4:5 Radim Haas #16 ( Peter Tabaček #55 ) +/-
08:41 2 min. Adam Rufer #81 Opóźnianie gry
11:56 2 min. Patryk Matusik #29 Przeszkadzanie
27:00 2 min. Patryk Matusik #29 Trzymanie przeciwnika
43:20 2 min. Tomasz Kulas #10 Trzymanie przeciwnika
54:51 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Przeszkadzanie
Koniec meczu. Unia wywozi cenne zwycięstwo z Jastrzębia.
60. min - Gol dla Unii w momencie syreny. Będzie analiza wideo? Nie!
60. min - Jastrzębie bez bramkarza.
60. min - Czas dla JKH.
60. min - GOOOL! 4:5! Radim Haas tonie w ramionach swoich kolegów
59. min - Unia w natarciu, chcą wygrać ten mecz w regulaminowym czasie gry.
58. min - Teraz uderzał Ondrzej Kasperlik. Krążek po jego strzale podbity.
57. min - Obronili się oświęcimianie.
57. min - Znów Homer! Tym razem uderzał niecelnie.
56. min - Dwa uderzenia Homera. Pierwsze broni Fikrt, drugie Bezuszka.
55. min - Kara dla Mateusza Gębczyka. Ogromna szansa dla jastrzębian.
54. min - Ładnie prawą stroną urwał się Kowalówka. Podwojenie lub nawet potrojenie krycia przez jastrzębian. Krążek odebrany.
53. min - Trzeba przyznać, że oświęcimianie naprawdę ładnie się bronią.
52. min - Sporo niedokładności w poczynaniach obu ekip.
51. min - Podnoszą się gwizdy miejscowej publiczności. To wyraz niezadowolenia z decyzji sędziego.
50. min - Teraz Piotrowicz zawinął z nadgarstka. Chciał wykorzystać fakt, że miał przed sobą obrońcę i zaskoczyć Raszkę uderzeniem w krótki róg. Reprezentant Polski był na posterunku.
49. min - Na razie bez klarownych okazji w tej tercji.
47. min - Sporo walki, sporo emocji, ale sporo też prostych błędów.
46. min - Pierwsza skuteczna interwencja drugiego bramkarza JKH. Uderzał Piotrowicz.
45. min - Zmiana bramkarza w ekipie JKH. Za Fuczika wchodzi Raszka.
45. min - GOOOL! 4:4! Daneczek uderzeniem z nadgarstka pokonuje Fuczika
44. min - Wanat urwał się z kontrą, ale był faulowany przez Kulasa. Dwie minuty karne dla wychowanka JKH GKS Jastrzębie.
43. min - Oświęcimianie grają coraz agresywniej. Widać, że zależy im na punktach w tym meczu.
42. min - Daneczek! Broni Fuczik.
41. min - Oświęcimianie od samego początku ruszyli odważnie do ataku. Jastrzębie, słynące z konsekwencji taktycznej, dziś nie razi sobie zbyt dobrze.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Na sam koniec drugiej odsłony przycisnęli jastrzębianie. Uderzali Jarosz i Pelaczyk. Bez efektu bramkowego
39. min - Daneczek sprawdził czujność Fuczika.
38. min - Paś! Miał znakomitą sytuację na zdobycie piątego gola. Fatalnie przestrzelił.
36. min - Uderzenie Radosława Nalewajki, ale Michal Fikrt pewnie broni.
35. min - Oświęcimianie w pogoni za wyrównującym golem.
34. min - Nieco komiczna sytuacja. Została poruszona jastrzębska bramka, wylądowała praktycznie pod bandą. Arbiter główny prowadzący to spotkanie przerwał grę dopiero po 10 sekundach... Cóż, PHL.
33. min - GOOOL! 4:3! Łukasz Nalewajka ponownie wyprowadza jastrzębian na prowadzenie. Trzeba przyznać, że przy sporym udziale oświęcimskich defensorów, którzy reagowali zbyt wolno.
32. min - Zakotłowało się pod bramką Fikrta. Szczęście us
31. min - Całe spotkanie nabrało rumieńców. Obie drużyny grają szybciej, oddają też więcej strzałów.
30. min - Rozkręcają się oświęcimianie. Widać, że zmienili taktykę na bardziej ofensywną.
29. min - GOOOL! 3:3! Bezuszka ładnie dostrzegł Martina Kasperlika, ten zrobił użytek ze swojej szybkości i znalazł się w sytuacji sam na sam z Tomaszem Fuczikiem i z trafił do siatki
28. min - Na razie jastrzębianie skutecznie się bronią.
27. min - Dwie minuty karne dla Matusika. Goście ponownie w przewadze.
26. min - Unia odważniej atakuje, szukają wyrównującego gola.
25. min - GOOOL! 3:2! Wojciech Wojtarowicz w sytuacji sam na sam z Tomaszem Fuczikiem. Górą czeski bramkarz. Dobitka nadjeżdżającego Ondrzeja Kasperlika i mamy remis
24. min - GOOOL! 3:1! Vozdecky wykorzystuje dogranie Laszkiewicza i podwyższa prowadzenie
23. min - Zakotłowało się pod bramką Fuczika. Uderzali Daneczek i Wojtarowicz. Szczęście było blisko.
21. min - JKH Jastrzębie od razu ruszył do ataku. Fikrt zaliczył dwie udane interwencję.

19. min - Wydaje się, że biało-niebiescy powinni zagrać z większym zębem i mocniej zagrać forecheckingiem. Wtedy rywale będą mieli mniej miejsca na rozegranie akcji i będą musieli szybciej podjąć decyzję.
18. min - Oświęcimianie próbują przedrzeć się przez szczelne zasieki obronne gospodarzy. Na razie mają z tym trochę problemów.
17. min - Jastrzębianie dobrze bronią dostępu do swojej tercji.
16. min - Na razie tempo tego spotkania nie powala. Sporo też niedokładności w szeregach obu ekip.
15. min - Gramy w pełnych składach.
14. min - Jastrzębianie skutecznie się bronią. Już dwukrotnie wybili krążek z własnej tercji.
13. min - Uderzenie Bezuszki broni Fuczik.
12. min - Dwie minuty karne dla Matusika. Oświęcimianie p raz pierwszy w tym meczu zagrają w przewadze.
12. min - Oświęcimianie od razu odważniej w ataku.
11. min - GOOOOL! 2:1! Bigos uderzył z prawego bulika, a zasłonięty Fikrt nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję
11. min - Gramy w pełnych składach.
10. min - Oświęcimianie wybijają krążek z własnej tercji, oddalając zagrożenie.
10. min - Potężne uderzenie z niebieskiej w wykonaniu Jana Homera. Fikrt z problemami odbił krążek, ale żaden z graczy JKH nie zdołał dobić go do odsłoniętej części bramki.
9. min - Dwie minuty karne dla Adama Rufera. Jastrzębianie zagrają w przewadze.
8. min - Nalewajka podniósł się z lodu i o własnych siłach opuścił taflę.
8. min - Leży na tafli Radosław Nalewajka. To efekt starcia z jednym z oświęcimian.
7. min - Widać, ze oba zespoły starają się z pietyzmem grać w obronie.
6. min - Tabaczek do Haasa, ten uderzył z nadgarstka. Fuczik broni z problemami.
5. min - Spotkanie rozpoczęło się praktycznie na nowo. Akcja za akcję.
4. min - GOOOL! 1:1! Oświęcimianie szybko odpowiadają. Haas pokonuje Fuczika
3. min - GOOOL! 1:0! Pelaczyk dobił gumę do bramki po uderzeniu Matusika i interwencji Fikrta. Nie byłoby tej sytuacji gdyby Ondrzej Kasperlik nie stracił krążka na linii niebieskiej.
2. min - Na razie sporo walki pod bandami. Groźnych strzałów nie było.
1. min. - Zaczynamy spotkanie. W bramkach Fuczik i Fikrt.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!
#10 Tomasz Kulas ŚR 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#43 Ondřej Kasperlik ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0