10:00 2 min. Nikita Bucenko #14 Trzymanie przeciwnika
16:20 2 min. Aleksander Gniewek #6 Atak kolanem
16:52 2 min. Joonas Sammalmaa #17 Zahaczenie
21:35 2 min. Adrian Słowakiewicz #97 Przeszkadzanie
23:41 2 min. Marcin Horzelski #59 Trzymanie przeciwnika
24:13 2 min. Filip Stoklasa #13 Uderzanie kijem
27:08 2 min. Michał Bernacki #10 Zahaczenie
34:42 2 min. Patryk Wsół #6 Atak łokciem
41:43 2 min. Marcin Kolusz #20 Atak kijem trzymanym oburącz
- 60 min. – Zagłębie zagrało świetną III tercję. Walczyli do końca, ale to nie wystarczyło do ugrania choćby punktu. Koniec.
- 59 min. – Działo wypalił spod niebieskiej.
- 59 min. – Neupauer umieszcza krążek w pustej bramce gości. Sędzia będzie sprawdzał. Goście kwestionują, bramka zdobyta łyżwą?
- 58 min. – Mrugała mocno z dystansu. Łapie Czernik.
- 57 min. – Jarosz w doskonałej sytuacji przed bramką Szarotek. Strzał obok.
- 56 min. – Jaskólski z zaskoczenia uderzał na bramkę gospodarzy.
- 55 min. – Zapała do Sammalmy, ale Podhale ewidentnie męczy się w dzisiejszym meczu.
- 54 min. – Kapica z backhandu próbował zmieścić w krótki róg.
- 53 min. – Wielkiewicz atakowany kijem, sędzia nie przerywa gry.
- 52 min. – Charousek próbował obić Kapicę.
- 51 min. - Turon próbował w krótki róg.
- 50 min. – Jarosz z Sikorą atakują. Zagłębie poczuło krew.
- 49 min. - Podsiadło wrzucał ma bramkę Kapicy, kontra Podhala, Michalski indywidualnie.
- 47 min. – Zapała do Sammalmy, ten oddawał, ale akcja bez powodzenia.
- 46 min. – Luka próbował między parkanami Kapicy.
- 44 min. – Wynik na styku, może wróci intrygę w tym meczu.
- 43 min. – Gniewek świetnie znalazł się przed bramką. Gol dla Zagłębia. 4:3.
- 42 min. - Strzał Akimoto spod niebieskiej. Będzie wykluczenie dla gospodarzy.
- 41 min. – Salamon do Gniewka, barkiem broni Kapica.
Rozpoczynamy III tercję.
- 40 min. – Groźny strzał Akimoto, broni barkiem Kapica. Koniec II tercji.
- 39 min. – Rutkowski z nadgarstka, broni Kapica.
- 38 min. – Jarosz uderzał z ostrego kąta.
- 37 min. – GOL dla Zagłębia. Luka po dobrze rozegranym zamku trafia do siatki. Jeden z obrońców Podhala grał bez kija.
- 36 min. - Tym razem goście będą grać w przewadze. Wsół wędruje na ławkę kar. Strzelał Rutkowski.
- 35 min. - GOL dla Podhala. Zapała wyjechał przed bramkarza i uderzył z backhandu. Tam jeszcze była dobitka, bramkarz nie dał rady.
- 34 min. – Wyraźna przewaga Podhala w tej tercji.
- 33 min. – Koski do Sammalmy, ale ten do nikogo, przekombinowali Finowie, bawią się dzisiaj na lodzie.
- 32 min. – Piękna sztuczka techniczna Wielkiewicza, objechał obrońcę.
- 31 min. – Hovinen po raz drugi dzisiaj trafia do bramki i potwierdza chyba słuszność swojego transferu. 3:1.
- 30 min. – Różański przed szansą, ale nie ma gola.
- 29 min. –Szarotki ładnie rozgrywają zamek, ale nic z tego nie wynika, nie ma strzałów.
- 28 min. – Wajda tuż po wznowieniu uderzył. Czernik pewnie łapie. Będzie kara dla gości, Tolvanen zahaczany.
- 27 min. – Najpierw Neupauer, później Zapała, Szarotki dominują.
- 26 min. – Precyzyjny strzał Jaśkiewicza kończy męczarnie Podhala. 2:1.
- 26 min. – W końcu dobre rozegranie, Tolvanen strzela w słupek.
- 25 min. – Słabo wygląda przewaga 5 na 3. Drugi raz odgwizdany spalony w polu bramkowym Kolusza. Tylko jak to sędzia widział zza bramki?
- 25 min. – Hovinen minimalnie obok, ale będzie 5 na 3, złamany kij Koskiego. Kara dla gości.
- 24 min. – Będzie kara dla gości.
- 23 min. – Sammalmaa sam przed bramką, przestrzelił.
- 22 min. – Zagłębie szybko wykorzystuje przewagę, Bernacki wjechał do tercji Podhala i uderzył obok interweniującego Kapicy. 1:1.
- 22 min. – Jaśkiewicz uderzał, Czernik broni parkanem, poprawka Wielkiewicz, mocno ale obok bramki. Będzie kara dla Podhala.
- 21 min. – Podhale zamknęło Zagłębie w tercji obronnej. Worwa strącał strzał Wajdy
Rozpoczynamy II tercję.
- 20 min. - Hovinen dobrze obsługiwany przez Zapałę miał szansę dorzucić do swojego konta kolejną bramkę, przynajmniej dwa razy, i przy okazji zwiększyć prowadzenie Podhala.
- 20 min. - Goście założyli zamek, skończyła się kara i Sammalmaa wychodził z kontrą Podhala, podał do Worwy niezbyt dokładnie, ale młody napastnik Podhala zdołał oddać strzał.
- 19 min. - Zapała próbował zaskoczyć bramkarza zza obrońcy, już w momencie przewagi gości.
- 18 min. - Turon próbował zmieścić krążek między parkanami Kapicy.
- 17 min. - Sammalmaa stracił krążek we własnej tercji i ratował się faulem. Będzie kara dla gospodarzy.
- 17 min. - Będzie kolejne wykluczenie dla gości.
- 16 min. - Okres niemrawej gry z obu stron.
- 15 min. - Mrugała dogrywał przed bramkę, ale nikt z jego kolegów nie skierował krążka do siatki.
- 14 min. - Stoklasa ładnie wjechał do tercji Szarotek, ale dograł niedokładnie.
- 13 min. - Horzelski próbował coś ugrać w tercji Podhala, ale gospodarze rozbijają atak.
- 12 min. - Neupauer kontynuuje ostrzał z prawego bulika Czernika. Koniec kary.
- 11 min. - Kara dla Bucenki za trzymanie.
- 10 min. - GOL dla Podhala! Zapała opanował krążek w tercji Zagłębia, zagrał do Hovinena, a ten huknął spod niebieskiej.
- 9 min. - Kolusz wrzucał na bramkę. Krążek w łapaczce bramkarza.
- 8 min. - Sammalmaa dostawiał kij po podaniu przed bramkę Dutki. Broni golkiper gości.
- 8 min. - Turon strzela, ale Kapica na posterunku.
- 7 min. - Neupauer zagrywał do Siutego, krążek dotarł do Jaśkiewicza, który oddał natychmiastowy strzał. Broni bramkarz.
- 6 min. - Neupauer wjechał w tercję gości, jego strzał poprawiał jeszcze Wielkiewicz, ale Czernik mrozi gumę.
- 5 min. - Luka zakręcił w tercji Podhala, podał do Charouska, ale jego strzał zablokowany przez Sammalmę.
- 4 min. - Zespoły w pełnych składach. Strzał Tolvanena zablokowany.
- 3 min. - Neupauer dwukrotnie uderzał z prawego bulika bramkarza. Raz Czernik obronił, drugi raz strzał nad bramką.
- 2 min. - Sygnalizacja kary dla Zagłębia.
- 1 min. - Koski miał wyśmienitą szansę na gola po stracie obrońcy w tercji Zagłębia.
Rozpoczynamy. W bramce Podhala Błażej Kapica. W bramce Zagłębia Michał Czernik.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tatryski Podhale Nowy Targ podejmuje Zagłębie Sosnowiec.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html