1:2 Mikołaj Łopuski #82 ( Marcin Kolusz #85, Mateusz Bryk #65 ) +/-
09:50 2 min. Damian Kapica #95 Uderzanie kijem
10:42 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
13:18 2 min. Adam Domogała #20 Wysoko uniesiony kij
19:55 2 min. Adam Bagiński #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:01 2 min. Damian Kapica #95 Uderzanie kijem
44:34 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Podcięcie
52:56 2 min. Damian Słaboń #9 Zahaczenie
57:18 2 min. Michał Kotlorz #87 Wysoko uniesiony kij
Koniec spotkania. Cracovia zdobywa pierwszy punkt w starciu z GKS Tychy, ale nadal nie może odnieść zwycięstwa z Mistrzem Polski!

- 62. min - GOOL!!!GKS Tychy zdobywa zwycięskiego gola! Łopuski wykorzystuje podanie od Kolusza i niezbyt mocnym strzałem umieszcza krążek w siatce.
- 62. min - Ostrożna gra z obu stron.
- 61. min - Początek dogrywki. Krążek dla Cracovii.

- 60. min - Koniec regulaminowego czasu gry przy stanie 1:1. Czeka nas dogrywka.
- 59. min - Nieskuteczny zamek Cracovii. Tychy w komplecie.
- 57. min - Kotlorz za grę wysokim kijem otrzymuje dwie karne minuty.
- 56. min - "Pasy" w komplecie.
- 54. min - Słaboń na ławce kar za zahaczanie.
- 54. min - GOOL! Mamy wyrównanie: Jakub Witecki kąśliwym strzałem z prawej strony nie dał szans Radziszewskiemu!
- 53. min - Kogut uderza wysoko ponad bramką.
- 51. min - Tychy bliskie wyrównania.
- 50. min - Vitek uderza nad bramką.
- 47. min - Cracovia w pełnym zestawieniu.
- 46. min - Szaleństwo na trybunach. Kibice rozkładają olbrzymi baner z herbem klubu.
- 45. min - Łopuski za spowodowanie upadku odpocznie w boksie kar przez 2 minuty.
- 44. min - Zigardy niczym Neuer wyjeżdża daleko z bramki i zażegnuje niebezpieczeństwo. Wcześniej Pasiut z bliska nieskutecznie.
- 43. min - Łopuski uderza, ale jego strzał był zbyt lekki. Trwa ostrzał bramki "Radzika".
- 42. min - Chaotyczna gra i nieskuteczne ataki.
- 41. min - Rozpoczyna się III tercja spotkania.

- 40. min - Koniec II tercji. Cracovia prowadzi 1:0 po golu Filipa Drzewieckiego.
- 39. min - Tyszanie w ataku.
- 38. min - Bomba Ciury spod niebieskiej. Parkanem odbija Radziszewski.
- 36. min - Kapica sam na sam z Zigardym, ale został powstrzymany przez tyską defensywę.
- 35. min - Novajovsky próbuje uderzać, ale krążek odbija się od łyżwy obrońcy.
- 35. min - Nieskuteczne ataki z obu stron.
- 34. min - Łopuski z bliska uderza w krakowskiego bramkarza.
- 32. min - Niepewnie broni dziś Zigardy.
- 31. min - GOOL! Filip Drzewiecki otrzymał dobre podanie od Grzegorza Pasiuta, przejechał znaczną część lodowiska i uderzył na bramkę Zigardy;ego. Tyski golkiper odbił strzał, ale przy dobitce był już bezradny. Na lód pofrunęły maskotki w ramach akcji Teddy Bear Toss
- 30. min - Cracovia była blisko, ale sędzia odgwizduje spalonego w polu bramkowym.
- 29. min - Pasiut sam na sam, ale uderza wprost w bramkarza.
- 27. min - Zamek tyszan. Było blisko, ale dobrze Radziszewski.
- 27. min - Kapica za uderzanie otrzymuje 2 minuty kary.
- 26. min - Strzał na szybkości Bryka i pewnie "Radzik".
- 25. min - Galant uderza ze środka tercji i parkanem odbija Radziszewski.
- 24. min - Kotlorz z prawego bulika, ale ponad bramką.
- 23. min - Komorski próbował zaskoczyć "Radzika", ale jego stzrał był zbyt lekki.
- 23. min - Tychy w komplecie.
- 22. min - Urbanowicz po strzale Noworyty przecina lot krążka, ale nie ma bramki.
- 22. min - Cracovia nie potrafi wykorzystać przewagi liczebnej.
- 21. min - Rozpoczynamy II tercję spotkania. Krążek dla Cracovii.

Winni jesteśmy Państwu kilka informacji: W dzisiejszym spotkaniu nie gra Petr Śinagl, który cierpi na uraz kostki. Jego miejsce w 1. piątce dość niespodziewanie zajął Karol Kisielewski. Po pierwszej bramce dla Cracovii na lód pofruną maskotki w ramach akcji Teddy Bear Toss.

- 20. min - Koniec I tercji przy stanie 0:0. Licznie zgromadzona publiczność w Krakowie jak na razie ogląda bardzo przeciętne widowisko.
- 20. min - Bagiński za spowodowanie upadku otrzymuje 2 minuty kary.
- 20. min - Podanie ręką przez gracza Cracovii i gra wycofana do tercji neutralnej.
- 18. min - Urbanowicz otrzymał zza bramki dobre podanie, ale nie trafił w krążek.
- 18. min - Pasy zamykają tyszan w ich tercji, ale Zigardy mrozi gumę i zażegnuje niebezpieczeństwo.
- 17. min - Bagiński próbował zaskoczyć "Radzika", ale jego strzał bezpiecznie mija bramkę.
- 17. min - Sporo chaosu w poczynaniach jednej i drugiej ekipy.
- 16. min - Z daleka Pociecha i pewnie łapie Radziszewski.
- 15. min - Urbanowicz sam na sam, ale przestrzelił.
- 14. min - Domogała za zagranie wysokim kijem odpoczywa w boksie kar. Tychy w natarciu.
- 13. min - Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
- 11. min - Po strzale Noworyty krążek minimalnie mija bramkę.
- 11. min - Kara techniczna dla tyszan za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
- 10. min - Kapica odpocznie przez 2 min za uderzanie.
- 9. min - Dziubiński bekhendem próbował zaskoczyć bramkarza Tychów.
- 7. min - Pasiut sam na sam, ale dobrze Zigardy.
- 7. min - Tychy przetrzymały napór Cracovii.
- 6. min - Z bliska próbował Słaboń.
- 5. min - Po problemach technicznych jesteśmy już na lodowisku przy ul. Siedleckiego. Jak na razie 0:0

#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 1.95 37 37 0 0 0 0 94.59 61:34 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Grzegorz Pasiut ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Dawid Majoch PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Łukasz Sokół PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0