Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Regularny
2019-12-22
17:00
IV runda / 34. kolejka
0:1 Jegor Szkodienko #23 ( Jegor Fieofanow #84 ) 5/5 05:07
1:1 Jan Krasowskij #70 ( Władisław Jełakow #66, Aleksandr Gołowin #77 ) 5/5 14:19
2:1 Aleksandr Gołowin #77 ( Jan Krasowskij #70 ) (+1) 5/4 23:47
2:2 Dienis Sierguszkin #8 ( Aleksandr Griebieniuk #7 ) 5/5 39:38
3:2 Aleksandr Gołowin #77 ( Jegor Rożkow #43, Władisław Jełakow #66 ) (+1) 5/4 55:56
11:33 2 min. Igor Smal #12 Atak łokciem
22:34 2 min. Artiom Smirnow #22 Opóźnianie gry
54:49 2 min. Aleksandr Wołżankin #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 58 min. - Gołowin miał kolejną okazję! Minimalnie chybił.
- 56 min. - GOL! 3-2! Druga przewaga wykorzystana! Rożkow podał do Gołowina, a ten strzelił pod pachą Spesnego i Lotos na prowadzeniu!
- 55 min. - Wołżankin ukarany karą 2 minutową.
- 55 min. - Wołżankin zatrudnił Fucika, ale ten ze spokojem złapał krążek.
- 53 min. - Jełakow przejechał z krążkiem całą taflę, strzelił, ale krążek wylądował w rękawicy Spesnego .
- 50 min. - Pomylił się Jaworski i Marzec był z boku sam na sam ze Spesnym ! Napastnik Lotosu nie zdołał jednak pokonać bramkarza Energi.
- 50 min. - Minge wjechał do tercji i nie zastanawiał się długo. Uderzył z pełnego zamachu. Fucik nie był pewny gdzie jest krążek, ale miał go pod pachą.
- 49 min. - Fraszko do Wołżankina . Fucik na raty złapał krążek po strzale tego drugiego.
- 48 min. - Szybko płynie czas w trzeciej tercji, ale sytuacji bramkowych, jak na lekarstwo.
- 46 min. - Kąśliwie strzelał Marzec, ale nad bramką.
- 43 min. - Akcja za akcje, ale brakuje strzałów.
- 41 min. - Próbował Jełakow, ale był osamotniony i tylko rzucił krążek na bramkę Spesnego.

- 40 min. - Koniec II tercji.
- 40 min. - GOL! 2-2! Sierguszkin przechwycił krążek, pomknął samotnie na bramkę Fucika, a miał naprzeciw siebie Krasowskiego. Zawodnik gości zdołał jednak oddać strzał zza nóg gdańskiego obrońcy i zaskoczył bramkarza Lotosu. Remis.
- 40 min. - Vitek (LOTOS PKH Gdańsk) dobijał krążek z najbliższej odległości, ale zabrakło mu szczęścia!
- 38 min. - No i już trzecia taka strata Lotosu we własnej tercji. Tym razem świetne okazje mieli Zieliński i Kalinowski , ale szczęście sprzyja gospodarzom. Wciąż 2:1!
- 34 min. - Obronną ręką po raz kolejny wyszedł Fucik i obrona Lotosu. Fraszko zagrywał do Sierguszkina, ten miał pustą bramkę, ale odskoczył mu krążek.
- 33 min. - Pesta trącił krążek po wrzutce Lehmanna, ale ten poleciał obok bramki strzeżonej przez Spesnego.
- 32 min. - Znów głupia strata we własnej tercji gospodarzy. Dużo szczęścia po stronie Lotosu.
- 30 min. - Strata Lotosu we własnej tercji, było groźnie, ale nie zdołali oddać strzału goście.
- 28 min. - Groźnie strzelał Bilcik z bezpańskiego krążka. Instynktownie odbił to Spesny.
- 27 min. - Na wzajem zamykają się w tercji oba zespoły.
- 25 min. - Strzelał Popow z bulika, ale prosto w toruńskiego bramkarza.
- 24 min. - GOL! 2-1! Na prowadzenie wychodzą gospodarze! Pięknie rozegrana przewaga, Krasowski do Gołowina, a ten miał pustą bramkę i musiał to trafić!
- 23 min. Smirnow ukarany karą 2 minutową.
- 23 min. - Strzelał Vitek, ale prosto w Spesnego.
- 22 min. - Początek drugiej tercji znów aktywniejsi przyjezdni.

Pierwsza tercja remisowa i ten wynik dobrze oddaje przebieg meczu. Początkowo aktywniejsi byli torunianie, ale wraz z wyrównującym golem, do głosu doszli gdańszczanie. Ciekawie zapowiada się dalsza część spotkania.
- Koniec I tercji.
- 19 min. - Stasiewicz objechał bramkę i próbował "od zakrystii" wcisnąć krążek przy słupku, ale tam był już parkan Spesnego i wciąż 1:1.
- 17 min. - Teraz okres gry w tercji środkowej.
- 14 min. - GOL! 1-1! Gospodarze wyrównują! Strzelcem Krasowskij. Ładna akcja gospodarzy. Jełakow wyłożył do podłączającego się do ataku Krasowskiego i ten strzałem bez przyjęcia pokonał Spesnego!
- 14 min. - Lotos już w pełnym składzie.
- 13 min - Dwa razy świetnie broni Fucik po strzałach Fieofanowa i Sierguszkina
- 12 min. - Na ławkę kar siada Igor Smal, goście w przewadze.
- 10 min. - Kontra 2 na 1. Lehmann do Stasiewicza, ale kaskiem odbił krążek Spesny.
- 9 min. - Mocarski do Stasiewicza ...mogło być groźnie, ale zbyt lekki strzał tego drugiego.
- 7 min. - Ładna, szybka akcja gości. Strzelał Minge i dużo szczęścia miał Fucik. Gdańszczanie na razie kompletnie nie potrafią zagrozić bramce Spesnego
- 5 min. - GOL! 0-1! Zdobywcą bramki Fieofanow! Przypadkowa bramka dla Energi! Fieofanow strzelił spod bandy, krążek odbił się od jednego z obrońców Lotosu i kompletnie zmylił Fucika!
- 4 min. - Pesta miał dobrą okazję, ale nie trafił w krążek!
- 3 min. - Sierguszkin urwał się gdańskim obrońcom, ale strzelił tuż obok słupka.
- 2 min. - Próbował indywidualnie Rożkow , ale Spesny ładnie złapał krążek.
- 1 min. - Rozpoczynamy spotkanie! Pierwsze wznowienie dla gdańszczan.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-