10:21 2 min. Jarosław Różański #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:08 2 min. Adam Rajski #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:10 2 min. Maciej Rybak #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:26 2 min. Samu Suominen #55 Zahaczenie
58:47 2 min. Maciej Sulka #76 Zahaczenie
59:29 2 min. Łukasz Siuty #22 Zahaczenie
60 min. - Kondraszow trafia w maskę Kapicę, jeszcze słupek po strzale Adamusa. Goście dzielnie walczyli. Koniec meczu. Podhale wygrywa 7 do 0. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Jeszcze Stępień huknął spod niebieskiej. Będzie kolejna kara dla Podhala. 5 na 3.
60 min. - Kapica efektownie broni strzał ze środka Kondraszowa.
59 min. - Będzie na to szansa. Kara dla Podhala.
59 min. - Michał Rybak przedzierał się środkiem, goście walczą o honorowe trafienie.
58 min. - Zamek w wykonaniu Naprzodu, Kondraszow wyjeżdżał na środek i uderzał, ale Kapica na posterunku.
57 min. - Kondraszow wychodził sam na sam, podawał do dojeżdżającego Paczkowskiego. Był faul. Kara dla gospodarzy.
57 min. - Strącony strzał Wąsińskiego minimalnie mija po lodzie lewy słupek bramki Kapicy.
56 min. - Strzał Macieja Rybaka zablokowany grzęźnie w siatce nad pleksą.
55 min. - Kondraszow z najbliższej odległości po podaniu zza bramki Adamusa, nie pokonał Kapicy. Lepiej nie będzie.
54 min. - Dobrze wyglądają przewagi Podhala, ale dzisiaj żadna z trzech nie została wykorzystana.
53 min. - Svec z najbliższej odległości w parkan dostawiony przez Krausa.
52 min. – Będzie kara za podcinanie, Maciej Rybak.
51 min. – Dziubiński bliski wykończenia podania od Nattinena.
50 min. -
49 min. - Svec z Jencikiem próbowali coś ustrzelić dzisiaj.
48 min. - Mrugała z dystansu obok prawego okienka bramki.
47 min. - Guzik do Siutego, podanie odbite od obrońcy Kacper dobijał sam. Broni Kraus.
46 min. - Kondraszow indywidualnie, ale powstrzymany przez Seeda.
45 min. - Różański wycofał do Sulki, mocny strzał po lodzie obok bramki.
44 min. - Paczkowski w kontrze mógł pokonać Kapicę z prawego skrzydła. Bramkarz górą.
43 min. - Guzik i Siuty kręcili kółka w tercji gości, w końcu Guzik uderzył z backhandu.
42 min. - Mrugała i Sulka trzymali krążek na niebieskiej, zgranie na środek do Neupauera, ale nie ma soczystego strzału.
41 min. - Kondraszow dopadł do krążka za bramką Kapicy. Bramkarza nie było w bramce, ale zabrakło zimnej krwi i czasu by coś więcej z tej akcji wyciągnąć.
Rozpoczynamy III tercję.
40 min. - Goście próbowali przenieść ciężar gry pod bramkę Podhala. Adamus strzelał. Ale w tej tercji nic się już nie wydarzy. 6 do 0 dla nowotarżan. Przerwa.
39 min. - Guzik na niebieską, Wsół - natychmiastowy strzał. Obok.
38 min. - Jencik, Svec, bombardowanie bramki Krausa trwa w najlepsze.
37 min. – Valentino zablokowany w ostatniej chwili przy lewym słupku bramki.
36 min. – Piękne prostopadłe podanie przejął Maciej Rybak, ale szukał dogrania i zdążyli wrócić obrońcy
35 min. - Gol! Któraś z kolei próba Suominena już nie wybroniona przez bramkarza, ląduje w lewym górnym rogu bramki. 6:0.
34 min. - Jest sygnalizacja kary dla gości.
32 min. - Wydawało się, że Valentino wcisnął krążek do bramki gości w zamieszaniu podbramkowym, ale będzie tylko wznowienie w tercji obronnej janowian.
31 min. - Adamus próbował minąć Kapicę po przejęciu krążka pod bramką, ale nie udało się.
30 min. - Svec z Jencikiem wychodzili 2 na 1, ale Emil nie szukał podania. Przestrzelił obok okienka.
29 min. - Wsół spod niebieskiej szukał jeszcze Słowakiewicza, może mógł pokusić się o bezpośredni strzał.
28 min. - Gol! Dziubiński pięknie przełożył na backhand i umieścił krążek w lewym okienku bramki Krausa. 5:0.
28 min. - Dziubiński hakowany w sytuacji sam na sam. Karny.
27 min. - Seed raz po raz wrzuca na bramkę z niebieskiej, ale nikt nie przeszkadza bramkarzowi i te krążki padają jego łupem.
26 min. - Willick ze Svecem i Jencikiem w tercji Naprzodu, ale chyba zbyt koronkowo rozgrywali.
25 min. – Koniec kary, wybronili się goście.
24 min. – Pettersson trafia w słupek.
24 min. – Pettersson z Suominenem rozegrali dwójkowo w zamku, bombę Fina łapie do raka Kraus.
23 min. – Będzie wykluczenie dla gości za podcinanie. Rajski.
22 min. - Gol! Wjazd Podhala do tercji gości w dobrym tempie. Pettersson otrzymał dobre podanie i bez zastanowienia uderzył w długi róg z lewego skrzydła. 4:0.
21 min. - Kondraszow otrzymał prostopadłe podanie na niebieską, ale jego strzał zablokowany.
Rozpoczynamy II tercję.
Koniec I tercji. 3:0 dla Podhala.
20 min. - Svec próbował po lodzie tuż po wznowieniu.
19 min. - Guzik do Słowakiewicza, wyjście z kontrą, ten do Siutego na środek, ale środkowy czwartego ataku przestrzelił.
18 min. - Valentino wywalczył krążek za bramką i dograł przed bramkę do najeżdżającego Dziubińskiego. Obronił Kraus strzał kapitana Podhala.
17 min. - Stępień uderzał spod niebieskiej, Kapica wypluł, ale nie miał kto dobić.
16 min. - Najpierw Seed później Willick przetestowali Krausa.
15 min. - Czwarty atak Podhala zamknął gości w ich tercji. Aktywni Siuty i Słowakiewicz.
14 min. - Różański dograł wzdłuż bramki, ale nikt z jego partnerów nie przeciął.
13 min. - Pohl miał świetną szansę z lewego bulika Kapicy, najeżdżał na pełnym gazie. Broni bramkarz Podhala.
12 min. - Goście w tej przewadze chcą raczej odpocząć od zmasowanej defensywy. Nie forsują tempa z przodu.
11 min. - Będzie wykluczenie dla Szarotek. Różański.
11 min. - Pettersson tuż po wznowieniu uderzał ze środka. Broni Kraus.
10 min. - Sulka do Willicka, ten wycofał do Suominena, strzał Fina broni bramkarz gości.
9 min. - Valentino wjechał na lewe skrzydło, pociągnął z nadgarstka, efektownie do raka łapie Kraus.
8 min. – Kondraszow przejął krążek na swojej niebieskiej i najeżdżał z ostrego kąta, ale umiejętnie blokowany.
7 min. – Ładna akcja gości rozprowadzona przez Adamusa. Kilka dobrych podań i strzał Adamusa broni Kapica.
6 min. – Patryk Pohl próbował pod bramką Podhala postraszyć.
5 min. - Gol dla Podhala! Pettersson dograł precyzyjnie przed bramkę do Neupauera. I mamy 3 do 0.
4 min. - Gol dla Podhala! Zamek w wykonaniu gospodarzy. Chaloupka wrzucał na bramkę, któryś z zawodników strącił krążek do bramki. 2:0.
3 min. - Gol dla Podhala! Dziubiński ze środka, między parkanami bramkarza. Wcześniej Seed i Suominen rozegrali krążek na niebieskiej. 1:0 .
2 min. - Różański do Petterssona ten wrzucał z backhandu, dobijał Neupauer, Kraus mrozi.
1 min. - Paczkowski próbował przedrzeć się środkiem do tercji Podhala tuż po wznowieniu.