4:2 Jussi Tapio #17 ( Jarmo Jokila #93 ) +/-
(-) Bagiński #3, Kalinowski #10, Kolusz #85, Łopuski #82, Pociecha #67, Rzeszutko #13
12:59 2 min. Bartosz Ciura #6 Przeszkadzanie
15:50 2 min. Krzysztof Zapała #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:10 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Wysoko uniesiony kij
27:24 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Ostrość
38:15 2 min. Patryk Wronka #10 Wysoko uniesiony kij
45:49 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Atak kijem trzymanym oburącz
54:49 2 min. Radosław Galant #24 Przeszkadzanie
Twierdza Nowy Targ wciąż niezdobyta.
60. min - GOOOL! 4:2! Jarmo Jokila mógł strzelać, ale dograł do Jussiego Tapio. Ten umieścił gumę w pustej bramce
60. min - 30 sekund do końca spotkania. GKS Tychy bez bramkarza.
60. min - Opuścił swój posterunek Żigardy. Ale po chwili wrócił do bramki - uwolnienie. Gra wycofana pod tyską bramkę.
59. min - Kotłuje się pod bramką Raszki. Ucierpiał Rzeszutko.
58. min - Tyszanie z pewnością za chwilę będą próbować ściągnąć bramkarza i wprowadzić do gry dodatkowego napastnika.
57. min. - Neupauer! I chyba spojenie słupka z poprzeczką uratowało Żigardiego.
57. min - Galant jest już na lodzie.
56. min - Tyszanie wystrzeliwują gumę.
56. min - Strzelał Haverinen, ale jego uderzenie straciło na sile. Zostało podbite przez Josefa Vitka.
55. min - Dwie minuty karne dla tyszan, a konkretnie Galanta.
54. min - Wielkiewicz sprytnym strzałem starał się pokonać Żigardiego.
54. min - Jokila! Zgubił krycie, uderzył z nadgarstka, e
53. min - Nowotarżanie szukają swoich szans w kontratakach.
53. min - Zarotyński huknął, Żigardy odbił gumę przed siebie.
52. min - Teraz dwie akcje Podhala. Wronka i Jokila. Pierwszy z nich uderzył, a drugi wycofał gumę jakby na pamięć.
51. min - Vitek powalony na lód, ale sędzia Radzik nie reaguje.
50. min - Zapałą
50. min - Łopuski wjechał przed bramkę i był chyba faulowany. Sędzia Radzik jest odmiennego zdania.
49. min - Tyszanie przetrzymali okres gry w przewadze i teraz ruszają do ataku.
48. min - Jeziorski jest już na lodzie.
48. min - Zapała! Gdyby tylko lepiej przymierzył, byłoby 4:2.
47. min - Ałeksiuk huknął z prawego bulika. Tyski golkiper zdołał odbić krążek.
47. min - Żigardy ratuje swój zespół, broniąc dwa kąśliwe uderzenia.
46. min - Jeziorski ostro potraktował Haverinena. Fin zwija się z bólu.
45. min - Kogut! Miał kolejną świetną okazję na gola. Przełożył sobie gumę na bekhend, ale nie zdołał trafić do siatki.
44. min - Drobna wymiana uprzejmości między zawodnikami obu ekip.
44. min - Wronka w przebojowej akcji. Powalony na lód przez Pociechę. Czyste zagranie tyskiego obrońcy.
43. min - Szukają wyrównującego gola tyszanie. Podhale w sporych tarapatach.
42. min - Ciura! Potężne uderzenie tyskiego defensora. Krążek jest w raku Raszki.
42. min - Kalinowski! Dobrze uderzał 23-letni środkowy, ale Raszka zdołał odbić strzał.
41. min - Kotlorz potężnie, ale jak mocno, tak niecelnie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Mamy wyrównanie? Nie! Patryk Kogut nie trafił do pustej bramki. Ale bramka została ruszona. Będzie weryfikacja wideo, o co mocno apelowali tyszanie.
40. min - Ucierpiał Ałeksiuk, gra została przerwana.
39. min - Ogromne zagrożenie pod nowotarską bramką stwarza atak Łopuski-Rzeszutko-Kolusz.
39. min - Łopuski ładnie przymierzył, Raszka zdołał odbić gumę.
39. min - Patryk Wronka zarobił dwuminutowe wykluczenie. Tyszanie do końca tej tercji zagrają w przewadze.
38. min - GOOOL! 3:2! Ależ nosa z tą zmianą miał trener tyszan. Rzeszutko wygrywa wznowienie, dogrywa do Łopuskiego, a ten świetnym uderzeniem z nadgarstka pokonuje Raszkę. Tyszanie łapią kontakt z rywalem
38. min - Kolusz w sytuacji sam na sam z Raszką. Górą bramkarz Podhala.
38. min - Na zmiany zdecydował się trener Jirzi Szejba. Rzeszutko w ataku z Koluszem i Łopuskim.
37. min - Bryk wrzucił gumę przed bramkę. Raszka zatrzymał strzał reprezentacyjnego defensora.
37. min - Jaśkiewicz uderzył z bulika. Żigardy zdążył złączyć parkany i odbić ten strzał.
36. min - Komorski z nadgarstka, guma jest w raku Raszki.
36. min - Bryk z niebieskiej. Niecelne uderzenie.
35. min - Tyszanie szukają kontaktowego gola.
34. min - Kolusz potężny atak ciałem. Rzadko oglądamy tak twardo grającego kapitana reprezentacji Polski.
33. min - I jeszcze jeden strzał w wykonaniu Podhala. Sulka, ale gumę zamroził Żigardy.
32. min - Teraz Bryniczka! Świetna interwencja czeskiego golkipera.
32. min - Jokila! Uderzył z pełnego zamachu! Broni Żigardy.
31. min - GOOOL! 3:1! Kolusz z rywalem na plecach wjechał przed bramkę "Szarotek" i pokonał Ondrzeja Raszkę precyzyjnym uderzeniem w okienko
30. min - Celowe ruszenie bramki przez tyszan. Sędzia Radzik tego nie widzi.
30. min - Jokila w dobrej okazji nie trafia do siatki. Nie zdołał dobić swojego strzału.
30. min - Wielkiewicz jest już na lodzie.
29. min - Tyszanie mają ogromne problemy z wjechaniem do nowotarskiej tercji.
29. min - Dobrze bronią się nowotarżanie. Dobrze się ustawiają i błyskawicznie oddalają zagrożenie od własnej bramki. Proste metody są zazwyczaj najskuteczniejsze.
28. min - Dwie minuty karne dla Wielkiewicza.
28. min - Galant! Guma odbija się od słupka. Szczęście uśmiechnęło się do nowotarżan.
27. min - Dwa uderzenia Różańskiego! Broni Żigardy.
27. min - Bardzo aktywny jest dzisiaj Patryk Wronka. Tyscy obrońcy mają z nim problem.
26. min - Przycisnęli goście. Podkręcili tempo, Ondrzej Raszka mógł się teraz wykazać.
25. min - Kalinowski pociągnął z nadgarstka. Broni Raszka.
24. min - Kontra nowotarżan 3 na 1. Zaprzepaszczona okazja w wykonaniu drugiego ataku. Zbyt koronkowo chcieli to rozegrać.
23. min - Komorski! Miał dobrą okazję, uderzył jednak wprost w wysuniętego Raszkę.
22. min - Tyszanie chcą jak najszybciej odrabiać straty. Groźnie atakują.
21. min - Ciura potężnie ze środka tafli. Broni Raszka.
21. min - Druga tercja rozpoczęta.

20. min - Tyszanie w pełnym zestawieniu.
19. min - Kolarz! Miał dobrą okazję, ale jego uderzenie obronił Raszka.
18. min - Zapała jest już na lodzie.
18. min - Dwie minuty karne dla Rzeszutki.
17. min - Nie klei się gra tyszanom. Gospodarze raz za razem wybijają krążek z własnej tercji, oddalając tym samym zagrożenie.
16. min - Zapała wędruje na ławkę kar. Szansa dla tyszan.
16. min - Dobry pressing w wykonaniu nowotarżan. Tyszanie mają problemy ze skonstruowaniem akcji.
15. min - Czas dla tyszan i zmiana bramkarza. Kosowskiego zastępuje Żigardy.
15. min - GOOOL! 3:0! Bryniczka z najbliższej odległości pokonuje Kosowskiego, który nie zdążył zamknąć parkanem drogi do bramki. "Szarotki" świetnie punktują ekipę mistrza Polski.
14. min - Gospodarze przed szansą na trzeciego gola.
13. min - Ciura ostro potraktował Wielkiewicza. 23-letni defensor udaje się do boksu kar, by odsiedzieć dwuminutowe wykluczenie.
12. min - Komorski stracił krążek i szansa Zapały! Uderzenie doświadczonego środkowego jednak niecelne.
11. min. - Mocno podirytowany jest trener tyszan Jirzi Szejba. Nerwowe gesty w wykonaniu Czecha.
10. min - GOOOL! 2:0! Jokila powalił na lód jednego z tyszan, odebrał mu krążek, a następnie dograł do Jussiego Tapio, który strzałem między parkanami zaskoczył Kosowskiego.
9. min - Sporo twardej gry. To dobrze.
8. min - Komorski szukał Rzeszutki, połapali się nowotarscy obrońcy.
7. min - Wronka uderzył kąśliwie. Kosowski tylko odprowadził gumę wzrokiem.
7. min - Teraz próbują tyszanie. Witecki! Ale jego uderzenie zdołał odbić Raszka.
6. min - Wielkiewicz! Odważnie wjechał do tercji gości, uderzył z nadgarstka, ale broni Kosowski. Wydaje się, że "Kojot" nieczysto trafił w krążek.
5. min - GOOOL! 1:0! Ależ piękna akcja Jokili, który znakomicie wjechał do tyskiej tercji, minął defensora i przepięknym uderzeniem z nadgarstka zaskoczył Kamila Kosowskiego.
4. min - Galant! Chciał umieścić gumę w krótkim rogu.
3. min - Haverinen przed szansą. Nie zdołał opanować krążka.
2. min - Bagiński próbował wyprowadzić krążek z własnej tercji. Przeszkodził mu... sędzia Tomasz Radzik.
2. min - Tyszanie próbują od samego początku narzucić rywalom swój styl gry.
1. min - Bronią Raszka i Kosowski.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla tyszan.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#94 Ondřej Raszka B 2 2.00 37 37 0 0 0 0 94.59 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#57 Wołodymyr Ałeksiuk PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Jaroslav Hertl PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Dawid Majoch LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0