06:30 2 min. Marek Strzyżowski #80 Natarcie
06:30 2 min. Marek Strzyżowski #80 Ostrość
06:30 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Ostrość
10:51 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Ostrość
23:23 2 min. Miroslav Zaťko #6 Uderzanie kijem
25:42 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
26:59 2 min. Martin Vozdecký #8 Uderzanie kijem
26:59 10 min. Martin Vozdecký #8 Kara za niesportowe zachowanie 10min
26:59 20 min. Martin Vozdecký #8 Kara meczu
35:33 2 min. Adrian Labryga #22 Trzymanie przeciwnika
39:44 2 min. Vojtěch Kloz #59 Spowodowanie upadku przeciwnika
65 min - KONIEC MECZU

65 min - GOOL! Dutka wjechał w tercję rywala i strzelił w okienko. Goście wygrywają w Jastrzębiu i prowadzą w rywalizacji już 3:1!

63 min - Błąd Rompkowskiego mógł wykorzystać Sinagl, lecz nie zdołał uderzyć na bramkę JKH

62 min - Danieluk indywidualnie jednak obok bramki

61 min - Mahbod z objazdu, broni Odrobny

60 min - Koniec regulaminowego czasu. W Jastrzębiu będzie dogrywka!

58 min - Chyba czeka nas kolejna dogrywka

57 min - Sinagl sam na sam - broni Odrobny

56 min - Danieluk wpadł do bramki Murraya.

53 min - Najazd Krala wybroniony przez Murraya

51 min - Strzyżowski dopadł do bezpańskiego krążka i strzelił na bramkę. Krążek minął słupek bramki Odrobnego

50 min - Pozostało dziesięć minut regulaminowego czasu. Czy któraś z drużyn zdoła strzelić zwycięskiego gola? Dość głośno swój zespół dopingują sympatycy z Sanoka

47 min - Okres spokojniejszej gry w wykonaniu obu drużyn

44 min - Zdenek ładnie pojechał w indywidualnym rajdzie. Krążek po jego strzale do ciała przycisnął bramkarz KH Sanok

43 min - Murray bawił się z krążkiem, jego błędu nie zdołał zamienić na gola Kapica

41 min - Bordowski obok bramki. Po chwili kiks Zatko, tym razem przeciwnik nie zdołał go wykorzystać

41 min - Krążek rzucony, trzecia tercja rozpoczęta. Szansa Laszkiewicza, który z najazdu uderzył po lodzie. Gumę wybronił Murray

40 min - KONIEC II TERCJI. Za 15 min trzecia odsłona. Zapraszamy!

40 min - Odrobny wyjechał daleko z bramki i odebrał krążek Dantonowi

39 min - Zamieszanie w środkowej części lodu. Urbanowicz z Mahbodem wymienili uprzejmości, po chwili na trzeciego niepotrzebnie dołączył się Dutka. O dziwo nie ma kar

38 min - Bayrack stojąc samotnie przed bramką strzelił obok słupka

37 min - Mahbod nad lodem, parkanem broni Odrobny. Chwilę później bramkarz JKH stracił kij, lecz żaden z napastników KH Sanok nie zdołał skierować krążka za linię bramkową

35 min - Flasar powstrzymał ciałem Dantona, który padł niczym przysłowiowa Kawka. Czyste wejście

32 min - Poprzeczka po strzale Laszkiewicza. Chwilę później Stoklasa wyjechał zza bramki i strzelił w Murraya

31 min - Ponownie zagotowało się pod bramką JKH. Danton leżał na lodzie i symulował, że otrzymał cios kijem w twarz od zawodnika JKH. Nie ma kar, gramy dalej!

27 min - GOOL! Błąd Zatko, który zagrał krążek przed bramkę. Do gumy podjechał Mahbod, który strzałem pod poprzeczkę zaskoczył Odrobnego

26 min - Kara meczu dla Vozdeckyego za to, że po wejściu do boksu kar wyładował się na pleksi

25 min - GOOL! Górny strzelił obok bramki, krążek odbił się od bandy i wpadł pod łopatkę Danieluka. Ten strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi gości

23 min - GOOL! Szybka odpowiedź JKH. Po błędzie Wilusza Kapica pojechał indywidualnie i pewnie pokonał Murraya

23 min - GOOL! Dutka huknął spod niebieskiej i w przewadze goście wyszli na prowadzenie

22 min - Zapała wjechał w tercję i strzelił po lodzie. Krążek do lodu przycisnął Odrobny

21 min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla zawodników z Sanoka

20 min - KONIEC I TERCJI. Zapraszamy za 15 minut

19 min - Szanse bramkowe. Najpierw Zapała nie zdołał przekierować strzału Bayracka. Po chwili Kapica położył już na lodzie Murraya i strzelił w jego nogi

18 min - Przepychanki obok leżącego Murraya, obyło się bez kar

17 min - Labryga po lodzie z niebieskiej, gumę przed siebie odbił Murray. Kral nie zdołał dobić bezpańskiego krążka

16 min - Górny zatrzymał Sinagla, który znalazł się w komfortowej sytuacji

14 min - Wymiana ciosów! Najpierw Zatko po wznowieniu obok bramki. W odpowiedzi Strzyżowski wprost w łapaczkę bramkarza miejscowych

12 min - Bomba Dutki, który z niebieskiej silnie uderzył nad lodem. Krążek ponownie odbił Odrobny

11 min - Bayrack z metra wprost w Odrobnego

10 min - Bordowski w długi róg, krążek odbił Murray

7 min - Strzyżowski wpadł na Odrobnego za bramką. Po chwili krótka wymiana ciosów z Pasiutem. Obaj odesłani na ławkę kar

6 min - Marzec spudłował na pustą bramkę, wcześniej groźnie z niebieskiej uderzył Górny

5 min - Zatko huknął ze środka bulika, lecz gumę do boku zbił Murray. Dobitka Stoklasy również padła łupem bramkarza gości

3 min - Szansa Mahboda, który wyjechał zza bramki, lecz nie zdołał uderzyć czysto w krążek

2 min - Dziwne zachowanie Odrobnego, który wypuścił kij i przez kilkanaście sekund musiał sobie radzić bez niego

2 min - W odpowiedzi Bordowski z bliska, gumę zdołał zablokować Mahbod

1 min - Strzyżowski szalał pod bramką Odrobnego, lecz nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy
#30 Kamil Feć B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 2.78 35 35 0 0 0 0 91.43 64:49 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#22 Adrian Labryga LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Grzegorz Pasiut ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Tomasz Pastryk PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Radek Procházka ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0