4:3 Marek Strzyżowski #80 ( Tomasz Malasiński #89, Bartosz Fraszko #17 ) +/-
02:48 2 min. Dušan Devečka #19 Zahaczenie
19:38 2 min. Petr Chaloupka #24 Przeszkadzanie
27:42 2 min. Ņikita Kolesņikovs #52 Atak kijem trzymanym oburącz
46:05 2 min. Petr Chaloupka #24 Opóźnianie gry
47:49 2 min. Andrej Themár #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:22 2 min. Jesse Rohtla #11 Atak kijem trzymanym oburącz
58:37 2 min. Shane Owen #51 Uderzanie kijem
60:00 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
60:00 2 min. Jakub Grof #27 Ostrość
- Koniec Meczu. Cracovia wygrywa 4-3 a w rywalizacji po trzech meczach jest 2-1 dla Katowic, jutro kolejne spotkanie na antenie TVP Sport.
- 60 min. - Jeszcze po gwizdku padają ciosy między Urbanowiczem a Grofem, sędziowie szybko rozdzielają.
- 60 min. - 20 sekund do końca, Cracovia wybija na uwolnienie w boksie już Shane Owen.
- 60 min. - 27 sekund do końca spotkania ponownie o czas poprosił trener.
- 59 min. - O czas poprosił na 1:23 do końca meczu Tom Coolen.
- 59 min. - Kara dla Wanackiego, Cracovia coraz bliżej zwycięstwa.
- 58 min. - Fraszko z nadgarstka nad poprzeczką.
- 57 min. - Katowice dobrze w osłabieniu, Cracovia spokojnie pilnuje wyniku.
- 56 min. - Rohtla na karze. Gospodarze w przewadze.
- 55 min. - Groźnie Dziubiński z bliska, ale Owen parkanem odbija gumę.
- 54 min. - Wronka nad bramką, Cracovia wybija na uwolnienie.
- 52 min. - Sawicki zablokowany przez Kolesnikovsa.
- 51 min. - Akcja Wronki, ale obok słupka.
- 50 min. - Power Break, przerwa 1,5 minuty.
- 49 min. - Goście dobrze się bronią w osłabieniu i wybijają z rytmu rywala.
- 48 min. - Kara dla Katowic, Pasy w przewadze. Jeszcze uderzał Dziubiński ale bez efektu.
- 47 min. - GOL! 4-3 Malasiński przed bramkę do Strzyżowskiego a ten z pierwszego krążka nie daje szans Radziszewskiemu.
- 46 min. - Kara dla Cracovii. Na ławkę siada Chaloupka.
- 45 min. - Radziszewski tym razem bardzo dobrze po strzale Sawickiego, za moment Wanacki i guma w raku bramkarz gospodarzy.
- 44 min. - GOL! 4-2 Wronka do Malasińskiego ten obrócił się z krążkiem uderzył w bandę za bramką, krążek wyszedł przed nią trafił w parkan Radziszewskiego i wpadł do bramki!
- 44 min. - Dwukrotnie w ciągu kilkunastu sekund ucierpiał Adam Domogała, według sędziów bez kar.
- 43 min. - Cakajik z niebieskiej, obok słupka.
- 42 min. - Na razie spokojny początek trzeciej odsłony.

- 40min. - Fraszko mocno z bulika, łapie do raka Radziszewski.
- 39 min. - Kapica z Sykorą pod bramką, ale podanie zostało przecięte przez obrońcę.
- 37 min. - Urbanowicz z bulika, zablokowany.
- 36 min. - Sykora z niebieskiej ale ni to strzał ni to podanie, odbija Owen.
- 34 min. - GOL! 4-1 Krótko Worobjow do Dziubińskiego, ten się obrócił i uderzył obok parkanu Owena.
- 32 min. - Vozdecky pod bramkę ale Rohtla niecelnie uderzył.
- 30 min. - Rompkowski z niebieskiej, próbował zmienić lot krążka Drzewiecki ale ten ląduje w raku Owena.
- 28 min. - GOL! 3-1! Fraszko do niepilnowanego Grofa a ten uderzył z metra precyzyjnie nad interweniującym Radziszewskim.
- 28 min. - Kara dla Kolesnikovsa i goście w przewadze.
- 27 min. - GOL! 3-0! Urbanowicz nie został zatrzymany przez Rąpałę, objechał bramkę upadając zagrał jeszcze gumę pod bramkę a tam Worobjow uderzył między parkanami Owena.
- 26 min. - Sykora z bulika, już podniósł ręce do góry w geście radości ale Owen barkiem odbił gumę nad poprzeczkę.
- 25 min. - Sawicki uderzył zza obrońcy, obok słupka.
- 24 min. - Kapica do Da Costy, ten mocno uderzył ale obok bramki.
- 23 min. - Spod bandy Devecka, odbija Radziszewski.
- 22 min. - Akcja Wronki, ale uderzył obok bramki.

- Koniec I tercji. Strzały: 12-11.
- 20 min. - Kontra Katowic, Rohtla zza bramki do Vozdeckyego, ten uderzył z metra, było blisko. Kara dla Cracovii, na ławkę siada Chaloupka.
- 19 min. - Akcja Kapicy i gospodarze blisko zdobycia trzeciego gola! Kapica pociągnął Owen broni i zamieszanie pod bramką, guma ląduje obok bramki!
- 18 min. - Kontra Rompkowskiego, który popędził na bramkę rywala ale zatrzymany został przez defensora i Owen mrozi gumę.
- 17 min. - Sykora nad bramką, Cracovia atakuje.
- 16 min. - Na razie to Cracovia dyktuje warunki gry.
- 15 min. - GOL! 2-0! Strzyżowski podał na kija Kapicy w tercji gospodarzy, ten popędził przez pół lodowiska i strzałem sprzed bulika zaskoczył Owena.
- 15 min. - Rohtla uderzył z okolicy bulika, broni Radziszewski.
- 14 min. - Uderzenie Paczkowskiego, bez efektu.
- 12 min. - GOL! 1-0! Strzał Domogały odbił Owen, Dziubiński przejął gumę sam pociągnął akcję do środka a jego strzał po rykoszecie wpadł do bramki Katowic.
- 11 min. - Pierwszy Power Break, na razie więcej akcji stworzyli gospodarze. Fajnie, że wyszedł ktoś do czyszczenia lodu, sympatyczne dziewczyny zbierają niedoskonałości z lodu.
- 9 min. - Pierwsza groźna akcja gości, Radziszewski na posterunku. Themar za bramki, tam Rohtlę wyprzedził Radzik, który zamroził gumę.
- 8 min. - Rompkowski z niebieskiej uderzył obok bramki.
- 7 min. - Strzał Drzewieckiego z ostrego kąta, obok słupka.
- 6 min. - Groźnie najechał na bramkę Da Costa, Owen na posterunki i nie patyczkował się z napastnikiem Cracovii z czego wynikło poruszenie bramki.
- 4 min. - Strzał Wajdy zablokowany.
- 3 min. - Kara dla Devecki, pierwsza przewaga dla Cracovii.
- 1 min. - Sinagl w obronie "Pasów", już pod koniec ostatniego spotkania czeski napastnik został cofnięty do defensywy.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 40 40 0 0 0 0 92.50 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0