3:2 Martin Vozdecký #8 ( Petr Šinágl #9 ) +/-
02:19 2 min. Bryan Pitton #31 Opóźnianie gry
25:53 2 min. Patrik Valčák #40 Opóźnianie gry
29:56 2 min. Dennis McCauley #88 Atak kijem trzymanym oburącz
29:56 2 min. Rafał Dutka #29 Atak kijem trzymanym oburącz
31:24 2 min. Marek Strzyżowski #80 Atak kijem trzymanym oburącz
33:54 2 min. Martin Vozdecký #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
60:00 2 min. Dennis McCauley #88 Ostrość
Koniec spotkania.
60. min - Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.
58. min - Cracovia poprosiła o przerwę w grze.
58. min - Sanok nastawiony już na grę defensywną. Ostatnie dwie minuty nadziei Pasów.
57. min - Strzał Vozdeckiego zablokowany. Cracovia rusza z kontratakiem.
55. min - Pasy przez większość czasu w posiadaniu krążka, na razie jednak nic z tego nie wynika.
53. min - Cracovia po raz kolejny na spalonym. Wznowienie w tercji neutralnej.
52. min - McCauley próbował indywidualnie minąć defensorów Sanoka, ale nic z tego.
51. min - Uderzenie Sebastiana Kowalówki spod niebieskiej. Dobrze jednak broni Pitton.
50. min - Rozpoczynamy finalne dziesięć minut trzeciej tercji spotkania.
49. min - Spalony na niebieskiej podczas kontrataku Pasów. Kolejna przerwa w grze.
48. min - Uwolnienie po stronie Cracovii. Wznowienie gry pod bramką Radziszewskiego.
47. min - Cracovia nie może przedostać się z krążkiem pod bramkę Pittona.
45. min - GOL! 3:2! - I mamy kolejny cios drużyny z Sanoka! Vozdecky strzałem z najbliższej odległości pokonuje Radziszewskiego i w Kraków Arenie mamy 3:2 dla Ciarko.
44. min - Valcak z dobrej pozycji po raz kolejny posyła gumę wysoko nad bramką Pittona.
44. min - Chwila spokojniejszej gry na lodzie.
42. min - Zapała obija słupek bramki Radziszewskiego!
41. min - GOL! 2:2! - Ależ początek tercji w wykonaniu Pasów! Stoklasa podał zza bramki do Pasiuta, który fantastycznym strzałem z backhandu pokonuje Pittona! Remis! Wszystko zaczyna się od nowa!
41. min - Pierwsze wznowienie trzeciej tercji wygrane przez Sanok.

Trzecia tercja rozpocznie się ok. 20:38.

Koniec drugiej tercji spotkania.
40. min - Ostatnia minuta drugiej tercji rozpoczęta.
39. min - Ponownie gorąco pod bramką Sanoka za sprawą Fojtika. Świetna końcówka tej tercji!
38. min - GOL! 2:1 - Świetna gra Sanoka w ostatnich minutach po raz kolejny zaowocowała! Kostecki wyprowadza Sanok na prowadzenie. 2:1 w Kraków Arenie!
37. min - Valcak podał na środek do Fojtika, a ten ze świetnej pozycji posłał gumę nad bramką!
36. min - Sanok powraca do gry w pełnym zestawieniu. Niezbyt udana ta przewaga w wykonaniu Pasów.
34. min - Vozdecky na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika. Cracovia po raz kolejny w przewadze.
33. min - GOL! 1:1! - Danton wykorzystuje błąd zawodników Cracovii, którzy stracili gumę we własnej tercji obronnej i przepięknym strzałem pokonuje Radziszewskiego! Niewykorzystane okazje zemściły się na Cracovii. Mamy remis!
32. min - Ależ kapitalna postawa Pittona w bramce! Leżący na lodzie golkiper Sanoka jakimś cudem zdołał wybronić strzał Sebastiana Kowalówki.
32. min - Strzyżowski na ławce kar za atak kijem trzymanym oburącz. Cracovia przez 30. sekund gra 4 na 3, a potem 5 na 4.
32. min - Ogromne zamieszanie pod bramką Sanoka! Pasiut pomimo kilku świetnych okazji nie zdołał wpakować gumy do siatki!
30. min - Obustronne wykluczenia. Dutka i McCauley po dwie minuty za atak kijem trzymanym oburącz. Gramy 4 na 4.
30. min - Piękna akcja Dantona i Cichego! Niestety ten drugi nie zdołał oddać czystego strzału.
29. min - Pasy grają już w piątkę, ale Sanok ciągle utrzymuje gumę w tercji ataku.
28. min - Cracovia na lodzie już w pełnym zestawieniu. Sanok nie wykorzystał okazji na wyrównanie wyniku.
27. min - Sanok wyrzucony z tercji ataku. Zespół z Podkarpacia musi konstruować akcję od nowa.
26. min - Valcak na ławce kar za opóźnianie gry. Sanok w przewadze.
25. min - Jak na razie druga tercja należy do Sanoka. Pasy nie mogą się obudzić.
24. min - Cudem teraz odbił rakiem strzał Pietrusa Radziszewski. Sanok w natarciu!
24. min - Uderzenie Cichego na bramkę Cracovii zablokowane. Krążek poza lodowiskiem.
23. min - Niecelne podanie Valcaka i guma ucieka daleko na uwolnienie. Wznowienie gry pod bramką Radziszewskiego.
22. min - McCauley urwał się defensywie Sanoka i niewiele brakło, a podwyższyłby prowadzenie Pasów. Dwukrotnie dobrze broni jednak Pitton.
21. min - Druga tercja rozpoczęta. W posiadaniu gumy Sanok.

Druga tercja rozpocznie się ok. 19:47.

Koniec 1. tercji spotkania.
20. min - Ostatnia minuta pierwszej tercji rozpoczęta.
19. min - Słaboń z najbliższej odległości próbował pokonać golkipera sanockiej drużyny, ale ten zdołał zamrozić gumę.
18. min - Cracovia rozgrywa gumę we własnej tercji obronnej i stara się wyprowadzić kolejną akcję na bramkę Pittona.
17. min - Strzał Turonia z głębi tercji ataku zablokowany przez jednego z zawodników Cracovii.
15. min - GOL! 0:1! - Kapitalne podanie Stoklasy na dłuższy słupek do Wróbla, który ładnym strzałem pokonuje Pittona! Pasy obejmują prowadzenie!
14. min - Znacznie aktywniejsza gra Sanoka w ofensywie w ostatnich minutach. Jak na razie jednak wciąż bezbramkowo.
13. min - Niesygnalizowane uderzenie Turonia sprzed niebieskiej. Radziszewski broni z problemami.
12. min - Spalony na niebieskiej podczas akcji sanockiego zespołu. Wznowienie gry w tercji neutralnej.
11. min - Fojtik! Czeski napastnik Cracovii blisko pokonania leżącego na lodzie Pittona. Sędzia przerywa grę z powodu poruszonej bramki.
11. min - McCauley indywidualnie i niecelnie na bramkę Pittona.
9. min - Chwila spokojniejszej gry. Aktualnie w posiadaniu krążka Sanok.
8. min - Ponownie gorąco pod sanocką bramką! Sporo "szumu" narobiła trzecia formacja ofensywna Pasów.
7. min - Seria uderzeń sanoczan na krakowską bramkę. Radziszewski miał teraz trochę pracy.
6. min - Kontratak Pasów zakończony strzałem Kłysa. Ponownie dobrze broni Pitton.
5. min - Sanok na lodzie w pełnym zestawieniu.
5. min - Ponownie niezłe uderzenie krakowskiego zawodnika z okolic niebieskiej. Tym razem strzelał Wajda.
4. min - Świetne uderzenie Noworyty spod niebieskiej. Ładnie rakiem broni jednak Pitton.
3. min - Pitton otrzymuje karę mniejszą za opóźnianie gry. Cracovia zagra w przewadze, a karę odsiadywać będzie Krajci.
2. min - Uwolnienie po sanockiej stronie. Wznowienie gry pod bramką Pittona.
1. min - Dutka niecelnie na bramkę Radziszewskiego spod bandy.
1. min - Zaczynamy! Mamy chyba rekord publiczności na trybunach, ale na oficjalne potwierdzenie będziemy musieli jeszcze poczekać. Pierwsze wznowienie dla Sanoka!

Mazurek Dąbrowskiego na rozpoczęcie spotkania.

Zawodnicy pojawiają się na lodzie!

Hala już prawie pełna. Szykuje nam się fantastyczna atmosfera!

Witamy z Kraków Areny. Trwa rozgrzewka zawodników. Do meczu pozostało pół godziny, ale już teraz widać więcej kibiców na trybunach niż podczas pierwszego spotkania.

#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 31 31 0 0 0 0 90.32 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#41 Josef Fojtík LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0