06:02 2 min. Patryk Wronka #10 Zahaczenie
19:55 2 min. Dariusz Gruszka #79 Trzymanie przeciwnika
25:55 2 min. Michael Kolarz #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:36 20 min. Jaroslav Hertl #71 Kara meczu
27:36 5 min. Jaroslav Hertl #71 Rzucenie na bandę
36:35 2 min. Mateusz Michalski #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:21 2 min. Štefan Žigárdy #48 Opóźnianie gry
42:06 2 min. Sebastian Łabuz #68 Zahaczenie
49:01 2 min. Michał Kotlorz #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:39 2 min. Jarmo Jokila #93 Zahaczenie
- 60. min - Koniec spotkania! Tychy zwyciężają 4:2.
- 60. min - GOOL! Na siedemnaście sekund do końca, strzałem do pustej bramki gola zdobywa Witecki i tym samym kompletuje hattrick!
- 58. min - Vozdecky sam na sam, ale nie wykorzystuje doskonałej okazji na przypieczętowanie zwycięstwa.
- 58. min - Po strzale Tapio zadźwięczał słupek tyskiej bramki.
- 57. min - Tychy w przewadze. Strzały Woźnicy i Kotlorza zablokowane.
- 54. min - Łopuski z prawego bulika, ale wprost w bramkarza gości.
- 52. min - GOOL! 3:2 dla GKS-u! Komorski otrzymuje długie podanie od Vitka po czym mocno uderza na bramkę i krążek wolno wtacza się do bramki!
- 50. min - Strzał Mrugały odbity od kija obrońcy.
- 50. min - Podhalanie dwukrotnie zagrozili bramce Tychów.
- 47. min - GOOL! Druga bramka dla Podhala! Debiutujący w tym spotkaniu Kania wyłuskał krążek tuż przy bramce, przedarł się przez obronę i strzałem w okienko wyrównuje stan meczu!
- 46. min - Na raty Witecki, ale nie ma trzeciej bramki.
- 44. min - Ostrzał nowotarskiej bramki trwa. Strzał Rzeszutki broni Raszka.
- 44. min - Ponownie Sokół, ale obok słupka.
- 43. min - Sokół ma sporo miejsca i czasu by przymierzyć, jednak uderza wprost w bramkarza Nowego Targu.
- 42. min - Kąśliwy strzał Gruszki odbija parkanem Zigardy.
- 41. min - Rozpoczęcie III tercji.

- 40. min - Koniec II tercji.
- 40. min - Zigardy nieumyślnie wybija krążek poza lodowisko. Sędziowie nakładają karę 2 min na GKS za opóźnianie gry.
- 36. min - Jeziorski zmienia tor lotu krążka. Guma odbija się jeszcze od kasku Raszki.
- 36. min - Haverinen długo holował krążek, ale Zigardy wyjaśnił sytuację.
- 35. min - Bepierszcz atomowym strzałem spod niebieskiej próbował zaskoczyć Raszkę.
- 33. min - Po akcji Podhala, na pięści starli się Komorski i McGregor.
- 29. min - GOOL! 2:1 w osłabieniu! Do pustej bramki po odegraniu Galanta strzela Witecki.
- 29. min - Galant sam na sam, Raszka wyjeżdża z bramki.
- 27. - Hertl skasował przy bandzie jednego z graczy Podhala. Kara meczu dla zawodnika GKSu za niesportowe zachowanie plus pięć minut za rzut na bandę.!
- 24. min - Haverinen szarżował na bramkę tyszan, jednak fiński zawodnik został powstrzymany przez defensywę gospodarzy.
- 22. min - Po kontrze Podhala bliski zdobycia gola był Gruszka. Na posterunku jednak tyski bramkarz.
- 21. min - Początek II tercji.

- 20. min - Koniec I tercji.
- 20. min - Podhale kończy pierwszą odsłonę w czwórkę. Na ławce kar Gruszka.
- 20. min - Ciura uderzył z niebieskiej, Bagiński zasłaniał bramkarza. Nowotarski golkiper odbija jednak krążek i zażegnuje niebezpieczeństwo.
- 19. min - Vitek bliski zdobycia gola. Nowotarżanie mogą mówić o sporym szczęściu.
- 16. min - Komorski przewraca się za bramką Raszki, sedziowie nie dopatrzyli się przewinienia.
- 15. min - Bomba Komorskiego i po raz kolejny dobrze interweniuje Raszka.
- 14. min - Po początkowej dominacji Tychów spotkanie się wyrównało.
- 12. min - Dobra okazja dla nowotarżan: Michalski ze środka tercji silnym strzałem uderza wprost w Zigardyego.
- 11. min - GOOL! 1:1 - Michalski wykorzystuje błąd obrony GKS-u Tychy.
- 6. min - Wronka za zahaczanie odesłany do boksu kar.
- 6. min - Tyszanie cały czas w tercji obronnej gosci.
- 5. min - GOOL! 1:0 dla tyszan! Bepierszcz idealnie zagrał wzdłuż bramki do Witeckiego, a ten nie zmarnował okazji!
- 4. min - Bepierszcz z lewego bulika, jednak na posterunku Raszka
- 2. min - Kolusz uderza obok bramki Raszki.
- 1. min - Obustronne wykluczenie. W boksie kar odpoczną: Jokila i Kolarz.
- 1. min - Rozpoczęcie meczu. Krążek dla tyszan.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was ciekawą PROPOZYCJĘ. Przedstawiamy system, który jest przez nas przetestowany i sprawnie działa! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony na świecie! Kliknij tutaj i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu, zarejestruj się i sam przetestuj system a będziesz zadowolony! >>> (KLIK)
#71 Jaroslav Hertl LO 0 0 0 0 0 0 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#82 Mikołaj Łopuski PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0