1:1 Robert Sabolič #25 ( Žiga Jeglič #8, Rok Tičar #24 ) 5/5 10:58
1:2 Ken Ograjenšek #18 ( Klemen Pretnar #7 ) (+1) 5/4 27:29
14:34 2 min. Raphael Herburger #9 Rzucenie na bandę
22:41 5 min. Alexander Pallestrang #27 Atak w okolice głowy lub szyi
22:41 20 min. Alexander Pallestrang #27 Kara meczu
30:28 2 min. Anže Kuralt #10 Atak łokciem
33:50 2 min. Bernhard Starkbaum #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:52 2 min. Konstantin Komarek #4 Trzymanie przeciwnika
50:06 2 min. Stefan Ulmer #20 Uderzanie kijem
55:19 2 min. Ken Ograjenšek #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:10 2 min. Miha Verlič #13 Rzucenie na bandę
60 min - Koniec meczu. Słowenia w elicie, Polacy wieczorem zagrają już tylko o 3 pkt. Włochy aby cieszyć się z awansu będą musieli poczekać do wyników MŚ elity.
59 min. - Austria bez bramkarza.
57 min - Zakotłowało się pod bramką Słowenii. Krótkie przepychanki szybko przerwali sędziowie. Trzy minuty do końca pojedynku
53 min. - Pretnar z najazdu wprost w bramkarza.
49 min. - W odpowiedzi Ticar z nadgarstka, krążek do boku zdołał odbić Starkbaum.
47 min. - Petrik po lodzie wprost w bramkarza.
41 min. - Geier M. miał kapitalną szansę na doprowadzenie do wyrównania. W zamieszaniu pod bramką Słowenii nie zdołał skierować krążka za linię bramkową.
35 min. - Akcja za akcję, wynik nadal bez zmian. Nadal jest on niekorzystny dla biało-czerwonych.
30 min. - Geier mocno, jednak wprost w bramkarza dzisiejszych gości.
29 min. - GOOL! Niestety dla Polski Ograjensek dobił strzał kolegi z drużyny i Słowenia po raz pierwszy w dzisiejszym meczu objęła prowadzenie
23 min. - Pallestrang wprasował w bandę Hebara za co otrzymał karę meczu. Słowenia przez 5 minut w liczebnej przwadze
18 min. - Lekka przewaga Słowenii, bezbarwna Austria stara się wybijać krążek.
15 min. - Pierwsze wykluczenie dla Austriaków. Słowenia w liczebnej przewadze zamyka rywala we własnej tercji.
14 min. - Kapitalną szansę na zdobycie drugiego gola miał Komarek. Napastnik trafił jednak w parkan Kroselja.
11 min. - GOOL! Sabolic wykorzystał podanie zza bramki i pięknym strzałem w okienko pokonał bramkarza Austrii
10 min. - Na lodzie nie brakuje ostrych starć. Już dwukrotnie sędzia musiał uspakajać zawodników obu drużyn
8 min. - Urbas mógł szybko doprowadzić do wyrównania. Jego mocny strzał z bliska zdołał wybronić bramkarz Słowenii
6 min. - GOOL! Komarek przymierzył w okienko,Kroselj nie zdołał przemieścić się w bramce
5 min. - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym meczu. Austria zagra w liczebnej przewadze.
1 min. - Zaczynamy spotkanie. Pierwszy bulik dla Słoweńców.

W składzie Austrii znalazł się Konstantin Komarek, który w meczu z reprezentacją Polski doznał urazu barku. Gra dziś na własną odpowiedzialność.

Jeśli Austriacy pokonają Słoweńców w regulaminowym czasie gry, zyskamy szansę awansu do elity.