0:2 Brian Lebler #7 ( Konstantin Komarek #19, Fabio Hofer #22 ) 5/5 07:01
0:3 Fabio Hofer #22 ( Thomas Raffl #5, Martin Schumnig #28 ) 5/5 10:02
0:4 Thomas Raffl #5 ( Dominique Heinrich #10 ) (+1) 5/4 28:36
0:5 Lukas Haudum #23 ( Stefan Ulmer #20 ) 5/5 29:07
0:6 Konstantin Komarek #19 ( Stefan Ulmer #20, Martin Schumnig #28 ) 5/5 35:39
0:7 Konstantin Komarek #19 ( Lukas Haudum #23 ) 5/5 39:51
0:8 Steven Strong #4 5/5 46:52
0:9 Lukas Haudum #23 ( Dominique Heinrich #10 ) 5/5 48:27
0:10 Brian Lebler #7 ( Thomas Hundertpfund #27, Erik Kirchschläger #3 ) 5/5 50:31
57:46 2 min. Thomas Hundertpfund #27 Trzymanie przeciwnika
Koniec meczu, wstyd tak można to ująć. Strzały 26 - 30. Nieco mniej niż co 3 strzał lądował w bramce naszej reprezentacji.
59 min- Malasiński przejął podanie Komarka, ale znów kapitalnie broni Starkbaum.
58 min- Świetna szansa Rompkowskiego na honorową bramkę, ale Starkbaum pokazuje, że jest klasowym bramkarzem.
56 min- Wynik przejdzie do historii 0:11. Pomijając to bramka przepięknej urody. Lebler pod samą poprzeczkę, żadnych szans nie miał Radzik.
54 min- Nikt chyba nie wierzy w to jaki jest wynik.
51 min- 0:10. Jest dycha. Wstyd. Sam na sam znalazł się Lebler i pokonał bezradnego Radziszewskiego.
49 min- GOL 0:9. To zaraz będzie dwucyfrówka. Haudum świetnie zmienił tor lotu krążka i guma wpadła tuż pod poprzeczkę. Piękna bramka mimo wszystko.
47 min- GOOL 0:8! Błąd w naszej tercji i Strong strzałem z nadgarstka pomiędzy parkanami podwyższa wynik.
46 min- Dziubiński próbował zdobyć honorową bramkę, ale Starkbaum broni zachowując czyste konto.
45 min- Oba zespoły chcą już po prostu dograć mecz do końca.
42 min- Łopuski z backhandu, broni Starkbaum.
41 min- Krążek dla Polski.

40 min- GOL 0:7! Bezlitośni są Austriacy, Komarek do pustej dobija strzał Hauduma.
40 min- Rzut karny dla Polaków. Niestety Kapica nie oddał nawet strzału, krążek zaplątał mu się pod łyżwami.
39 min- Raffl na lodzie, przewaga była beznadziejna.
36 min- GOL 0:6. Pogrom. Komarek dostał krążek pod bramkę i skierował go bezbłędnie do siatki.
35 min- Nie możemy wyjść z własnej tercji.
33 min- Austria dominuje, Polacy dzisiaj są cieniem drużyny, która grała z Kazachstanem.
30 min- GOL 0:5! Kolejna bramka, Haudum z niebieskiej, a krążek po łapawicy Radziszewskiego wpada do bramki.
29 min- GOL 0:4! Szybko wykorzystana przewaga, Raffl wystrzelił z okolic bulika, krążek odbił się od kija Pociechy i zmylił Radziszewskiego.
29 min- Kara dla Wanackiego.
28 min- Woger do Leblera, Austriacy jechali 2 na Radzika, ale pięknie do raka łapie nasz bramkarz!
28 min- Pasiut do Malasińskiego, a ten dołożył kija, ale wyciągnął się jak struna Starkbaum i świetnie interweniuje.
27 min- Zupełnie inaczej Polacy niż w pierwszej tercji, czemu nie można było tak od początku?
27 min- Urbanowicz próbował podać do Dziubińskiego, który byłby sam na sam, ale świetnie interweniuje obrońca.
25 min- Bardzo dobre rozegranie przewagi, było kilka świetnych szans, ale Starkbaum nadal niepokonany.
24 min- Pociecha prosto w Raffla.
23 min- Pierwsza dobra interwencja Radziszewskiego.
22 min- Polacy przycisnęli, ale krążek nie chce wpaść do bramki.
21 min- Krążek dla Polski.
21 min- Nastąpiła zmiana bramkarza. Radziszewski Rafał zastępuje Odrobnego Przemysława.

Koniec I tercji. Strzały po I tercji 5 - 12.
20 min- Chmielewski już na lodzie.
19 min- Lebler w słupek.
18 min- Kara dla Chmielewskiego i bronimy się przez 2 minuty w czterech.
16 min- Dominacja Austriaków, Polacy zagubieni we własnej tercji.
15 min- Ganahl sam przed Odrobnym, teraz dobrze broni nasz bramkarz.
15 min- Chmielewski sam, ale strzał nad poprzeczką.
14 min- Polacy dziś chyba już bez wiary, nawet nie potrafimy założyć zamka.
12 min- Szansa dla Polski w przewadze.
11 min- GOL 0:3! Strzał Rafla prosto w Odrobnego, ale nie był pewny nasz bramkarz gdzie jest krążek i Hofer wpakował go do pustej bramki.
9 min- Chmielewski 1 na 1, zjechał do środka, ale Stefan Ulmer powstrzymał Arona.
9 min- Nie przypominamy tej drużyny z meczu z Kazachstanem i nasza gra nie napawa optymizmem.
8 min- GOL 0:2! Niestety kolejne błędy w obronie, Komarek nagrał na kij do Leblera, a ten pokonał Odrobnego strzałem z pierwszego.
7 min- Dobry strzał po lodzie Łopuskiego, ale Starkbaum na posterunku.
6 min- Bryk mocno z niebieskiej, broni golkiper Austrii.
5 min- Chmielewski mocno z klepy, broni Starkbaum.
4 min- Pressingiem grają Austriacy i Polacy mają problemy żeby celnie podać.
2 min- GOOL 0:1! Ulmer dopadł do odbijającego się krążka, którego nie zdołał wybić Wajda i strzałem pomiędzy parkanami nie dał szans Odrobnemu.
2 min- Haudum objechał bramkę i "od zakrystii" próbował wcisnąć krążek, ale świetnie parkanem Odrobny.
1 min- Sam przed bramką Fabio Hofer, na nasze szczęście strzelił nad bramką.
1 min- Gramy! Krążek dla Austrii.
0 min- Zawodnicy pojawiają się już na lodzie, za chwilę zaczynamy.

Witamy z Kijowa, gdzie za kilkanaście minut reprezentacja Polski rozegra swój ostatni mecz na turnieju MŚ dywizji I A. Ostatnim rywalem będą Austriacy. W przypadku wygranej za 3 pkt i porażki w regulaminowym czasie gry Korei z Ukrainą, nasza reprezentacja awansuje do elity.