2:4 Jordan Knox #91 ( Michael Danton #34, Martin Richter #5 ) (+1) 5/4 40:54
2:5 Michael Danton #34 ( Jordan Knox #91 ) 5/5 43:54
2:6 Krzysztof Zapała #19 ( Petr Šinágl #9, Martin Vozdecký #8 ) 5/5 50:09
07:53 2 min. Imre Peterdi #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:18 2 min. Bogusław Rąpała #23 Zahaczenie
15:09 2 min. Istvan Mestyan #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:53 2 min. Nathan Martine #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:02 2 min. Bogusław Rąpała #23 Ostrość
38:02 2 min. Dávid Szappanos #91 Ostrość
39:27 2 min. Attila Pavuk #12 Atak kijem trzymanym oburącz
56:15 2 min. David Turoň #14 Natarcie
- Koniec Meczu. Wysokie zwycięstwo Sanoka w pierwszym spotkaniu Pucharu Kontynentalnego.
- 60 min. - Zapała niedokładnie w sytuacji 2 na 1 i Sinagl nie przejął krążka.
- 59 min. - Williams pod bramkę, lot krążka zmienił Danton, obok słupka.
- 58 min. - Huffner z niebieskiej, ponownie Pitton zatrzymuje krążek parkanem.
- 57 min. - Mestyan niepilnowany z bliska, pewnie odbija parkanem Pitton.
- 56 min. - Pavuk sam na sam, broni Pitton, dobitka ponownie lepszy bramkarz z Kanady. Węgier został też powalony przez Turona.
- 54 min. - Nagy z okolicy bulika, odbija parkanem do boku Pitton.
- 53 min. - Strzał Dantona po wjechaniu w tercje rywala, odbija parkanem Sevela.
- 52 min. - Mocny strzał Zatki mrozi Sevela.
- 50 min. - GOL! 2-6! Sinagl zza bramki do Zapały a ten szybkim strzałem z nadgarstka zdobywa szóstego gola dla Sanoka! Zmiana bramkarza w Dunajvaros wchodzi Sevela i czas dla drużyny węgierskiej.
- 50 min. - Szappanos z dwóch metrów, łapie Pitton. Przepychanki pod bramką sanoczan, ale sędziowie uspokajają sytuacje.
- 48 min. - Danton z rywalem na plecach zdołał jeszcze oddać strzał, ale Kalnins bardzo dobrze odbija gumę parkanem.
- 47 min. - Pavuk trzykrotnie z bliska dobijał swój strzał - broni Pitton!
- 45 min. - Sprzed niebieskiej Pozsgai, pewnie mrozi Pitton.
- 44 min. - Mermer sam na sam, ale broni Kalnins mrożąc krążek w parkanach.
- 44 min. - GOL! 2-5! Knox przed bramkę do Dantona a ten kolejną bramkę dla Sanoka. Strzał tuż obok parkanu Kalninsa po lodzie.
- 43 min. - Pavuk mija się z krążkiem przed odsłoniętą częścią bramki Pittona.
- 42 min. - Kostecki z bliska w bramkarza, była to okazja bramkowa.
- 42 min. - Kontuzja zawodnika z Węgier, przerwa w grze.
- 41 min. - GOL! 2-4! Danton wjechał zza bramkę podał wprost na kija Knoxa, który strzałem lodzie pokonał Kalninsa.

- Przerwa.
- 40 min. - Dwa razy strzelał Pietrus, ale został zablokowany.
- 39 min. - Kolejna indywidualna akcja Vozdeckyego, złamał akcję do środka, ale jego strzał obronił Kalnins.
- 38 min. - Somogyi z niebieskiej, pewnie mrozi Pitton.
- 38 min. - Kostecki po kiju rywala uderza nad bramką.
- 37 min. - Strzał Pietrus z obrotu, odbija Kalnins.
- 36 min. - Vozdkecy wjechał w tercję minął rywali ale uciekł mu krążek, Sinagl mając pustą bramkę dwukrotnie nie trafia w gumę.
- 35 min. - Sanoczanie wybronili się w liczebnym osłabieniu. Strzał Martine po kiju wysoko nad bramką.
- 33 min. - Kara dla Dutki, Węgrzy w przewadze. Sanoczanie pierwszą minutę przetrzymali wybijając czterokrotnie gumę z własnej tercji.
- 33 min. - Somogyi dostał podanie przed bramkę, uderzył minimalnie obok słupka.
- 32 min. - Zamieszanie pod bramką Kalninsa, ale sędzia przerywa grę - spalony w polu bramkowym.
- 30 min. - GOL! 2-3! Podanie przed bramkę Knoxa, a tam Danton z bliska pakuje gumę do bramki!
- 30 min. - Vozdecky wjechał w tercje przeciwnika, uderzył z nadgarstka - wybija Kalnins.
- 29 min. - Strzał Białego z okolicy bulika spkojnie odbija Kalnins.
- 28 min. - Kostecki jechał z Wiluszem z kontrą 2 na 1, ale w ostatniej fazie Kostecki stracił równowagę i nie podał pod bramkę.
- 28 min. - Zamieszanie pod bramką Pitton, blisko wciśnięcia krążka Pavuk i Peterdi. Mrozi na raty Pitton.
- 27 min. - GOL! 2-2! Niepilnowany Azari strzela pod poprzeczkę bramki Pittona.
- 27 min. - Mestyan z dwóch metrów, odbija Pitton.
- 27 min. - Było groźnie, Szappanow przed bramką zmienił kierunek krążka, odbija Pitton.
- 26 min. - Strzał Richtera z niebieskiej zablokowany.
- 25 min. - Strzał Wilusza z ostrego kąta, obok bramki.
- 24 min. - Około 150 kibiców głośno dopinguje sanoczan.
- 24 min. - GOL! 1-2! Pietrus w sytuacji sam na sam pokonuje po raz drugi Kalninisa. Piękne podanie Richtera przez całe lodowisko!
- 23 min. - GOL! 1-1! Piękny strzał Pietrusa pod samą poprzeczkę bramki Kalninisa.
- 22 min. - Sanoczanie w przewadze, strzał Dutki obok bramki.
- 22 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Kalninsa, Knox dobijał na pustą bramkę ale jakimś cudem krążek nie przekracza linii bramkowej.
- 21 min. - Strzał Knoxa odbija Kalnins.

Przepraszamy za brak relacji, od drugiej tercji relacja będzie prowadzona minuta po minucie.

1:0 - Martine - Pavuk (1:41)