(+) Bryniczka #13, Chaloupka #24, Kolesņikovs #52, Rompkowski #97, Urbanowicz #92
00:05 2 min. Martin Vozdecký #8 Uderzanie kijem
01:57 2 min. Bogusław Rąpała #23 Rzucenie na bandę
10:13 2 min. Paweł Zygmunt #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:36 2 min. Ņikita Kolesņikovs #52 Rzucenie na bandę
14:55 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Uderzanie kijem
23:36 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:07 20 min. Teddy Da Costa #77 Kara meczu za niesportowe zachowanie
30:07 5 min. Teddy Da Costa #77 Natarcie
37:42 2 min. Jakub Grof #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:21 2 min. Damian Szurowski #4 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
45:09 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Atak kijem trzymanym oburącz
52:50 2 min. Bartosz Fraszko #17 Atak łokciem
52:50 2 min. Ņikita Kolesņikovs #52 Atak kijem trzymanym oburącz
58:31 2 min. Martin Vozdecký #8 Zahaczenie
Koniec meczu! Dziewiąte zwycięstwo z rzędu w wykonaniu GKS-u Katowice.
60 min- Dziubiński wyszedł sam na sam! Broni Owen!
60 min- Radziszewski zjechał! Cracovia w szóstkę.
59 min- Kara dla Vozdeckiego. Czas dla Pasów.
59 min- Themar ładnie przy bandzie skasował Dziubińskiego.
57 min- Fraszko sam, strzał z ostrego kąta i broni Radziszewski.
56 min- Kapica! Poprzeczka!
55 min- GOOL 2:1! Wrzutka na bramkę Chaloupka, Bryniczka dopada do krążka i pakuje go w pustej bramce obok leżącego Owena.
53 min- Obustronne wykluczenie. Na ławce kar Fraszko i Kolesnikovs.
53 min- Mało dobrych okazji w ostatnich minutach. Oba zespoły chyba już czekają na końcową syrenę.
51 min- Dużo szans Katowic, ale próbują wjechać do pustej bramki z krążkiem.
49 min- Themar do Rohtli na pustą bramkę, ale ten trafia w zewnętrzną stronę słupka!
48 min- Pasy w pełnym zestawieniu.
46 min- Czakajik wzdłuż bramki do Themara, ale dobrze obrońca wyblokował strzał.
45 min- Indywidualnie Wronka, strzał z nadgarstka i broni Radziszewski.
44 min- Katowiczanie dziś bez polotu w przewagach. Nie idzie im ten element gry.
42 min- Kontra 2 na 1 Pasów, ale dobrze kijem interweniuje Krawczyk.
41 min- Zaczynamy ostatnią tercję.

39 min- Dobra praca Strzyżowskiego i prawie pół minuty gra toczyła się pod bramką Radziszewskiego.
37 min- Dużo chaosu w ostatnich minutach.
36 min- Drzewiecki! Słupek ratuje Owena!
36 min- Pasy w pełnym składzie.
33 min- Na razie słabo wygląda przewaga gospodarzy.
31 min- Kara meczu dla Francuza! Deveczka ledwo trzymał się na nogach.
31 min- Potężne wejście Da Costy i Deveczka leży na lodzie.
30 min- Rohtla wycofał do Deveczki, broni Radziszewski!
30 min- Chaloupka z niebieskiej, ale czujny Owen i odbija krążek do boku.
28 min- Rąpała mocno z niebieskiej, poprawiał Strzyżowski, ale dużo szczęścia po stronie Pasów.
26 min- Analiza wideo czy była bramka, ale Owen pewny, że krążek nie przekroczył linii bramkowej. Sędzia Baca rozkłada ręce. Nie ma bramki.
26 min- Kapica do Kruczka, który miał pustą bramkę! Owen jakimś cudem wybija krążek lecący do siatki! Piękna obrona.
25 min- Dobrze pracuje GieKSa w przewadze.
24 min- Fraszko do Malasińskiego, ale za mocno.
23 min- GOOL 2:0! Sawicki z backhandu, w ciemno na środek, Krężołek mimo asysty obrońców zdołał oddać strzał, krążek odbił się jeszcze od poprzeczki i wpadł do siatki!
22 min- Ładna akcja gospodarzy! Strzyżowski do Sawickiego! Ten dokłada łopatkę kija, ale krążek poleciał minimalnie obok!
22 min- Cracovia wybija po raz drugi na uwolnienie.
21 min- Themar z klepy! Instynktownie broni Radzik!

Koniec I tercji, dobra odsłona w wykonaniu obu ekip. Z nadzieją czekamy na drugą tercję.
20 min- Kalus do Da Costy, ale ten z dobrej sytuacji źle trafia krążek.
19 min- Szinagl pod poprzeczkę i krążek po interwencji Owena ląduje poza taflą.
18 min- Krężołek po wznowieniu z backhandu, broni Radziszewski.
17 min- Gieksa z łatwością zakłada zamek, ale nie może oddać groźnego strzału. Goście w piątkę.
15 min- Kara dla Rompkowskiego, ale z racji urazu obrońcy, karę odsiaduje Zygmunt.
14 min- Cracovia w piątkę.
14 min- Kalus mógł wyjść sam na sam w osłabieniu, ale świetna, ofiarna interwencja Deveczki i nic nie wyszło.
13 min- Grof! Słupek zadźwięczał w Satelicie!
12 min- Kara dla Kolesnikovsa! Gieksa przed szansę w podwójnej przewadze.
11 min- Rohtla! Wyjechał sam przed bramkarza, ale zbyt ostry kąt i broni Radziszewski!
11 min- Bomba Kruczka, ale Owen na posterunku.
10 min- Dalidowicz! Przejął krążek po buliku i strzelił z backhandu, gumę zdołał odbić Radzik!
8 min- GOOOL 1:0! Radzik odbija pierwsze uderzenie Vozdeckiego, zbił krążek do boku, ale znów dopadł do niego napastnik GieKSy i strzałem pod poprzeczkę otwiera wynik!
6 min- Sykora sam na sam, miał na plecach obrońcę i oddał zbyt słaby strzał, żeby pokonać Owena.
5 min- Skokan z niebieskiej, ale prosto w bramkarza.
5 min- Vozdecky, zjechał do środka i wystrzelił, ale tuż obok.
4 min- GKS w pełnym składzie.
4 min- Cracovia na razie bez pomysłu na rozegranie zamka.
3 min- Cracovia grała przez chwilę 5 na 3, ale dobrze bronią gospodarze. Vozdo wraca na lód.
2 min- Kontra GieKSy w osłabieniu, Wronka miał Fraszkę, ale był już zmęczony i niedokładnie podał do wychowanka Sokołów Toruń.
1 min- Wykluczenie dla Vozdeckiego.
1 min- Gramy! Krążek dla Pasów.
0 min- Już za kilkanaście minut początek meczu. Znane są już składy obu ekip.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.03 32 32 0 0 0 0 93.75 59:15 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0