02:43 10 min. Dawid Maciejewski #6 Kara za niesportowe zachowanie 10min
08:57 2 min. Oskar Lehmann #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:20 5 min. Miloslav Jáchym #85 Rzucenie na bandę
10:20 20 min. Miloslav Jáchym #85 Kara za niesportowe zachowanie 10min
10:20 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Ostrość
10:42 2 min. Krzysztof Kantor #76 Przeszkadzanie
38:34 2 min. Mateusz Adamus #38 Przeszkadzanie
38:34 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Ostrość
47:01 2 min. Tomasz Pastryk #68 Trzymanie przeciwnika
48:19 2 min. Jakub Šaur #33 Przeszkadzanie
50:13 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
49. min - Niestety problemy z internetem mocno komplikują nam plany. Wynik na razie bez zmian.
42. min - Trener Szejba bierze czas.
42. min - GOOOL! 2:4! Pesta pięknym uderzeniem w okienko zdobywa czwartego gola
41. min - GOOOL! 2:3! Vitek uderzeniem w krótki róg zaskoczył Fikrta

39. min - Obustronne wykluczenie. Stasiewicz i Adamus.
38. min - GOOOL! 2:2! Danieluk strzałem z bekhendu w krótki róg pokonuje Fikrta
37. min - Wściekle atakują gdańszczanie, oświęcimianie mają problem, by zmienić formacje.
35. min - Cariegorodcew! Chciał wypuścić krążek i szybko wznowić grę. Przed bramkarzem znalazł się Haas! Niewiele mu zabrakło, by trafić do siatki.
34. min - Sporo prostych błędów popełniają oświęcimianie. Mają problem, by opuścić własną tercję.
33. min - Vitek prawie wjechał z krążkiem do oświęcimskiej bramki.
32. min - Teraz oświęcimianie wystrzeliwują krążek z własnej tercji. Długo wyczekiwana zmiana formacji.
31. min - Gdańszczanie ruszyli w pogoń za wynikiem. Mocno atakują i pod oświęcimską bramką się kotłuje.
30. min - Wracamy po drobnych problemach z internetem.
28. min - GOOOL! 2:1! Themar idealnie wypatrzył Tabaczka, a ten położył Cariegorodcewa i trafił do siatki
27. min - Kotłuje się pod oświęcimską bramką. Uderza Robin Maly, poprawiali Danieluk i Steber.
26. min - Groźni są gdańszczanie, każdą akcję starają się kończyć strzałem.
25. min - Pesta! Ładnie pociągnął z nadgarstka. Kolejna dobra interwencja "Fikiego".
24. min - Gramy w pełnych składach.
24. min - Kontra Vitka! Uderzenie z nadgarstka, broni Fikrt.
23. min - Adamus w sytuacji sam na sam z Cariegorodcewem! Górą gdański bramkarz.
23. min - Kontra gdańszczan, ale rozpaczliwa interwencja Adriana Kowalówki.
23. min - Dobre uderzenie Saura z niebieskiej. Próba dobitki! Rozpaczliwie bronią się goście.
22. min - Gruszka faulowany przez Pestę. Będzie kara dla gdańskiego napastnika.
22. min - Stasiewicz wrzucił krążek, Vitek zmienił jego lot i Fikrta uratowała poprzeczka.
21. min - Gdańszczanie rzucili się do ataku.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - GOOOL! 1:1! Steber wzdłuż bramki do Polodny, a ten nie miał większych problemów, by trafić do siatki
20. min - Gruszka! Będąc na kolanach oddał strzał. Wydaje się, że Gruszka był w tej sytuacji faulowany.
19. min - Akcja za akcję. Sporo się dzieje.
18. min - Twardy, szybki mecz oglądamy przy Chemików 4.
17. min - Tabaczek pomknął lewym skrzydłem, oddał strzał z klepy. Broni Cariegorodcew.
16. min - Z boksu wyszedł też Maciejewski, który odsiadywał karę 2+10.
15. min - Gramy w pełnych składach.
14. min - Strużyk potężny strzał z prawego bulika. Gdańszczanie wciąż w przewadze.
14. min - Kolejna kontra Unii. Gruszka do Tabaczka, ale to podanie zdołali przeciąć gdańscy obrońcy.
14. min - Tabaczek wyszedł na dogodną sytuację. Tieslukiewiczowi spadł kask, ale dopiero po czasie zjechał do boksu. Na pewno po tym meczu sporo będzie się mówić o pracy arbitrów.
13. min - MH Automatyka Gdańsk w przewadze przez dobre dwie minuty. Szansa na wyrównanie.
13. min - Gabryś potężnie. Broni Cariegorodcew.
12. min - Themar! Potężnie z prawego bulika.
12. min - Gruszka z bulika! Minimalnie niecelnie.
12. min - Kara dla Kantora. Unia zagra w przewadze 4 na 3.
11. min - Stasiewicz wbił się w Jachyma. Czeski napastnik otrzymuje karę 5+20. Kara również dla gdańszczanina za uderzanie. Kontrowersyjna decyzja.
10. min - GOOOL! 1:0! Unia wychodzi na prowadzenie. Gruszka przekierował uderzenie Themara. Tak widzieli to sędziowie.
9. min - Kara dla Lehmanna.
9. min - Jachym z korytarza między bulikami, broni Cariegorodcew.
9. min - Haas do Daneczka, ale ten chybił z bliska.
8. min - Gruszka! Zjechał z lewego skrzydła, oddał strzał, ale gdański bramkarz był na posterunku.
7. min - Z niebieskiej próbował Adrian Kowalówka, ale uderzył wprost w Danieluka.
7. min - Unia rzadko oddaje strzały. Cariegorodcew jest bezrobotny.
6. min - Na razie optyczną przewagę mają gdańszczanie.
5. min - Gramy w pełnych składach.
5. min - Tabaczek ładnie powalczył o krążek, ukradł kilkanaście cennych sekund.
4. min - Tieslukiewicz z niebieskiej, lot krążka zmieniał Stasiewicz. Guma wylądowała na siatce za bramką.
4. min - Polodna! Próbował pokonać Fikrta strzałem z bekhendu.
3. min - Kara dla Maciejewskiego. 2+10 za rzucenie na bandę.
2. min - Leśniak od razu po buliku oddał strzał. Pewna interwencja oświęcimskiego bramkarza.
2. min - Strużyk z wysokości prawego bulika. "Fiki" mrozi krążek.
1. min - Polodna z nadgarstka, broni Fikrt.
1. min - Agresywnie starają się grać obie drużyny. Mocny pressing
1. min - Zaczynamy! W bramkach Fikrt i Cariegorodcew.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html
#7 Jan Daneček ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Krzysztof Dudkiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0