05:49 2 min. Martin Kulczyk #28 Wymuszanie kary (symulowanie)
08:17 2 min. Andrzej Stojek #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:11 2 min. Dominik Nahunko #57 Przeszkadzanie
19:40 2 min. Tobiasz Bernat #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:44 10 min. Wojciech Wrycza #7 Kara za niesportowe zachowanie 10min
41:17 2 min. Jarosław Dołęga #19 Zahaczenie
53:43 2 min. Michał Michałkiewicz #91 Uderzanie kijem
58:44 2 min. Łukasz Kisiel #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
Kary: 14 (w tym 10 Wojciech Wrycza) - 10
Strzały: 37 - 51

I TERCJA

1min - Rozpoczęliśmy drugie spotkanie półfinałowe pomiędzy Stoczniowcem 2014 Gdańsk, a Zagłębiem Sosnowiec. Gospodarze od początku rzucili się do ataku, wznowienie przy bramce Sosnowca
2min - Stoczniowiec w natarciu wspierany głośnym dopingiem licznie zgromadzonej w Hali Olivia publiczności, strzał Urbaniaka parkanem odbija Dzwonek
4min - Powoli goście zaczynają odpowiadać na ataki Gdańszczan, z kontrą wychodził Stasiewicz, który został podcięty, jednak obyło się bez kary
6min - Zdaniem sędziego Kulczyk symulował, kara 2 minut dla Stoczniowca i pierwsza w tym meczu gra w przewadze
7min - GOL! Podanie Urbańczyka do niepilnowanego Bernata i ten w sytuacji sam na sam pokonuje Witkowskiego
9min - Pierwsza gra w przewadze Stoczniowca, kara 2 minut dla Stojka
10min - Bardzo dobrze w osłabieniu bronią się zawodnicy z Sosnowca, którzy skutecznie blokują strzały lub wybijają krążek poza własną strefę obronną.
11min - obie drużyny w pełnych składach
12min - Świetna akcja Stoczniowca! Strzał Stasiewicza odbija Dzwonek, potem niecelnie dobija Pesta, a na końcu słupek ratuje Zagłębie przed utratą bramki.
13min - Z niebieskiej świetnie uderzał Duszak, Witkowski odbija krążek, ale przed bramką nie było żadnego zawodnika z Sosnowca
15min - kara 2 minut dla Dominika Nahunko, kolejna gra w przewadze Stoczniowca
16min - dwukrotnie groźnie z kontrą wychodziło Zagłębie, w sytuacjach sam na sam górą był jednak Witkowski
18min - koniec kary dla Zagłębia, podczas której Stoczniowiec nie zagroził poważnie bramce Dzwonka
20min - na 20 sekund przed końcem karę mniejszą otrzymał strzelec bramki Tobiasz Bernat

II TERCJA

21min - Grając w przewadze, od początku tercji mocno zaatakował Stoczniowiec, tym razem Zagłębie przed utratą bramki uchroniła poprzeczka!
24min - chwilowy spadek tempa spotkania, obie drużyny nie mogą wyprowadzić konstruktywnej akcji
26min - Co za błąd Cinalskiego, zawodnik Zagłębia nieczysto trafił w krążek i podał go do stojącego 3 metry przed bramką Dzwonka -Wojciecha Wryczy, który uderza wprost w bramkarza gości
28min - strata Ruszkowskiego, ze skrzydła uderzał Białek, broni Witkowski
28min - z kontrą kontrą wychodził Stoczniowiec, ale sędzia zagwizdał spalonego na linii niebieskiej. Z decyzją sędziego nie mógł pogodzić się Wrycza, za co ukarany został karą 10 minut za niesportowe zachowanie.
30min - świetne dogranie Urbaniaka na środek, tam jednak zawodnicy Stoczniowca mijają się z krążkiem
33min - znakomicie zagrał Szczerbakow, szybka akcja skrzydłem, ale strzał niestety niecelny
34min - kontra Stoczniowca, napastnik gospodarzy upada w kontakcie z obrońcą Zagłębia, sędzia mimo głośnego sprzeciwu publiczności słusznie puszcza grę
36min - Kolejna dobra akcja Stoczniowca, przed prawie pustą bramką znajdował się Michałkiewicz, ale w porę zatrzymany przez obrońców gości
37min - GOL! Na 2:0 dla Zagłębia podwyższa Nahunko, indywidualna akcja lewą stroną napastnika gości i ten mocnym strzałem posyła krążek do siatki.
39min - Nie milknie doping kibiców Stoczniowca, jednak sami zawodnicy chyba czekają już na koniec tercji
40min - Błąd Witkowskiego, który traci krążek za własną bramką - na szczęście dla Stoczniowca, nie wykorzystali tego Sosnowiczanie
40min - Niesamowite zamieszanie pod bramką gospodarzy, z linii bramkowej na raty krażek wybija Witkowski do spółki z obrońcami Stoczniowca

III TERCJA

41min - Podanie Pesty do Serwińskiego i zaskakujący strzał tego drugiego z niebieskiej linii broni Dzwonek, wznowienie pod bramką Zagłębia
42min - kara 2 minut dla Zagłębia, czwarta w dzisiejszym meczu przewaga Stoczniowca
43min - groźny strzał Tarana z niebieskiej, ale zablokowany przez... Wryczę.
44min - obie drużyny w pełnych składach
45min - pierwsza w tej tercji niebezpieczna akcja gości, strzał Białka broni Witkowski
45min - tym razem groźnie uderzał Duszak, ale krążek odbity przez któregoś z zawodników poleciał obok bramki
47min - GOL! 0:3 dla Zagłębia! Krążek nieszczęśliwie odbija się od parkana Witkowskiego i wpada do bramki!
49min - dalej w ataku zawodnicy Zagłębia, Stoczniowiec ma trudności z wyprowadzeniem krążka dalej niż za czerwoną linię
50min - dwójkowa akcja Rutkowskiego z Dołęgą, broni Witkowski
51min - w końcu dobra akcja Stoczniowca, Serwiński objeżdża bramkę i zagrywa przed nią, ale żaden z zawodników Stoczniowca nie trafia w krążek
52min - akcja Ziółkowskiego i Wryczy prawą stroną, jednak Gdańszczanie przegrywają walkę na bandach, tracą krążek i Zagłębie wychodzi z kontrą
53min - kolejna kontra Zagłębia, sam na sam znów górą Witkowski
54min - kara dla Michałkiewicza, przewaga Zagłębia, jednak to Stoczniowiec póki co w natarciu
55min - Stoczniowiec już zamknięty w zamku, obrońcy dobrze wybijają krążek i oddalają zagrożenie
56min - zakończyła się kara Michałkiewicza, gospodarze mają 4 minuty na odrobienie strat, albo rywalizacja tego półfinału rozstrzygnie się w sobotę w Sosnowcu
59min - wykluczenie dla Zagłębia, ostatnia szansa dla gospodarzy
60min - koniec spotkania, losy półfinału rozstrzygną się w sobotę
#35 Wiktor Kopyciński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 3 3.00 51 51 0 0 0 0 94.12 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0