08:58 2 min. John Murray #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:28 2 min. Patryk Noworyta #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:17 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Uderzanie kijem
27:48 2 min. Krystofer Kolanos #74 Atak kijem trzymanym oburącz
42:16 2 min. Patryk Noworyta #55 Wysoko uniesiony kij
45:31 2 min. Mateusz Bryk #65 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:46 2 min. Michał Kotlorz #87 Rzucenie na bandę
59:34 2 min. Remigiusz Gazda #20 Przeszkadzanie
59:34 2 min. Maciej Kruczek #26 Przeszkadzanie
KONIEC SPOTKANIA

60min. Spięcie Kruczka z Gazdą
59min. Ostatnia minuta
58min. Kogut z nadgarstka, parkanem broni Radziszewski
57min. GKS w pełnym zestawieniu
57min. Kalus spod bandy, z trudem ale skutecznie odbija Murray
55min. GOOL!!! Kamil Górny zamyka akcję po podaniu Gościńskiego!
53min. GOOL!!! Kontra GKSu... Szczechura wjeżdża do tercji obronnej gości, wykłada krążek Bepierszczowi jak na tacy a ten nie marnuje okazji!!! 5-2!
52min. Witecki indywidualnie, broni Radziszewski
51min. Szybkie wyjście Cracovii... ofiarna interwencja Kotlorza przerywa akcję
51min. Kalinowski miał dobrą okazję
49min. Świetna okazja Cichego, barkiem broni Radziszewski
48min. Bryk spod bandy... miał teraz sporo szczęścia bramkarz Cracovii
48min. GKS w pełnym zestawieniu... Galant próbował urwać się obrońcy i dojść do krążka... szybszy Radziszewski
47min. Zamknięci tyszanie w własnej tercji
46min. Dyskusyjna kara dla Bryka... goście zagrają w przewadze
45min. Kapica od zachrystii... nie dał się oszukać Murray
44min. Sykora przejechał z krążkiem niemal całe lodowisko, nie miał jednak do kogo odegrać
43min. GOOL!!! Witecki zagrywa do Kalinowskiego a ten skutecznie zamyka akcję!!!
42min. Kaznadziej z dystansu... zamieszanie pod bramką Cracovii
41min. Ciura skopiował akcję Sykory, broni Radziszewski
41min. Sykora przycelował pod poprzeczkę, Murray przebija
41min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

39min. Cracovia w pełnym zestawieniu
38min. Kaznadziej prosto w bramkarza
37min. Kolanos marnuje rzut karny
37min. Doskonała okazja GKSu.... Wajda nakrywa krążek w polu bramkowym... będzie rzut karny
36min. Cichy do Szczechury... ładnie pociągnął Alex z nadgarstka ale Radziszewski wyciąga gumę zmierzającą w kierunku okienka jego bramki
34min. Mocno przymierzył Kaznadziej spod bandy, Radziszewski odbija
34min. Pociecha z niebieskiej i krążek w łapaczce Radziszewskiego
33min. Kogut do pustej bramki.... nie trafia.... ależ okazja GKSu
32min. Dobiegła końca kara Kolanosa
32min. Długo arbiter przyglądał się tej akcji na video... nie ma bramki!
32min. Kalus w boczną siatkę... Sykora poprawia... analiza video
31min. Uderzenie Sykory i krążek po interwencji Murraya poza taflą
30min. Pierwsza kara upłynęła, goście nie oddali jeszcze strzału na tyską bramkę
28min. Spięcie Kolanosa z Drzewieckim... Krys Kolanos ukarany karą 2+2 za atak kijem trzymanym oburącz
28min. Murray szybszy od krakowskich graczy, mrozi gumę poza polem bramkowym
24min. GOOL!!! Błyskawiczna odpowiedź gości... strzelcem Sinagl. Katastrofalny błąd Murraya który obronił uderzenie czeskiego skrzydłowego a następnie tak niefortunnie wypuścił krążek, że wpadł do bramki!
24min. GOOL!!! Rzeszutko z najbliższej odległości wpycha gumę do krakowskiej bramki!
24min. Tyszanie przez 10 sekund z przewagą dwóch zawodników... wielkie zamieszanie pod bramką Cracovii... jak Radziszewski zatrzymał ten krążek wie tylko on
24min. GOOL!!! Zagapili się tyscy defensorzy, Urbanowicz dostaje gumę od Drzewieckiego i bez problemu pokonuje Murraya!
23min. Bagiś uderza, Radziszewski odbija przed siebie... w ostatniej chwili zablokowany Kolanos
22min. Gościński przed szansą... faulowany
21min. Wznowienie dla gości

PRZERWA

20min. Koniec I tercji. Wynik 2-0
20min. Witecki do Galanta, ten uderza na krótki słupek, Radziszewski mrozi krążek
18min. Kapica z kilku metrów, z problemami Murray
17min. GOOL!!! Wygrane wznowienie i Komorski wykorzystuje błąd Radziszewskiego po uderzeniu Kaznadzieja!
16min. Coraz ciekawsze akcje GKSu... bramkuje jednak skuteczności
16min. Kolanos popędził do wystrzelonego krążka, dopadł go i uderza z strego kąta... poprawia jeszcze Kaznadziej... nie ma bramki
16min. Cichy przedarł się przez krakowskich obrońców i uderza prosto w Radzika
14min. Zamknięta Cracovia we własnej tercji... rozklepana defensywa i niepilnowany Gazda nie trafia w światło bramki
12min. Pociecha z dystansu... nie ma bramki
11min. Tyszanie w pełnym zestawieniu
11min. Sinagl z koła bulikowego i Murray broni
10min. Cracovia w przewadze, dwie dobre okazje gości i kapitalna postawa Murraya. Broni strzały Bryniczki i Kalusa
9min. Sykora trąca krążek z dwóch metrów, broni Murray
8min. Kolanos zagrywa wzdłuż bramki... nieco spóźniony Kogut nie trafia do pustej bramki
7min. Bagiś zza bulika... minimalnie nad poprzeczką w odpowiedzi Urbanowicz pudłuje z kilku metrów
6min. Cracovia rzuca się do ataku... Pociecha mógł szybko skarcić krakowską defensywę ale przegrywa pojedynek oko w oko z Radziszewskim
5min. GOOL!!! Szczechura zbił krążek po uderzeniu Cichego... Radziszewski kompletnie zaskoczony!
4min. Dziubiński strącił krążek zagrany wzdłuż bramki, parkanem broni tyski bramkarz
3min. Tym razem po przeciwnej stronie próba strzału z dystansu, uderzał Dąbkowski
3min. Gazda z niebieskiej po lodzie, broni Radziszewski
2min. Bryk próbował zaskoczyć Radzika... za lekko
1min. Dynamiczny wjazd Sinagla w tyską strefę obroną ale jego strzał w porę zablokowany
1min. Rozpoczynamy. Wznowienie dla drużyny gości

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#8 Alexander Szczechura PS 0 2 2 0 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Jakub Witecki PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Jakub Zawalski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 6 6.00 33 33 0 0 0 0 81.82 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Petr Kalus PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Damian Kapica PS 0 1 1 0 1 -2 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Maciej Kruczek LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0