11:43 2 min. Henri Auvinen #55 Przeszkadzanie
16:16 2 min. Martin Kasperlík #82 Zahaczenie
17:12 2 min. Māris Jass #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:12 10 min. Māris Jass #3 Kara za niesportowe zachowanie 10min
30:19 2 min. Kamil Sikora #19 Zahaczenie
34:45 2 min. Marcin Horzelski #59 Przeszkadzanie
41:09 2 min. Henri Auvinen #55 Uderzanie kijem
59:55 2 min. Robert Korczocha #88 Wysoko uniesiony kij
- 36 min. - GOL! 5-2! 13 sekund i bramka numer pięć dla gospodarzy, Paś z bliska zdołał oszukać Radziszewskiego, który jeszcze rękawicą znokautował rywala.
- 35 min. - GOL! 4-2! Idealnie Sawicki do Radka Nalewajki a ten z dwóch metrów pokonuje Radziszewskiego.
- 34 min. - GOL! 3-2! Kontra Zagłębia, Blanik wzdłuż bramki i Sikora z bliska pakuję gumę obok Raszki.
- 31 min. - GOL! 3-1! Idealnie podanie do Jassa wzdłuż bramki a ten pakuje bez problemu gumę.
- 30 min. - Ruszyła na bramkę rywala Sawicki ale faulowany i będzie przewaga gospodarzy.
- 28 min. - Uderzenie Pelaczyka, spokojnie odbija Radziszewski.
- 26 min. - Sam na sam Blanik, ale Raszka nie dał się oszukać.
- 23 min. - GOL! 2-1! Matusik zdobywa ponownie prowadzenie dla swojego zespołu.

- Koniec I tercji.
- 19 min. - GOL! 1-1! Raszkę przebił mocnym strzałem Charousek, bramkarz już trzymał krążek ale ten jednak prześliznął się za linię bramkową.
- 18 min. - Kaluza dwukrotnie ale nieporadnie hokeiści Zagłębia w przewadze. Paniczne i niedokładne podania.
- 17 min. - 1:04 w podwójnej przewadze Zagłębie. Na ławkę kar siada Jass.
- 17 min. - Mocne strzały Nahunki i Charouska - broni Raszka.
- 16 min. - Na ławkę kar siada Kasperlik.
- 13 min. - Nie udało się wykorzystać przewagi gości, zbyt duża ilość podań a jastrzębianie dobrze blokowali rywala.
- 11 min. - Auvinen zderzył się ze Stojkiem i kara dla fińskiego obrońcy gospodarzy.
- 9 min. - Zza bulika Łukasz Nalewajka, ale spokojnie łapie Radziszewski.
- 6 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, leżąc obronił jeszcze strzał Jarosza.
- 5 min. - Stojek z bulika, odbija Raszka.
- 4 min. - Kolejna groźna akcja gospodarzy, Kasperlik pod bramkę a tam z bliska Jass... prosto do łapaczki Radziszewskiego.
- 3 min. - GOL! 1-0! Horzelski stracił gumę na niebieskiej linii w tercji gospodarzy, gumę przejął Sawicki, który wymienił podania z Radkiem Nalewajką i właściwie we dwóch pojechali na bramkę Radziszewskiego. Celnym strzałem akcję zamknął Sawicki.
- 2 min. - Aktywni hokeiści z Sosnowca, groźnie - próbował Dubinin, broni Raszka. Wcześniej ucierpiał Jass, który z grymasem bólu zjeżdża do boksu.
- 1 min. - Kaluza spod niebieskiej, po rykoszecie guma obok słupka.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-
#55 Henri Auvinen PO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Kordian Chorążyczewski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0