3:0 (0:0, 0:0, 3:0) Zakończony
2019-10-11
18:00
I runda / 10. kolejka
1:0 Richard Jenčík #52 ( Krystian Dziubiński #61, Samu Suominen #55 ) (+1) 5/4 43:48
2:0 Tomáš Franek #88 ( Krystian Dziubiński #61 ) 5/5 45:11
3:0 Jussi Nättinen #19 ( Jason Seed #27, Krystian Dziubiński #61 ) (+1) 4/3 49:17
49:53 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Zahaczenie
Koniec meczu. Podhale wygrywa z Lotosem PKH Gdańsk 3:0. Dziękujemy za uwagę.
60 min. – Bombę Stasiewicza ze środka blokuje kijem Mrugała.
60 min. – Svec do Nattinena przed bramkę, broni łapaczką Fucik.
59 min. – Marzec sam na sam z ostrego kąta. Świetnie broni Odrobny. Po drugiej stronie Willick po kontrze miał szansę na podwyższenie rezultatu.
58 min. – Nattinen do Petterssona, ten do Słowakiewicza, składna akcja, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć.
57 min. – Siuty przed bramką z backhandu, ale zbyt lekko.
56 min. – Nattinen ładnie opanował krążek i dogrywał do Słowakiewicza. Ten zablokowany.
55 min. – Vitek do Polodny przed bramkę. Nie ma gola.
54 min. – Worwa ograł efektownie dwóch rywali, ale podanie do partnera niedokładne.
54 min. – Marzec wyjechał zza bramki i próbował z ostrego kąta zaskoczyć Odrobnego. Bezskutecznie.
53 min. – Podhale nie forsuje tempa. Ma wynik. Koniec kary gości.
52 min. – Suominen spod niebieskiej trafia w słupek.
51 min. – Steber miał szansę w kontrze w osłabieniu.
50 min. – Dziubiński podcięty. Będzie kolejna kara dla gości.
50 min. – Jencik huknął z klepy w pełnym biegu, niedużo się pomylił.
50 min. – Gol dla Podhala. Nattinen w końcu trafił z lewego skrzydła w okienko, mierzył już tak dzisiaj kilka razy. Seed podawał. 3:0 dla gospodarzy.
49 min. – Nattinen z lewego skrzydła po podaniu Suominena, Fucik broni parkanem.
48 min. – Jeszcze jedno wykluczenie dla gości, za wystrzelenie krążka poza lodowisko. 4 na 3.
48 min. – Sulka powędruje na ławkę kar. A jednak obopólne wykluczenie.
46 min. - Gol dla Podhala! Dziubiński podaje do Franka, a ten bez problemów umieszczę krążek w górnym rogu bramki Fucika
45 min. - Nattinen przed bramką dostał świetne podanie od Sveca.
44 min. - Gol dla Podhala! Krążek wtoczył się za linię bramkową po tym jak wypadł z raka Fucika. Błąd bramkarz i mamy otwarcie wyniku w tym meczu. Jencik strzelcem bramki.
43 min. - Pettersson w poprzeczkę.
42 min. - Strzał Franka po rozegraniu zamka
42 min. - Dziubiński zahaczany, będzie wykluczenie, Podhale bez bramkarza.
41 min. - Vitek wrzucał przed bramkę, ale żaden z partnerów nie przejął krążka.
Rozpoczynamy III tercję. Wynik 0:0.
Koniec II tercji. Ciągle bez bramek.
40 min. - Koniec kary, kolejnej bez efektu bramkowego. Podhale chyba zbyt koronkowo chce rozgrywać swoje akcje.
39 min. - Pettersson do Jencika, ale obrońca wystawił kij i przerwał podanie.
38 min. - Svec do Nattinena wzdłuż bramki. Bomba Fina obok bramki.
38 min. - Suominen podaje do Petterssona. Szwed zbyt długo zwlekał ze strzałem.
38 min. - 6 na lodzie, będzie wykluczenie dla Gdańska. Kolejna szansa Podhala w przewadze.
37 min. - Gdańszczanie się odgryzają, szansa Jełakowa blisko bramki Odrobnego.
36 min. - Svec świetnie wypatrzył Worwę przed bramką. Tylko jęk zawodu na trybunach.
35 min. - Zamek Podhala, Svec dobijał strzał Seeda. Później strzał Petterssona.
34 min. - Nattinen świetnie backhandem zagrał do Słowakiewicza, ale młody napastnik Podhala dobrze blokowany.
33 min. - Podhale w 3 na 1, Worwa sam próbował rozwiązać, miał lepiej ustawionego Dziubińskiego. Nie ma bramki.
32 min. - Rożkow z prawego skrzydła, Odrobny na raty broni.
31 min. - Bilcik miał szansę blisko bramki Odrobnego, ale za nisko podniósł krążek.
30 min. - Dziubiński huknął ze środka, później zagrywał do Jencika, strzał zablokowany.
29 min. - Svec w końcu oddał strzał, trafia w poprzeczkę.
28 min. - Pettersson z Jencikiem ładnie w dwójkę rozgrywali krążek, strzał Szweda broni Fucik.
27 min. - Svec z Nattinenem najaktywniejsi w zamku. Dwa strzały Fina, dwie szanse Sveca, ale nie umieścił krążka w siatce.
26 min. - Podhale w przewadze, Vitek na ławce kar.
26 min. - Willick ładnie wyprowadzał atak Podhala, strzelał Franek.
25 min. - Dziubiński zwodem minął obrońcę i pociągnął z nadgarstka w górny róg. Fucik chwyta.
24 min. - Znowu groźnie pod bramką Szarotek, już w pełnych składach, Odrobny zachowuje czyste konto.
23 min. - Długi zamek w wykonaniu gdańszczan, Marzec miał szansę, potem Popow.
22 min. - Będzie wykluczenie dla Mrugały za trzymanie.
21 min. - Strzał Franka tuż po zakończeniu kary mija bramkę gości.
Rozpoczynamy II tercję przy wyniku 0:0. Jeszcze 34 sekundy przewagi Podhala, jeżeli nie padnie bramka.
20 min. - Neupauer huknął z lewego skrzydła, po podaniu Suominena. I to był ostatni akcent w tej nudnawej tercji.
20 min. - Marzec wychodził w kontrze sam na sam, ale nie trafił w bramkę.
19 min. - Dobry strzał Seeda nad parkanem, ale Fucik broni łapaczką.
19 min. - Będzie wykluczenie dla Havlika.
18 min. - Popow zamieszał w tercji Szarotek, ale goście nie utrzymali krążka w tercji Podhala.
17 min. - Zamieszanie pod bramką gości, Słowakiewicz szukał dobitki, ale powstrzymany przez obrońców.
16 min. - Dziubiński do Petterssona na lewe skrzydło. Szwed mocno z klepy, ale Fucik odbija.
15 min. - Marzec miał dwie szanse w jednej zmianie, z prawego skrzydła, ale raz nie trafił, a raz górą Odrobny.
14 min. - Franek z Nattinenem wychodzili 2 na 1, ale Franek sam. Nie ma gola.
13 min. - Dziubiński zza bramki do Sulki, potężna bomba spod niebieskiej, Fucik na posterunku.
12 min. - Willick do Petterssona, ten do Słowakiewicza, strzał na bramkę, broni bramkarz.
11 min. - Worwa z Svecem walczyli o krążek w narożniku, ale sędzia przerywa grę gwizdkiem.
10 min. - Polodna tym razem przedzierał się indywidualnie, ale jego podanie zza bramki przejęli zawodnicy Podhala.
9 min. - Popow indywidualnie, ale zbyt lekki strzał z backhandu krzywdy Odrobnemu nie zrobi.
8 min. - Przewaga Podhala, ale bez klarownych szans bramkowych. Spokojny mecz.
7 min. - Willick miał świetnie ustawionego Franka, ale nie zagrał na środek, tylko sam próbował strzelać.
6 min. - Strzał Petterssona z prawego skrzydła odbija Fucik.
5 min. - Gołowin nie doszedł do podania partnera i gdańszczanie zjeżdżają na zmianę.
4 min. - Groźna sytuacja gdańszczan, ale Odrobny na posterunku.
3 min. - Jencik trafia w słupek przy dobitce strzału Seeda.
2 min. - Danieluk uderzał z prawego skrzydła na bramkę Odrobnego, poprawiał Popow ze środka, ale Wiedźmin zachowuje czyste konto.
1 min. - Strzał Jencika z nadgarstka w światło bramki odbija Fucik.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale podejmuje LOTOS PKH Gdańsk.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html