3:2 Siemion Garszyn #10 ( Maksim Kamienkow #71, Daniił Oriechin #91 ) 3/3 63:45
24:46 2 min. Dominik Jarosz #47 Zahaczenie
31:27 2 min. Peter Fabuš #25 Atak kijem trzymanym oburącz
32:32 2 min. Maciej Sulka #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:25 2 min. Robert Korczocha #88 Uderzanie kijem
47:09 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Uderzanie kijem
52:49 2 min. Arciom Mianciuk #90 Natarcie
53:30 2 min. Radosław Nalewajka #22 Uderzanie kijem
54:32 2 min. Tobiasz Bigos #86 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:53 10 min. Robert Korczocha #88 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60:00 2 min. Martin Kasperlík #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
64 min- GOOOL 3:2! Kamienkow z niebieskiej, odbija przed siebie Raszka i dobija Garszyn! Krążek w siatce i Rosjanin utonął w objęciach kolegów!
64 min- Garszyn zakręcił trójką gości, ale strzelił tuż obok!
63 min- Kasperlik wraca na lód. Przerwa w grze i gramy 3 na 3.
62 min- Gimiński uderzył kijem w twarz Kalinowskiego, ale sędzia Baca nie nakłada kary.
61 min- Kocioł pod bramką Raszki! Kamienkow miał pustą bramkę, ale jakimś cudem parkanem broni Raszka!
61 min- Gramy! Bulik dla Energii.

CZEKA NAS DOGRYWKA! Torunianie zagrają przez 2 minuty 4 na 3. Kasperlik równo ze syreną otrzymał karę.
58 min- Ofiarnie ciałem blokuje strzał Kamienkowa Radosław Nalewajka.
57 min- Gramy w pełnych składach. Niesamowite emocje w Toruniu!
57 min- Kapitalne trzy okazje gospodarzy, ale jakimś cudem nie trafiają do siatki!
56 min- Mianciuk z pierwszego! Słupek!
55 min- Kara dla Karczochy za niesportowe zachowanie. Zawodnik złamał kija po tym jak zmarnował okazję 2 na 1 i nie trafił do odsłoniętej bramki! To była świetna okazja dla Energii. Czas dla Torunia.
55 min- Kara dla Bigosa i Toruń za 17 sekund zagra 5/4 przez ponad pół minuty.
54 min- Spesny ratuje Energę! Fenomenalnie broni strzał Nalewajki z bliska, a napastnik gości uderzał kijem bramkarza Torunia i otrzymał za to karę.
53 min- Dyskusyjna kara dla Mianciuka.
51 min- Ożywiły się trybuny w Toruniu. Może się podobać ten mecz. Dużo walki na lodzie.
49 min- GOOOL 2:2! Oriechin fenomenalnie wykonał karnego, wyczekał Raszkę i poniósł krążek pod poprzeczkę! Remis!
49 min- Rzut karny dla Torunia! Kubes faulował Oriechina w akcji sam na sam!
48 min- Spesny kapitalnie wyłapał strzał Dubinina.
48 min- Kara dla Wiśniewskiego.
47 min- Karczocha sam przed bramką! Zwód na backhand, Raszka zostawił parkan na lodzie, a Rosjanin nie podniósł krążka i ratuje gości ich golkiper!
46 min- Dołęga dostał podanie przed bramką, ale nie trafił w krążek.
45 min- Szukają wyrównania gospodarze.
44 min- Mianciuk sam na sam! Próbował między parkanami, ale Raszka górą w tym pojedynku!
42 min- Kontra gości, ale dobrze Trachanow przerywa podanie.
41 min- Zaczynamy trzecią tercję.

40 min- Fabusz dostał świetnie podanie od Kasperlika, ale nieczysto trafia w krążek i Spesny zdołał odbić "gumę". Po chwili solowy rajd Kasperlika strzał z backhandu, dwie dobitki, ale toruński golkiper nie dał się zaskoczyć!
39 min- Kara dla Karczochy.
38 min- Minge do Waltera, ten po lodzie, ale takimi strzałami Raszki nie da się zaskoczyć.
35 min- Gramy już w pełnych składach. Przetrwali to goście.
33 min- Karczocha miał odsłoniętą bramkę! Ale nie trafił w krążek! Jastrzębie już w czwórkę.
33 min- Energa przez 55 sekund 5/3!
32 min- Fabusz na ławce kar.
32 min- Garszyn! Dwie okazje, najpierw Raszka świetnie broni po chwili poprzeczka!
29 min- Wyrównany mecz w Toruniu, ale więcej strzałów oddają torunianie.
27 min- Przetrzymali to osłabienie goście, a tuż po wyrównaniu składów próbowali Jaworski i Wiśniewski, ale Raszka czujny i nadal przyjezdni na prowadzeniu.
27 min- Paś sam na sam! Spesny górą!
25 min- Pierwsza kara w tym meczu. Jarosz na ławce kar.
24 min- Szansa Radosława Nalewajki, ale świetnie parkanem odbija Spesny.
23 min- Czas dla JKH.
22 min- Kamienkow z niebieskiej, trącił krążek Karczocha i było blisko wyrównania!
22 min- Jastrzębianie systemem 1 - 4 w forecheckingu i mocno utrudnia to wjazd do tercji.
21 min- Bulik dla Jastrzębia.

20 min- Równo ze syreną strzela Kamienkow, ale prosto w Raszkę.
20 min- Trachanow z pierwszego! Chwyta krążek Raszka i 5 sekund do końca tercji.
18 min- GOOL 1:2! Przechwyt Sulki i znów szybka kontra. Wróbel podał do Fabusa, a ten strzelił pod poprzeczkę i nie dał szans Spesnemu.
17 min- Mianciuk spod bandy, odbił do boku Raszka.
15 min- GOOL 1:1! Szybka kontra gości, Paś podał do Wróbla, ten oddał strzał i krążek wpadł do bramki między parkanami Spesnego!
13 min- Kamienkow na dwa razy, broni Raszka!
12 min- Przejęli inicjatywę gospodarze.
10 min- GOOL 1:0! Oriechin wjechał pomiędzy dwóch obrońców i huknął na dalszy słupek! Raszka bez szans!
10 min- Minęła połowa pierwszej tercji, a my nie oglądaliśmy jeszcze klarownej okazji do zdobycia bramki.
8 min- Walter, a po chwili Garszyn z ostrego kąta, ale dobrze interweniuje Raszka.
7 min- Mało strzałów oglądamy na Tor-Torze. Oba zespoły raczej nastawione defensywnie.
5 min- Próbują jakiejś akcji ofensywnej torunianie, ale dobrze pracują w swojej tercji jastrzębianie.
3 min- Mocne tempo narzucili przyjezdni. Od razu rzucili się do ataku.
2 min- Michałowski po buliku, ale krążek zatrzymał się gdzieś w gąszczu nóg i spokojnie łapie go Spesny.
1 min- Gramy! Krążek dla gości.

Uwaga - Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net, pomoże nam to w rozwoju i utrzymaniu strony. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet