IV runda / 40 kolejka
1:0 Mikołaj Łopuski #28 5/5 06:27
2:0 Jesse Jyrkkiö #10 ( Janne Laakkonen #62, Niko Tuhkanen #56 ) 5/5 12:43
2:1 Štěpán Csamangó #94 Karny 21:13
2:2 Jaakko Turtiainen #28 ( Damian Kapica #95, Kamil Kalinowski #10 ) (+1) 5/4 24:23
3:2 Bartosz Fraszko #17 ( Patryk Wronka #95, Tomasz Malasiński #89 ) (+1) 5/4 28:14
09:20 2 min. Dušan Devečka #19 Opóźnianie gry
16:30 2 min. Damian Kapica #95 -
20:35 2 min. Jaakko Turtiainen #28 Uderzanie kijem
23:15 2 min. Kevin Lindskoug #47 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
26:24 2 min. Łukasz Kamiński #8 Trzymanie przeciwnika
29:48 2 min. Jesse Jyrkkiö #10 Wysoko uniesiony kij
32:06 2 min. Kamil Kalinowski #10 Natarcie
33:14 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Zahaczenie
35:16 2 min. Michal Vachovec #69 Uderzanie kijem
43:21 2 min. Jesse Rohtla #11 Przeszkadzanie
60 min- Dwie kapitalne okazje miał jeszcze Csamango! Ale 3 punkty zostają w Katowicach.
60 min- Trzy sekundy do końca, wznowienie pod bramką Lindskouga.
59 min- Łuba odbija krążek po rzucie karnym wykonywanym przez Bartosza Fraszko!
59 min- Fraszko faulowany i rzut karny!
58 min- Noworyta ofiarnie blokuje strzał Tuhkanena.
57 min- Czas dla trenera Coolena.
56 min- Ależ szczęście gospodarzy! Krążek fatalnie odbił się od bandy i Csamango razem z Bepierszczem mieli odsłoniętą bramkę, Czakajik wybija krążek z linii bramkowej!
56 min- Laakkonen z bliska! Przedobrzył i nie ma czwartej bramki.
55 min- Czakajik miał dużo miejsca, ale Łuba nie był zasłonięty i spokojnie łapie krążek.
52 min- Próbował nabić Lindskouga z ostrego kąta Kapica, ale ten czujny i dobrze interweniuje.
51 min- Proste błędy z obu stron.
49 min- Laakkonen do Łopuskiego, ale dobrze Vachovec przeszkodził skrzydłowemu GKS-u.
47 min- Dobry forechecking Cracovii. Próbują wyrównać goście.
46 min- Obronili się gospodarze.
44 min- Kara dla Rohtli.
43 min- Chaotyczny początek tej tercji.
41 min- Kapica! Świetna okazja, ale nie trafił w bramkę.
41 min- Zaczynamy decydującą tercję.

Koniec II tercji. Przy schodzeniu z tafli mała przepychanka, ale sędziowie opanowali sytuację.
39 min- Dużo pracy ma Łuba, ale świetnie spisuje się Polak i trzyma swój zespół w grze.
38 min- Vachovec wraca na lód.
37 min- Raz po raz krążek zmierza w kierunku bramki Łuby, ale ten nie daje się zaskoczyć.
36 min- Czas dla Cracovii.
36 min- Wybronili się goście, ale już kolejna kara nałożona. Tym razem Vachovec.
35 min- Kalinowski wraca na lód. Mocno Rohtla, ale prosto w Łubę.
34 min- Potężnie Tuhkanen! Barkiem odbił Łuba.
34 min- Faul Bepierszcza i Katowice przez prawie minutę zagrają 5/3!
33 min- Teraz to gospodarze zagrają w przewadze.
32 min- GieKSa w pełnym zestawieniu.
31 min- Dobrze wybijają krążek gospodarze.
30 min- Jyrkkio fauluje i Cracovia w przewadze.
30 min- Krężołek sam na sam! Łuba pięknie zostawił parkan na lodzie i nie ma bramki.
29 min- GOOL 3:2! Wzorowo rozegrana przewaga i Fraszko pakuje krążek w odsłoniętej bramce!
27 min- Szansa przed gospodarzami po faulu Kamińskiego.
25 min- GOOL 2:2! Remis! Kalinowski z Kapicą rozegrali krążek za bramką i Kapica idealnie obsłużył Turtiainena, a ten z najbliżej odległości pokonuje szwedzkiego bramkarza.
25 min- Potężnie Bryniczka, pięknie do raka złapał Lindskoug.
24 min- Lindskoug wybija krążek bezpośrednio poza taflę i GieKSa zagra w osłabieniu.
23 min- Cracovia w pełnym składzie.
22 min- GOOL 2:1! Csamango strzela pod rękawicą Lindskouga i jest kontaktowa bramka!
22 min- Rzut karny dla Cracovii po faulu Deveczki!
21 min- GKS zagra w przewadze.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

20 min- Laakkonen strącił krążek po strzale Tomasika, ale instynktownie zdołał odbić Łuba.
19 min- Cracovia w piątkę.
18 min- W osłabieniu Bepierszcz w dogodnej okazji, ale kolejny raz Lindskoug!
18 min- Łopuski z klepy, szukał okienka bramki Łuby, ale pomylił się.
17 min- Csamango sam na sam! Kapitalnie łapie Lindskoug strzał z backhandu!
17 min- Kapica na ławce kar i goście zagrają w osłabieniu.
15 min- Bepierszcz na dwa razy, ale Szwed górą i nadal 2:0.
13 min- GOOL 2:0! Jyrkkio spod niebieskiej, krążek odbił się od jednego z zawodników przed bramką i zaskoczył Łubę!
13 min- Szvec spod bandy. Kąśliwy strzał, ale poradził sobie z nim Lindskoug.
12 min- GieKSa w pełnym składzie.
11 min- Szansa w osłabieniu dla gospodarzy, ale Łopuski za mocno podawał do Malasińskiego.
10 min- Kara dla Deveczki i goście zagrają w przewadze.
10 min- Fraszko z backhandu do Rohtli, ten próbował jeszcze obsłużyć Łopuskiego, ale Gajor przecina to podanie.
8 min- Uderzał Zygmunt, ale krążek podbity przez Krawczyka i Lindskoug nie musiał interweniować.
7 min- GOOL 1:0! Bepierszcz nonszalancko prowadził krążek za bramką, Łopuski podbił mu kija i stanął oko w oko z Łubą. Strzał między parkanami i wynik meczu otwarty!
5 min- Dobra okazja Starzyńskiego, ale kijem wybija mu krążek Kruczek i nie ma premierowego trafienia.
4 min- Kąśliwie Laakkonen i barkiem odbija krążek Łuba.
4 min- Csamango próbował znaleźć Bepierszcza, ale trochę zabrakło.
2 min- Csamango z ostrego kąta. Broni Lindskoug,
1 min- Laakkonen z backhandu! Minimalnie obok słupka.
1 min- Gramy! Krążek dla Cracovii.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html