06:38 2 min. Radosław Nalewajka #22 Atak kijem trzymanym oburącz
06:38 10 min. Adrian Kowalówka #27 Kara za niesportowe zachowanie 10min
09:29 2 min. Dariusz Wanat #10 Wysoko uniesiony kij
24:46 2 min. Patryk Malicki #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:18 2 min. Peter Bezuška #4 Przeszkadzanie
36:42 2 min. Jakub Kubeš #6 Atak kijem trzymanym oburącz
47:13 2 min. Dariusz Gruszka #79 Spóźniony atak ciałem
53:40 2 min. Dariusz Wanat #10 Natarcie
57:11 2 min. Aleš Ježek #69 Natarcie
Koniec
58. min - GOOOL! 5:1! Grof potężnym uderzeniem zaskoczył Lipińskiego.
57. min - Uderzenie Kubesza, broni oświęcimski bramkarz.
56. min - Malicki sam na sam w sytuacji z Raszką. Pewna interwencja bramkarza gospodarzy.
56. min - Gramy w pełnych składach.
55. min - Jastrzębianie założyli zamek, brakuje jednak kąśliwych uderzeń.
54. min - Kara dla Wanata.
53. min - Widać, że z oświęcimian zeszło już powietrze. Jastrzębie pewnym krokiem zmierza do zwycięstwa.
52. min - Kominek do Gimińskiego, oświęcimski bramkarz jest na posterunku.
51. min - GOOOOL! Sygnalizowana kara, Raszka zjechał z bramki i jastrzębianie założyli zamek. Fabusz do Lukaczika, a ten strzałem z linii niebieskiej pokonuje zasłoniętego Lipińskieg.
50. min - Koniec kary Gruszki.
49. min - Kasperlik wjechał do tercji i znalazł się w sytuacji sam na sam z Lipińskim. Oświęcimski golkiper znów stanął na wysokości zadania, broniąc uderzenie parkanem.
48. min - Teraz dopiero uderzał Homer. Lipiński na
48. min - Jastrzębianie fatalnie rozgrywają przewagi. Dwa proste błędy na niebieskiej, zamek znów trzeba budować od nowa.
48. min - Kara dla Gruszki za spóźniony atak ciałem.
47. min - Jeśli oświęcimianie chcą o coś dziś powalczyć, to muszą koniecznie zagrać agresywniej.
46. min - Kominek w sytuacji sam na sam. Broni Lipiński.
45. min - GOOOL! 3:1! Raszka wybijał krążek i nabił Malickiego.
45. min - Uderzenie Saura z bulika!
44. min - GOOOL! 3:0! Kasperlik w sytuacji sam na sam zmieścił gumę między parkanami Lipińskiego.
42. min - Gramy w pełnych składach.
41. min - GOOOL! 2:0! Homer wybił krążek z własnej tercji, Paś popędził za nim i w sytuacji sam na sam "na raty" pokonał Lipińskiego
41. min - Themar zakręcił jastrzębskimi obrońcami, oddał strzał, ale Raszka był na posterunku.
41. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

39. min - Gramy w pełnych składach.
39. min - Saur! Uderzenie czeskiego obrońcy zablokowane.
38. min - Sebastian Kowalówka po dograniu Daneczka był dosłowne o krok od zdobycia gola. Świetnie interweniuje Raszka.
38. min - Lipiński chciał zagrać krążek, ale trafił on wprost na łopatkę kija Fabusza. Doświadczony słowacki napastnik chciał wjechać z krążkiem do bramki.
37. min - Kara dla Kubesza. Szansa dla oświęcimian na doprowadzenie do wyrównania podczas gry w przewadze.
36. min - Teraz dobre uderzenie Piotrowicza, Raszka zdołał odbić krążek po strzale oświęcimskiego skrzydłowego.
35. min - Paś! Ładnie wjechał do tercji Unii, ale jego uderzenie bardzo niecelne.
34. min - Gramy w pełnych składach.
33. min - Dwa groźne uderzenie oświęcimian. Najpierw Kiilholma, potem nieznacznie pomylił się Themar.
32. min - Kara dla Unii. Bezuszka nieprawidłowo powstrzymywał Wróbla.
31. min - Kolejna dobra okazja Wanata. Tym razem zakręcił pirueta na lodzie, uderzył z bekhendu i guma o centymetry minęła posterunek Raszki.
30. min - Wanat uderzył w krótki róg. Raszka sparował krążek na poprzeczkę.
29. min - Oświęcimianie szukają kontaktowego gola. Wrzutka Bezuszki, strącenie Gruszki. Broni Raszka.
28. min - Jachym wzdłuż bramki do Adamusa. Ten uderzył z pierwszego krążka, ale Raszka rozciągnął się jak struna i obronił ten strzał.
27. min - Gramy w pełnych składach.
27. min - Jan Homer z niebieskiej, trafił wprost w Pasia. Młody jastrzębski napastnik zwija się z bólu. Gra przerwana.
26. min - Radosław Nalewajka zawinął z nadgarstka. Świetnie interweniuje Lipiński.
25. min - Malicki powalił na lód Ł. Nalewajkę. Będzie kara dla oświęcimian.
23. min - Coraz groźniejsi są goście.
22. min - Kulas w sytuacji sam na sam z Lipińskim. Spudłował
22. min - Sporo szczęścia miał Raszka, który najpierw wypuścił gumę, potem ją zamroził. Ewidentna kara za opóźnianie gry.
21. min - Oświęcimianie znacznie agresywniej. Od razu wzięli się solidnie do roboty, oddając kilka strzałów.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę

19. min - Tabaczek szukał długiego rogu. Uderzenie niecelne.
18. min - Po dominacji JKH, gra się wyrównała.
17. min - Unia prezentuje się znacznie lepiej niż na początku spotkania.
16. min - Themar sam na sam z Raszką. Guma podskakiwała mu na łopatce, więc zdecydował się na strzał z bekhendu. Broni Raszka.
15. min - Maciejewski z niebieskiej. Spokojna interwencja bramkarza gospodarzy.
15. min - Teraz biało-niebiescy wyszli z kontrą. Uderzenie S. Kowalówki, ale za lekkie.
14. min - Unia na razie bardzo niedokładna. W ataku pasywna.
13. min - Goście jak na razie nie wyprowadzili żadnej składnej akcji.
12. min - Oświęcimianie w pełnym składzie.
11. min - Dobrze prezentuje się w oświęcimskiej bramce 18-letni Lipiński.
10. min - Kubesz! Broni Lipiński.
10. min - Kolejna kara dla Unii. Tym razem na ławkę kar trafił Wanat.
9. min - Lipiński, choć mecz się ledwo rozpoczął, ma już na swoim koncie 10 udanych interwencji.
9. min - Spięcie Jeżka z Kasperlikiem. Obyło się bez wykluczeń.
8. min - Sporo strzelają jastrzębianie. Teraz próbował Homer.
8. min - Dwukrotnie uderzał Sulka. Dwie dobre interwencje oświęcimskiego bramkarza.
7. min - Obustronne wykluczenie Adriana Kowalówki i Radosława Nalewajki.
7. min - Gramy w pełnych składach.
6. min - Lukaczik potężnie z niebieskiej. Broni Lipiński.
5. min - Homer kąśliwie z wysokości bulika. Lipiński sparował gumę na poprzeczkę.
5. min - Kara dla Jachyma.
4. min - Tafla uprzątnięta gramy dalej!
4. min - GOOOOL! Kasperlik zagrał zza bramki do Fabusza, a ten uderzeniem z pierwszego krążka pokonał Lipińskiego. Na lodzie "zameldowały" się miśki. Akcja Teddy Bear Toss trwa.
3. min - Niepewna interwencja Lipińskiego, Łukasz Nalewajka nie wykorzystał jego błędu przy wybiciu krążka.
2. min - Potężne uderzenie Grofa.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Raszka i Lipiński.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Sebastian Lipiński B 5 5.00 46 46 0 0 0 0 89.13 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0