynamy pierwszą tercję spotkania. Wznowienie dla Naprzodu Janów.

Relacja przy współpracy z gkstychy.info/hokej

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-