5:1 Marcin Kolusz #20 ( Oskar Jaśkiewicz #24 ) +/-
5:2 Błażej Salamon #61 ( Matej Cunik #74, Tomasz Kozłowski #18 ) +/-
05:52 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
08:20 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Atak kijem trzymanym oburącz
11:19 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:01 2 min. Dmitrij Abramow #10 Natarcie
21:42 2 min. Przemysław Odrobny #90 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:23 2 min. David Turoň #41 Trzymanie przeciwnika
60. min - Trener Belavskis decyduje się na wycofanie bramkarza. Ćwiczy grę 6 na 3. Ciekawe rozwiązanie.
60. min - Dwie kary dla bytomian i Podhale przez 37 sekund zagra w podwójnej przewadze.
58. min - Nieco ponad dwie minuty bramki Podhala strzegł Błażej Kapica. Obronił dwa strzały.
56. min - Teraz swój posterunek opuszcza Odrobny. Chyba jakiś problem sprzętowy.
55. min - GOOOL! 5:2! Bardzo ładne dogranie Cunika do czającego się przed bramką Salamona.
53. min - GOOOL! 5:1! Kapitalny rajd Kolusza, zwieńczony celnym strzałem. Zapachniało lepszym hokejem
50. min - GOOOL! 4:1! Podhale wykorzystuje przewagę. Gruszka kompletuje hat tricka, wykorzystując dobre podanie Sulki
49. min - Mieliśmy małe problemy techniczne. Kara dla bytomian - Pastryk.
46. min - Wielkiewicz wyjechał przed bramkę, a następnie uderzył. Studziński obronił jego strzał, jak i dobitkę Siutego.
46. min - Teraz Gruszka ładnie szukał Ogorodnikowa. Krążek wybity.
45. min - Biezais! Szczęście było blisko.
45. min - Najgroźniej pod bramką Studzińskiego robi się wówczas, gdy na lodzie jest drugi atak "Szarotek".
44. min - Teraz kara dla bytomian.
43. min - Kolusz jest już na lodzie.
42. min - Dobrze bronią się nowotarżanie. Gdy nadarzy się okazja, wybijają krążek i kradną cenne sekundy.
41. min - Kara dla Kolusza! Szansa na bytomian, by jeszcze wrócić do meczu.
41. min - Zaczynam ostatnią odsłonę.

40. min - Strzały z połowy w wykonaniu Turonia, a następnie Jaśkiewicza.
39. min - Gramy w pełnych skladach.
38. min - Podhale w przewadze, ale słabo rozegrany ten okres.
37. min - 2+2 dla Pastryka i 2 minuty dla Wielkiewicza.
36. min - Neupauer mierzył w okienko, do pełni szczęścia zabrakło mu kilku centymetrów.
35. min - Ogorodnikow do Gruszki! Marzenia o hat tricku diabli wzięli.
35. min - Niezwykle groźnie robi się, gdy na lodzie jest druga formacja nowotarżan.
34. min - Kolusz do Siutego, ale niedokładnie. Ręka sędziego uniesiona w górę. Będzie kara dla Stępnia.
33. min - Zakotłował się pod bramką Studzińskiego. Znów groźna akacja w wykonaniu trio: Gruszka-Ogorodnikow-Biezais
32. min - Polonia z kolei schowana za podwójną gardą i wyczekująca na szansę w kontrach.
31. min - Podhale częściej na krążku, znacznie aktywniejsze.
30. min - Twarde starcie Pastryka z Koluszem. Wywrócił się kapitan "Szarotek". Hokej to twardy sport.
29. min - Stępień sprokurował niebezpieczną sytuację pod swoją bramką. Strzał Przemysława Michalskiego, który końcówką odbijaczki broni Studziński.
28. min - Podhale bardzo dobrze gra forecheckingiem. Bytomianie mają teraz problem, by rozegrać akcję.
27. min - Owczarek potężnie, ale dobrze interweniuje Odrobny.
26. min - Wielkiewicz! Mógł mieć dobrą okazję do strzelenia gola, ale zrobił o jeden zwód za dużo.
25. min - GOOOL! 3:1! Gruszka do Biezaisa, a ten strzela bramkę swojemu byłemu klubowi
24. min - Gruszka, który odsiadywał karę za Odrobnego, jest już na lodzie.
24. min - Salamon dograł do Kozłowskiego, który od razu potężnie uderzył. Odrobny obronił ten strzał, ale napastnik Polonii złamał przy tej próbie kij.
24. min - Ładnie na bramkarzu rywali pracuje Danieluk. Już dwa razy próbował strącić gumę do bramki.
23. min - Novak! Potężny strzał, ale minimalnie niecelnie.
22. min - "Wiedźmin" wystrzelił krążek za pleksi i zarobił dwuminutowe wykluczenie.
22. min - Beizais sprzed obrońcy! Minimalnie niecelnie.
21. min - Siuty do Jaśkiewicza, potężne uderzenie nowotarskiego defensora, ale Studziński jest na posterunku.

20. min - Delikatna wymiana zdań Novaka z Różańskim. Chyba obejdzie się bez kar.
19. min - Teraz Działo ładnie wyczyścił przedpole i przerwał atak gospodarzy.
18. min - Znów groźna akcja drugiego ataku nowotarżan. Biezais! Studziński na posterunku.
17. min - Błąd Kamila Kapicy, ale naprawił go Kamil Kapica. Uderzał bodajże Mateusz Danieluk.
17. min - GOOOOL! 2:1! Podhale wykorzystuje okres gry w przewadze. Drugi gol autorstwa Dariusza Gruszki, który znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie
16. min - Ogorodnikow! Z łatwością doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale został zablokowany przez Michała Działo.
16. min - Abramow na ławce kar. Szansa dla górali, by znów objąć prowadzenie.
15. min - Ułańska szarża Siutego. Postawił na przebojowość, ale został dość łatwo zatrzymany.
14. min - Ten gol napędził bytomian. Widać, że nie grają już tak nerwowo.
13. min - Kolejna akcja Polonii, tym razem "Wiedźmin" dobrze odbija krążek.
12. min - GOOOL! 1:1! Abramow doprowadza do wyrównania. Uderzył z nadgarstka z wysokości lewego bulika. Wydaje się, że Odrobny mógł w tej sytuacji się lepiej zachować
12. min - Wygrany bulik przez Polonię, dobre rozegranie i Novak sprawdził czujność Odrobnego. Dobra próba.
12. min - Teraz dwie minuty karne dla Jaśkiewicza.
11. min - Dobrze bronią się bytomianie. Stępień jest już na lodzie.
10. min - Jaśkiewicz, a następnie Wielkiewicz! Kolejne dobre interwencja Studzińskiego.
10. min - Danieluk wystrzeliwuje krążek z własnej tercji. Nowotarżanie muszą budować akcję na nowo.
9. min - Pichnarczik! Potężnie uderzył spod linii niebieskiej. Studziński znakomicie broni.
9. min - Kolejna kara dla bytomian. Dwie minuty dla Stępnia.
8. min - GOOOL! 1:0! Ogrodnikow wypatrzył Gruszkę, a ten otworzył wynik spotkania
8. min - Teraz jeszcze Ogorodnikow! Studziński na posterunku.
8. min - Wielkiewicz do Kolusza, ten chciał uderzyć z pełnego zamachu. Kamienieu nadstawił łopatkę kija i krążek wylądował na siatce okalającej lodowisko.
7. min - Neupauer! Miał przed sobą pustą bramkę, ale fatalnie przestrzelił.
6. min - Dwie minuty karne dla bytomian. Nadmierna ilość graczy na lodzie.
6. min - Szarżował Kolusz, ale bez powodzenia.
5. min - Tym razem uderzenie z dystansu Jaśkiewicza. Studziński nie miał większych problemów!
4. min - Strzał Abramowa! Jak mocno, tak niecelnie.
3. min - Na razie bardzo niedokładnie grają obie drużyny.
2. min - Teraz ładna akcja Gruszki! Chciał dograć do Ogorodnikowa, ale obrońcy Polonii połapali się w zamiarze wychowanka Podhala,
1. min - Próba dalekiego podania w wykonaniu nowotarżan. Będziemy mieli uwolnienie.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Odrobny i Studziński. W ekipie Podhala brakuje Krzysztofa Zapały.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#25 Błażej Kapica B 0 0.00 2 2 0 0 0 0 100.00 2:08 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 2 2.07 27 27 0 0 0 0 92.59 57:52 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#88 Mateusz Michalski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Siergiej Ogorodnikow ŚR 0 2 1 1 2 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Landsman B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Mateusz Studziński B 5 5.00 36 36 0 0 0 0 86.11 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#27 Marcin Frączek ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jauhienij Kamienieu LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0