04:01 2 min. Rolandas Aliukonis #25 Zahaczenie
04:47 2 min. Paulius Gintautas #16 Opóźnianie gry
10:42 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
24:01 2 min. Donatas Kumeliauskas #19 Natarcie
27:08 2 min. Aron Chmielewski #8 Ostrość
32:04 2 min. Przemysław Odrobny #30 Przeszkadzanie
39:18 2 min. Artūras Katulis #6 Zahaczenie
41:58 2 min. Mateusz Bryk #17 Wysoko uniesiony kij
45:43 2 min. Mindaugas Kieras #3 Zahaczenie
56:45 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Przeszkadzanie
Koniec meczu. Strzały: 56-39.
60 min. - Dobra interwencja Odrobnego.
60 min. - Kolejna niewykorzystana kontra Polski 2 na 1.
58 min. - Kontra Polaków 2 na 1, Wronka zdecydował się na strzał, jednak nie trafił w bramkę.
58 min. - Broni Pavliukovas.
58 min. - Dziubiński faulowany w sytuacji sam na sam i jest rzut karny dla Polaków.
58 min. - Litwini trafiają w spojenie naszej bramki.
57 min. - Kara dla Pasiuta.
56 min. - W odpowiedzi strzał Polaków w słupek.
56 min. - GOL! 9:1! Jest honorowa bramka dla Litwy. Błąd Kruczka przy wyprowadzaniu krążka, który przejmuje Bogdziul i pokonuje Odrobnego. Krążek przeszedł jeszcze po parkanie naszego bramkarza.
54 min. - Podanie do Malasińskiego tuż przed bramkę, ale w ostatniej chwili krążek przejmuje jeden z obrońców litewskich.
53 min. - GOL! 9:0 Dobrze rozegrany krążek przez Polaków i Bepierszcze ze środka strzałem tuż przy słupku zdobywa dziewiątą bramkę!
53 min. - Polacy nie forsuą tempa, które w trzeciej tercji jest wyraźnie słabsze.
51 min. - Dwie interwencje Odrobnego po strzale Bosasa.
50 min. - Kolejne strzały Polaków broni Pavliukovas.
48 min. - Strzał Bryka z dystansu i broni bramkarz litewski, podobnie jak po chwili uderzenie Pasiuta.
47 min. - Świetnie Pasiut wypatrzył Chmielewskiego, ten sam przed pustą bramką, ale jakimś cudem krążek nie wpada do bramki.
46 min. - Kara dla naszych przeciwników.
45 min. - Szansa Litwinów i jeden z rywali na czystej pozycji zamiast uderzać, to zdecydował się na podanie, ale jego partner nie zrozumiał chyba intencji. Polacy w komplecie.
44 min. - Strzał rozpaczy ze środka tafli i spokojnie łapie Odrobny.
42 min. - Kara dla Bryka.
41 min. - GOL! 8:0! Rompkowski na lewo do Zapały, a ten mając odsłoniętą bramkę nie ma problemu ze zdobyciem gola!
41 min. - Początek drugiej tercji.
Zmiana w litewskiej bramce. Armalisa zastępuje Pavliukovas.

Koniec drugiej tercji. Strzały: 19:12.
40 min. - GOL! 7:0! Wykorzystana przewaga Polaków. Dziubiński uderza z okolicy bulika w krótki róg i krążek znajduje drogę do bramki!
40 min. - Kara dla Litwinów.
38 min. - GOL! 6:0! Krążek trafia do Malasińskiego, ten spokojnie mija obrońcę i precyzyjnym strzałem w długi róg podwyższa prowadzenie!
36 min. - Urbanowicz z ostrego kąta, prosto w Armalisa.
36 min. - Ładny zwód Łopuskiego przed litewską bramką, ale strzał wysoko ponad bramką.
36 min. - Pasiut z ostrego kąta i broni Armalis.
35 min. - Kolejny raz Litwini nie stworzyli większego zagrożenia podczas gry w przewadze.
33 min. - Kara dla Dziubińskiego.
32 min. - Kolejna szansa Chmielewskiego, ale był zbyt blisko bramkarza by oddać precyzyjny strzał.
31 min. - Bardzo dobra okazja Litwinów, ale uderzenie z bliska prosto w Odrobnego. Kontra Polaków i szansa Chmielewskiego, jednak uderza obok słupka.
30 min. - Polska w komplecie, dobra gra naszych zawodników podczas tego osłabienia.
29 min. - Z ostrego kąta uderzał Bosas, bez problemu broni Odrobny.
28 min. - Kara dla Chmielewskiego.
27 min. - GOL! 5:0! Strzał Dziubińskiego z okolicy bulika w okienko litewskiej bramki i jest piąta bramka!
26 min. - Kara dla Litwinów, którzy w osłabieniu wychodzą z groźną akcją, ale dobrze w bramce spisuje się Odrobny.
24 min. - GOL! 4:0! Ładna akcja Polaków, krążek trafia na środek do Urbanowicza, którym technicznym, precyzyjnym strzałem w górny róg bramki pokonuje Armalisa!
22 min. - Kolejne dwie interwencje naszego bramkarza, sporo szczęścia teraz mieliśmy, że nie straciliśmy gola.
22 min. - Odpowiedź Litwinów i broni Odrobny.
21 min. - GOL! 3:0! Świetny początek Polaków i Zapała w sytuacji sam na sam z Armalisem podwyższa prowadzenie!
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji. Strzały: 23:10.
20 min. - Polacy kontrolują grę.
18 min. - GOL! 2:0! Kontra Polaków 2 na 1, Łopuski zdecydował się na strzał, który odbija Armalis, ale Chmielewski popisuje się skuteczną dobitką!!
16 min. - Dobra interwencja Odrobnego po uderzeniu z dystansu jenego z rywali.
16 min. - GOL! 1:0! Pasiut strzałem z bekhendu uderza nad leżącym Armalisem i krążek szczęśliwie po małym zamieszaniu znajduje się w bramce!
15 min. - Gra się wyrównała, Litwini coraz częściej próbują ofensywnych akcji.
14 min. - Dwa strzały Polaków, ale bez zagrożenia dla Armalisa.
13 min. - Polska w komplecie.
12 min. - Litwini w ataku, strzał spod niebieskiego odbija do boku Odrobny, a dobitka minimalnie niecelna, po chwili kolejna dobra interwencja Odrobnego.
12 min. - Bardzo dużo szczęścia mieli teraz Polacy, że nie stracili gola po sporym zamieszaniu pod polską bramką.
11 min. - Szybkie wprowadzenie Chmielewskiego i zagranie przed bramkę, tam krążka nie opanował Armalis, ale żaden z Polaków go nie przejął. Kara dla Polski.
10 min. - Szansa Chmielewskiego po podaniu zza bramki, ale strzał niecelny.
9 min. - Pierwszy celny strzał Litwinów i dobra interwencja Odrobnego.
8 min. - Litwini w komplecie. Polacy mimo, że długo znajdowali się w okolicy bramki Armalisa, to nie udało im się zdobyć bramki.
6 min. - Polacy zakładają zamek, ale dwa strzały Pociechy i Chmielewskiego nie znajdują drogi do bramki.
6 min. - Strzał Droni i na raty broni Armalis. Po chwili nieskuteczny strzał Pociechy. Kolejna kara dla Litwinów i zagramy 5 na 3.
5 min. - Dość szybkie tempo meczu i póki co Litwini bardzo skutecznie stawiają opór naszej reprezentacji. Kara dla zawodnika Litwy.
3 min. - Wprowadzenie Zapały do tercji Litwy, uderzenie jednego z Polaków odbija golkiper rywali.
1 min. - Kontra Litwinów i dobra akcja w obronie Pasiuta. W odpowiedzi kotnra Polaków i strzał z ostrego kąta Chmielewskiego.
1 min. - Początek meczu. Od pierwszej akcji w ataku Polacy.
#1 Kamil Kosowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Przemysław Odrobny B 1 1.00 39 39 0 0 0 0 97.44 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#3 Adam Bagiński PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Mateusz Bepierszcz PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Mateusz Bryk PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Aron Chmielewski LS 1 1 1 0 2 0 2 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#12 Paweł Dronia LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Krystian Dziubiński ŚR 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mantas Armalis B 7 10.50 42 42 0 0 0 0 83.33 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#30 Artūras Pavliukovas B 2 6.00 14 14 0 0 0 0 85.71 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0