2:3 k. (0:1, 1:0, 1:1, d. 0:0, k. 0:2) Zakończony
II runda / 12. kolejka
0:1 Daniel Minge #15 ( Bartosz Fraszko #95, Mateusz Zieliński #4 ) 5/5 06:11
1:1 Ladislav Havlík #22 ( Petr Polodna #11, Josef Vítek #73 ) 5/5 38:49
2:1 Petr Polodna #11 ( Ladislav Havlík #22 ) (+1) 5/4 45:06
2:2 Dienis Sierguszkin #8 ( Dmitrij Kozłow #57, Pawieł Pozdniakow #10 ) (+1) 5/4 57:14
Czekają nas rzuty karne!

65 min- Fuczik łapie strzał Fraszki i 8 sekund do końca.
65 min- Spalony i wracamy do gry po 3 w polu.
65 min- Lotos w pełnym składzie.
64 min- Trzy niesamowite obrony Fuczika! Powinno być już po meczu!
63 min- Kara dla gospodarzy! Wielka szansa przed Energą!
62 min- Speszny kaskiem broni uderzenie Gołowina.
61 min- Szkodenko z bekhendu! Milimetry!
61 min- Zaczynamy dogrywkę. 3 na 3 w polu.

Koniec III tercji! Po raz drugi w derbach Pomorza będziemy mieć dogrywkę!
60 min- Fieofanow i Kalinowski bliscy zmiany rezultatu, ale Fuczik utrzymuje Lotos na powierzchni.
60 min- Ostatnia minuta!
59 min- Małe spięcie pod bramką Spesznego, ale bez wykluczeń.
58 min- Bramka uznana!
58 min- GOOOL 2:2! Serguszkin dobija krążek nad leżącym Fuczikiem! Euforia na sektorze gości! Sędziowie sprawdzają wideo.
57 min- Błąd Spesznego za bramką i Vitek o mały włos podwyższyłby prowadzenie.
57 min- Kolejna kara dla Lotosu! Teraz Marzec trafia na ławkę kar!
56 min- Kozłow z przestrzeni międzybulikowej. Obok słupka. Lotos w pełnym składzie.
55 min- Serguszkin z pierwszego! Ofiarnie blokuje jeden z obrońców. A byłaby bramka!
54 min- Znowu kara dla gospodarzy. Tieslukiewicz za faul na Serguszkinie.
53 min- Fraszko wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka, ale prosto w bramkarza. Gdańsk w pełnym składzie.
52 min- Havlik sam na sam! Nie trafił w bramkę.
51 min- Serguszkin! Jak to nie wpadło?!
51 min- Goście zagrają w przewadze.
49 min- Fraszko przejechał sam całą taflę, strzelił z bekhendu. Odbija Fuczik.
48 min- Vitek ze ściąganej. Odbija Speszny. Czas dla gości.
46 min- GOOL 2:1! Polodna dostał podanie od Havlika i uderzył bezpośrednio na bramkę Spesznego i ten nie zdołał się przemieścić!
45 min- Goście wyszli 2 na Fuczika! Jak oni to zmarnowali....
44 min- Ogromny kocioł pod bramką Torunia. Speszny jakimś cudem broni, ale jest kara dla Jaworskiego.
43 min- Steber sam na sam! Górą toruński bramkarz.
42 min- Strzał z klepy Pastryka. Popisowo złapał Speszny.
42 min- Toruń 2 na 1. Strzelał Fraszko, ale nad poprzeczką.
41 min- Zaczynamy decydującą tercję.

40 min- Tuż przed syreną świetnie podawał Minge do Fraszki, ale akcję sam na sam broni Fuczik!
39 min- GOOL 1:1! Havlik z bliska doprowadza do remisu.
38 min- Zamknięci goście. nie mogą zrobić zmiany.
36 min- Najpierw blisko bramki dla Torunia, po chwili kontra Lotosu. Havlik pociągnął z nadgarstka, ale prosto do nastawionej łapaczki Spesznego.
35 min- Fuczik wypuścił krążek po strzale Jaworskiego, był już na dobitkę Fraszko, ale Czech zdołał wybić krążek.
33 min- Havlik w kierunku dalszego słupka. Obok bramki.
32 min- Mały kocioł pod bramką Spesznego, ale Kozłow wyjaśnia sytuację.
30 min- Gdańszczanie bez pomysłu w tej przewadze.
28 min- Siły się wyrównują. Kara dla Minge.
27 min- Kara dla Stebera.
27 min- Mecz może nie najprzyjemniejszy dla oka, ale lepsze wrażenie pozostawiają torunianie.
26 min- Lód dzisiaj znowu fatalny. Bardzo utrudnia grę obu zespołom.
25 min- Przez dobrą minutę Energa zamknęła w tercji Lotos. Doskonałą okazję miał Minge, ale zamiast strzelać podał do Fraszki i nie ma bramki.
24 min- Goście w pełnym składzie.
23 min- Fieofanow! W osłabieniu trójkowa kontra i Rosjanin powinien był podwyższyć wynik!
22 min- Toruń w składzie czteroosobowym.
22 min- Kara dla Zielińskiego i goście przez 21 sekund będą bronić się w trójkę!
21 min- Speszny w efektownym szpagacie broni strzał Polodny!
21 min- Havlik! Tuż nad bramką.
21 min- Wznawiamy mecz. Toruń jeszcze przez ponad minutę w osłabieniu.

Koniec I tercji. Zasłużone prowadzenie Torunia.
20 min- Kara dla Szkodenki.
19 min- Niesygnalizowany strzał Mingego. Z dużym wysiłkiem odbija Fuczik.
18 min- Jaworski po buliku. Końcówką kija odbija Fuczik.
18 min- Powalczył Wołżankin, odzyskał krążek, wystawił Fieofanowowi, a ten kropnął z pierwszego. Fuczik dobrze skrócił kąt i łapie gumę.
16 min- Toruń w pełnym składzie. Gdańszczanie nie oddali celnego uderzenia na bramkę Spesznego.
15 min- Minuta przewagi za nami i dobrze bronią się przyjezdni.
14 min- Kara techniczna dla gości. Szóstka na lodzie.
13 min- Dogodna okazja Serguszkina! Rosjanin trafił jednak w obrońcę.
13 min- Na lodzie, jak i na trybunach to torunianie kontrolują mecz.
12 min- Speszny na razie tylko raz zmuszony do interwencji.
11 min- Gdańszczanie wybijają na uwolnienie. Goście w ataku.
10 min- Pastryk wraca na lód. Jerjomienko z najbliższej odległości! Nie trafia! Po chwili ogromny kocioł. Ostatecznie Fuczik mrozi krążek.
10 min- Minge dostał podanie do pustej od Fraszki, ale nie trafił w krążek! Powinno być 0:2!
8 min- Pastryk zahaczył Wołżankina, gdy ten wychodził na czystą pozycję. Toruń zagra w przewadze.
7 min- Sadrietdinow z bekhendu. Barkiem odbił Fuczik.
7 min- GOOOL 0:1! Minge pozostawiony przed bramkarzem, trącił krążek i zaskoczył Czecha!
6 min- W natarciu Energa, ale dobrze bronią się gdańszczanie!
6 min- Marzec sam na sam. Broni Speszny!
5 min- Fraszko pociągnął z nadgarstka. Znów strzał zablokowany.
4 min- Na razie aktywniejsi torunianie. Gospodarze głównie w swojej tercji.
2 min- Kozłow trącił strzał Pozdjankowa. Krążek przeleciał minimalnie nad bramką.
1 min- Strzał Jerjmonieki, ale zablokowany.
1 min- Gramy! Pierwszy bulik dla gospodarzy.

Zawodnicy już na tafli. Za chwilę początek Derbów Pomorza!

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html