2019-12-20
18:30
IV runda / 33. kolejka
1:0 Szymon Mularczyk #95 ( Tadej Čimžar #92, Patryk Wajda #8 ) 5/5 02:31
2:0 Tuukka Rajamäki #23 ( Marcin Kolusz #20, Grzegorz Pasiut #18 ) (+1) 5/4 21:35
2:1 Dominik Nahunko #57 ( Marek Kaluža #16, Marcin Horzelski #59 ) (+2) 5/3 52:21
59:59 2 min. Rafał Radziszewski #31 Kara na bramkarza
- 60 min. - GOL! 3-1! Do pustej trafia Pasiut! Zwycięstwo GieKSy!
- 58 min. - Zamieszanie pod bramką Rahma, z bliska Karczocha, łapie bramkarz GieKSy!
- 55 min. - Kara dla Horzelskiego, tym razem w przewadze gospodarze.
- 54 min. - Z niebieskiej Charousek mocno, mrozi w parkanach Rahm.
- 53 min. - GOL! 2-1! Goście wykorzystują podwójną przewagę, świetne rozegranie krążka Kaluza krzyżowe podanie pod bramkę do Nahunki a ten ulokował gumę w pustej bramce!
- 52 min. - Kaluza mocnym strzałem ostemplował słupek! Będzie kara dla Wajdy. Goście zagrają 5 na 3.
- 52 min. - Uderzenie z niebieskiej Charouska, odbija Rahm!
- 50 min. - Kara dla Starzyńskiego, w przewadze goście.
- 48 min. - Bez zagrożenia pod bramką Radziszewskiego gdy w przewadze grali gospodarze.
- 47 min. - Kontra gospodarzy, faulowany Starzyński przez Kozłowskiego i równowaga na lodzie.
- 46 min. - Podanie przed bramkę Garszyna do Triasunowa ale ten przestrzelił z bliska!
- 46 min. - Na ławkę kar siada Wajda, goście w przewadze.
- 45 min. - Spod niebieskiej Cunik, pewnie łapie Rahm
- 44 min. - Zbyt koronkowa akcja gospodarzy i krążek nie znalazł drogi do pustej bramki!
- 43 min. - Jaśkiewicz z niebieskiej, po rykoszecie obok słupka.
- 42 min. - Na ławkę kar siada Charousek.

- 40 min. - Kolusz z niebieskiej, po rykoszecie, obok bramki!
- 38 min. - Pasiut w dobrej sytuacji, przed Radziszewskim ale zahaczany przez Cunika i będzie kara.
- 38 min. - Wrzutka na bramkę Rahma, ale ten spokojnie mrozi gumę.
- 36 min. - Mocny strzał Garszyna i minimalnie obok słupka!
- 33 min. - Makkonen, ale bez większego zagrożenia i łapie Radziszewski.
- 32 min. - Strzał z spod niebieskiej Starzyńskiego z nadgarstka, łapie spokojnie Radziszewski.
- 30 min. - Starcie Starzyńskiego i Działy, obaj trafiają na ławkę kar.
- 29 min. - Wrzutka z niebieskiej, Radziszewski upadł i stracił kask, przerwa w grze.
- 26 min. - Teraz w osłabieniu kontra gospodarzy 2 na 1 Lahde podał wzdłuż bramki ale Makkonen nie dosięgnął krążka!
- 24 min. - Z kontrą w osłabieniu ruszył Nahunko ale nie dał się pokonać Rahm!
- 23 min. - Po wygranym wznowieniu uderzył z niebieskiej Wajda, krążek w bramce ... ale sędzia liniowi wcześniej zagwizdał źle wykonany bulik przez zawodnika gospodarzy.
- 22 min. - GOL! 2-0! Z niebieskiej Kolusz wrzucił gumę, powalczył przed bramką Krężołek a w zamieszaniu trafił Rajamaki strzałem z backhandu po lodzie. Sędzia sprawdzał jeszcze wideo, ale bramkę zaliczył.
- 22 min. - Triasunow na ławce kar, gospodarze w przewadze.
- 21 min. - Rajamaki ruszył na bramkę Radziszewskiego, ale uderzył obok słupka! Kontra Zagłębia Garszyn zablokowany ale uderzył od razu spod niebieskiej Cunik - wybija Rahm.

- Koniec I tercji
- 19 min. - Zza bramki Garszyn do Oriechina ale ten z pierwszego krążka prosto w bramkarza.
- 18 min. - Dużo walki w środkowej strefie tafli.
- 14 min. - Groźnie Oriechin z nadgarstka odbija Rahm, próbował też z bliska Bernacki ponownie szwedzki bramkarz.
- 12 min. - Świetna sytuacja Krawczyka, uderzył z trzech metrów z pierwszego krążka - obok bramki!
- 11 min. - Błąd sosnowiczan pod bramką Radziszewskiego, strata gumy i blisko Michalski ale Radziszewski mrozi gumę!
- 10 min. - GieKSa w tercji rywala, Pasiut się obrócił i jego strzał odbija parkanem Radziszewski.
- 8 min. - Z niebieskiej Charousek, prosto w Rahma.
- 8 min. - Oriechin sam na sam i nie trafia w bramkę!
- 7 min. - Dobre podanie pod bramkę Tyczyńskiego do Stoklasy, ale ten trafia nad bramką, zaraz Cunik z bliska i Rahm broni!
- 6 min. - Mularczyk z okolicy bulika, ale prosto w bramkarza.
- 4 min. - Tomasik mocno ale niecelnie
- 3 min. - GOL! 1-0! Podanie doskonałe zza bramki Cimzara do Mularczyka a ten z dwóch metrów obok Radziszewskiego
- 10 sekunda i już Pasiut dostał podanie w uliczkę z bliska uderzył ale prosto w Radziszewskiego!

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.01 40 40 0 0 0 0 95.00 59:41 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0