02:02 2 min. Patrik Spěšný #46 Spowodowanie upadku przeciwnika
05:26 2 min. Radosław Sawicki #13 Zahaczenie
12:24 2 min. Tomasz Skokan #2 Zahaczenie
12:49 2 min. Jesse Rohtla #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:38 2 min. Michał Kalinowski #19 Wysoko uniesiony kij
44:20 2 min. Oskar Krawczyk #4 Zahaczenie
45:49 2 min. Jesse Rohtla #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:05 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Zahaczenie
51:45 2 min. Jakub Jaworski #86 Zahaczenie
52:40 2 min. Jesse Jyrkkiö #10 Trzymanie przeciwnika
- Koniec Meczu. 2-6.
- 59 min. - Podanie przed bramkę, ale mrozi gumę Lindskoug.
- 58 min. - Gra się na razie uspokoiła gdyż wynik już rozstrzygnięty.
- 56 min - Lindskoug spokojnie łapie strzał Oriechina.
- 54 min. - GOL! 2-6! Zza bulika Urbanowicz, błąd Spesnego i guma po łapaczce wpada przy słupku do bramki! Bramka w osłabieniu.
- 53 min. - Na ławkę kar siada Jyrkkio i gra się przez chwile wyrównała 4 na 4.
- 52 min. - GOL! 2-5! Garszyn w osłabieniu! Parizek zabrał krążek Cakajikowi i wyłożył gumę Rosjaninowi, który w sytuacji sam na sam pokonał Lindskouga.
- 50 min. - Skokan w dogodnej sytuacji, ale nie dał się pokonać Spesny.
- 49 min. - GOL! 1-5! Z niebieskiej z nadgarstka pod poprzeczkę wystrzelił Jyrkkio i zasłonięty przez Urbanowicza bramkarz Spesny ani nie drgnął.
- 48 min. - Mocny strzał Skólmowskiego z klepy, ale bez problemu do raka łapie Lindskoug.
- 47 min. - Kontra Bartosza Fraszki z dwóch metrów uderzył, mrozi gumę Spesny.
- 47 min. - Dobra obrona gości i torunianie bez okazji w przewadze 5 na 3.
- 46 min. - Rohtla podcina przeciwnika i torunianie przed szansą na bramkę. Zagrają przez 31 sekund przez 5 na 3. Czas dla gospodarzy.
- 45 min. - Uderzył Oriechin ale niedokładnie po rykoszecie i odbija Lindskoug.
- 44 min. - Na ławkę trafia Krawczyk, gospodarze w przewadze.
- 43 min. - GOL! 1-4! Akcja Wronki, który ruszył na bramkę Spesnego, podawał ... ale guma niefortunnie odbiła się od łyżwy Waltera i wpadła do bramki czym zaskoczyła czeskiego golkipera!
- 43 min. - Ruszył na bramkę Wiśniewski, ale nie dał się oszukać Lindskoug i zatrzymuje gumę!
- 42 min. - Oriechin uderzał z trzech metrów ale odbija Lindskoug.

- Koniec II tercji. Strzały celne w tej odsłonie: 6-12 (TVP), 10-12 (Protokół)
- 40 min. - Garszyn z dwóch metrów ale przy słupku stał dobrze Lindskoug i nie dał się zaskoczyć.
- 39 min. - Oriechin zamieszał pod bramką, lecz uderzył niezbyt celnie.
- 38 min. - Z nadgarstka Jakub Jaworski, lecz niecelnie.
- 37 min. - Wronka do Łopuskiego, ale w świetnej sytuacji obok słupka. Przeszkodził mu skutecznie też obrońca.
- 37 min. - GOL! 1-3! Urbanowicz zza bramki prosto do Strzyżowskiego, który popychany przez Naparłę uderza z powietrza dość lekko lecz na tyle precyzyjnie i nad parkanem że bez szans Spesny!
- 37 min. - Z bliska Sawicki, ale dobrze Spesny!
- 35 min. - Zamieszanie pod bramką katowiczan, lecz nie została wykorzystana ostatecznie przez torunian!
- 34 min. - Rohtla z niebieskiej, lecz obok słupka.
- 33 min. - Jakub Jaworski próbował zaskoczyć Lindskoug, ale nad bramką.
- 31 min. - GOL! 1-2! Z kontrą ruszyli torunianie Parizek i Demjaniuk stracili gumę, gdzie w drugą stronę pomknęli goście i Łopuski wycofał do Wronki a ten technicznym mierzonym strzałem pokonał Spesnego!
- 30 min. - Urbanowicz ruszył na bramkę Spesnego, ale ten nie dał się pokonać.
- 30 min. - Kalinowski uderzył w twarz kijem przy walce Krężołka i trafia na ławkę kar.
- 29 min. - Akcja Garszyna ale został zablokowany przez obrońcę i nie zdołał oddać strzału.
- 28 min. - Zza bulika Jakub Jaworski i dobrze Lindskoug mrozi gumę.
- 27 min. - Zza obrońcy i z okolicy bulika z nadgarstka uderzał Michał Kalinowski ale dobrze parkanem odbija Lindskoug.
- 25 min. - Spod niebieskiej uderzył Cakajik, ale pewnie łapie gumę Spesny.
- 23 min. - Walter z niebieskiej prosto w obrońcę katowiczan Skokana.
- 22 min. - Laakkonen sam na sam, ale lepszy okazał się Spesny!
- 21 min. - Uderzał Dołęga ale zablokowany, poprawiał Walter ale też nieskutecznie.

- Koniec I tercji. Strzały celne: 7:18 (według TVP Sport), 10:15 (według protokołu).
- 20 min. - Kontra Wronki jechał niepilnowany z prawej strony, huknął z bulika ale Spesny broni!
- 19 min. - Dobrze w obronie wybija z rytmu atakującego rywala Jyrkkio.
- 18 min. - Wygrane wznowienie i od razu huknął Sawicki, dobrze Spesny.
- 18 min. - Z niebieskiej Cakajik, krążek zatrzymał się w parkanach Spesnego, który po chwili zorientował się gdzie jest guma.
- 16 min. - Wronka do Rohtli, ten z pierwszego krążka chciał uderzyć z bulika lecz nie trafił dokładnie w gumę.
- 14 min. - Szybka akcja gospodarzy, podanie przed bramkę ale tam z krążkiem minął się Michał Kalinowski. Jęk zawodu na trybunach.
- 13 min. - GOL 1-1! Dobra akcja gospodarzy, Trachanow na dalszy słupek do Karczochy i ten uderza z pierwszego krążka nie dając szans przemieścić się bramkarzowi!
- 12 min. - Dwie kary w krótkim odstępie czasu dla katowiczan! 5 na 3 zagrają torunianie!
- 12 min. - Akcja torunian, ale Lindskoug nie daje się oszukać.
- 12 min. - Kolejna dobra interwencja Sepsnego, goście przycisnęli. Jyrkkio uderzył obok słupka.
- 11 min. - Rohtla po kiju przeciwnika uderza wysoko nad bramką.
- 10 min. - Z niebieskiej uderzał Tomasik, spokojnie Spesny.
- 9 min. - Spesny łapie krążek po wrzutce katowiczanina.
- 8 min. - Gospodarze nie wykorzystali przewagi gdy na ławce kar siedział Sawicki.
- 7 min. - Demjaniuk z bliska ale krążek trafił w słupek.
- 6 min. - Potężny strzał ze skaczącego krążka Skólmowskiego nad poprzeczką.
- 4 min. - Krótkie podanie Laakkonena do Strzyżowskiego, od razu sanoczanin uderzył ale prosto w Spesnego.
- 3 min. - Wronka z nadgarstka spod niebieskiej, ale nad bramką.
- 3 min. - Rohtla pod bramkę, ale odbija Spesny.
- 2 min. - Spesny podcina Strzyżowskiego i kara dla gospodarzy!
- 1 min. - GOL! 0-1! Zasłonięty Spesny przepuszcza gumę po strzale z niebieskiej Cakajika! Krążek wleciał pomiędzy parkanami czeskiego golkipera.
- 1 min. - Uderzenie Starzyńskiego odbija Spesny.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! A drugi otrzymasz GRATIS!!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D